Briti ali nea briti, to je zaj dilema

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Pozdravljeni pubeci pa pupe, da razložim situacijo. Ni neki problem ampak bolj tak, hm kak bi reko, ena dilema.
smile-1.gif


Gre za to, da mi moja pupa fsake tolko namigne, da jo pri seksu malo pika pa da jo zanima, kak bi bilo, če bi si jaz svojega žilavega korenjaka sfriziral. Pravi da jo samo firbec matra. Ampak nisn tak zabiti pa vem, da bi se ji ziher pune dopadlo, da bi imel pobritega. Vrei, saj zastopim, da se to za babe spodobi, ampak obratno mi je pa čudno. Ded more biti ded in kot tak tui fsaj malo kosmati, sicer izpade pedrsko. Ali pa samo jaz tak mislim? Namreč tak ko gledam se mi zdi, da je zaj že neka moda, da si dedi pimpeka uredijo pa mogoče bi mogo tui jaz tu kaj spremeniti. Ampak mi je malo nerodno, me bo še keri hecal, da sn isti ko Damjan Murko, če me vidi.

Pa recimo, da se odločim za to, kak se najbolje lotit zadeve? Kocin si nea bom pipal, to bi bolelo ko hudir. Lahka ga pobrijem, da bo gladki ko Pampers ritka, ampak se mi mogoče naredijo pikice pa bo srbelo, kak je s tim? Če pa na trotelziher samo malo skrajšam s škarjami (tu nea moreš dosti falit) pa bo babo še zmirom pikalo. Boma pa zaj mela obletnico pa nea vem, bi jo mogoče fseeno lahka presenetil, da bo vesela.
smile-1.gif
Sn še malo v dilemi.

Skratka kaj pa kak je najbolje naredit, ka bi mi predlagali?

P.S.: Pobriti malo bolj vlki izgleda od gozdnega, je tak? Ker to je pa plus.
cheer.gif


Za zmirom vaš, Batate
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Ti kr lepo vzemi britvico v roke, pa pobrij, pa s kšno kremco namaži, pa ne bo nobene panike
wink-1.gif


Sam dej, zdej se pa že tipi brijejo spodi
bonk.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
pa ni ji treba ravno pljuvati "vsake par sekund" ko je v igri BJ
grin1.gif


pa dosti bolj higiensko je



cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
a ti govoriš o pljuvanju ko ženska kej dela al ko moški? jst še nism mela problemov s tem
grin1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Se strinjam, samo čisto pobriti mi pa tudi ni všeč.....skrajšati obvezno, pa spodaj pobriti, povrhu pa ne čisto
grin1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
čuješ batate, ti se že enkrat odloči ali maš pupo ali pa si samski...ne gre malo en ali drugo lahko je samo eno ali samo drugo

ker nekaj dni nazaj si odprl eno temo v kateri se sprašuješ kaj je s tabo narobe, da bejbe nate ne palijo
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Metro je IN.
Bedanci so OUT.


Zdaj pa nabrusi koso ali pa zalaufaj kosilnico pa na delo!
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ja no, saj kaj se bi najdlo za povedat, samo v tej temi se govori ali briti ali ne
grin1.gif


sicer pa, kaj če bi ti kr svojo lepo spraševal
tongue-1.gif
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Ja probaj a ne. Zgubit nimaš kej, razen par dlak
evil.gif


Ne se pa čisto na goliča brit. Zgoraj pristriži spodaj po jajcih pa , če maš muda
evil.gif
.

Se zna zgoditi da bo rekla: A tkole to zgleda!
hysterical-1.gif