Banda inkasantska

I

Izbrisan uporabnik #488

Dokazna ocena je stvar sodišča, kar se zdi tebi trdno, je tam mehko
 

GFors

Pripravnik
12. okt 2007
406
0
16
Obišči stran
Če imaš trdne dokaze, da nisi ti vozil, se seveda pritoži in predloži te dokaze ter predlagaj še kakšno pričo. Hkrati na vprašanje, kdo je vozil mirno odgovoriš, da ne veš, ker so ključi avtomobila na voljo vsem v tvojem gospodinjstvu. Tako ali tako se pa nisi dolžan izpovedat zoper sebe ali svoje bližnje.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.910
3.028
113
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Kaj naj rečem? Včeraj sem dobil pošto od mestnega redarstva Ljubljana. 14 dni nazaj "so me ujeli" na Postonjski ulici v Lj (od Oražnove proti ZD na Viču). V bistvu niso mene, ampak mojo boljšo polovico, ker ona vozi moj avto. Letela je z vrtoglavo brzino, neverejtno, celih 39km/h.
Point je pa v tem, da je znak za cono 30 povsem na začetku Oražnove ulice, ko zaviješ s Tržaške. Znak spregledaš kot bi rekel keks (še posebej če zavijaš levo) in potem si seveda skoraj da kriminalec. Še več: celo otroka je vozila v avtu. Nezaslišano! S tako brzino!

Tako da: hvala ti mafija ljubljanska z Zokijem na čelu, zdaj bodo ceste bolj varne, ker bo naša vozila samo še 30km/h pa če bo treba al pa ne.
Edino kar me žre je to, da bomo neprostovoljno sofinacirali nikoli dokončane Stožice njeee.

Jaz sem že 2 krat plačal na 30-ki. Enkrat za 32km/h drugič za 35.
jezen.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Axi pravi:
Če se kaj spomnim, niste imeli radarjev za omejitev 30kmh, ampak za 50 ali 70kmh. Prav tako vam je bilo jasno, kje so ti radarji postavljeni in ni so bili v avtomobilih postavljeni naključno po ulicah. Se ti ne zdi, da je precejšnja razlika
confused-1.gif

Nobene razlike, omejitev velja vsepovsod. Vozi po predpisih in ne jokcaj. Imeli smo tudi en radar za 30

Tako je. Jokcali pa ste to pa je treba priznati...
smirk-1.gif
 

maremm

Pripravnik
26. dec 2010
357
0
16
Tega bo konec, ko bo zakon veljal za vse enako, ko bo tudi gospod župan moral seči v denarnico in plačati! Upam, da se to ne bo zgodilo v vzporednem vesolju! Banda
 

jab1

Pripravnik
17. feb 2014
242
0
16
Citat:
Uporabnik Axi pravi:
Če se kaj spomnim, niste imeli radarjev za omejitev 30kmh, ampak za 50 ali 70kmh. Prav tako vam je bilo jasno, kje so ti radarji postavljeni in ni so bili v avtomobilih postavljeni naključno po ulicah. Se ti ne zdi, da je precejšnja razlika
confused-1.gif
Tu gre za odstranitev pomembnega varnostnega obvestila in prikrito lovljenje tistih, ki bi "padli na finto", v MB pa je šlo za "skrite" radarje, velike kot hiša, vedno na istih, znanih lokacijah, vsak dan v novicah, ki so lovili voznike, ki so kršili omejitev hitrosti napisane na tabli 100 metrov prej, pa še enkrat na radarju samem.
Seveda bo Snecer primera zamešal!
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik frisk pravi:
Fak... jst avtomatsko, ko vidim tablo za konec omejitve, pomislim, da od tam dalje velja naslednja (višja) omejitev. Enkrat bom nasedel k Costa Concordia
uf-1.gif

Tako sem jaz takrat nasadil 87 na 50. V bistvu sem vozil čez 90, pa videl radar in zabremzal na 90. 1000 eurov in 9 pik.

Ma cakajta no, to so osnove cpp-ja, jasno da po mestu ni nikjer dovoljeno 90km/h.
 

jab1

Pripravnik
17. feb 2014
242
0
16
Citat:
Uporabnik maremm pravi:
Tega bo konec, ko bo zakon veljal za vse enako, ko bo tudi gospod župan moral seči v denarnico in plačati! Upam, da se to ne bo zgodilo v vzporednem vesolju! Banda
Brez skrbi, niti v vzporednih vesoljih se to ne bo zgodilo, kaj šele pri nas...
tongue-1.gif
 

kocka

Pripravnik
18. sep 2007
445
12
18
Če boš z dokazi vzbudil razumen dvom v to, da nisi vozil bi moral biti postopek ustavljen. Lahko to naredi že prekrškovni organ MOL ali pa sodišče.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Axi pravi:
Če se kaj spomnim, niste imeli radarjev za omejitev 30kmh, ampak za 50 ali 70kmh. Prav tako vam je bilo jasno, kje so ti radarji postavljeni in ni so bili v avtomobilih postavljeni naključno po ulicah. Se ti ne zdi, da je precejšnja razlika
confused-1.gif

Nobene razlike, omejitev velja vsepovsod. Vozi po predpisih in ne jokcaj. Imeli smo tudi en radar za 30

Tako je. Jokcali pa ste to pa je treba priznati...
smirk-1.gif

Jokcali smo zaradi solzilca, ostalo smo pa uredili,ne preko foruma.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik jab1 pravi:
Citat:
Uporabnik Axi pravi:
Če se kaj spomnim, niste imeli radarjev za omejitev 30kmh, ampak za 50 ali 70kmh. Prav tako vam je bilo jasno, kje so ti radarji postavljeni in ni so bili v avtomobilih postavljeni naključno po ulicah. Se ti ne zdi, da je precejšnja razlika
confused-1.gif
Tu gre za odstranitev pomembnega varnostnega obvestila in prikrito lovljenje tistih, ki bi "padli na finto", v MB pa je šlo za "skrite" radarje, velike kot hiša, vedno na istih, znanih lokacijah, vsak dan v novicah, ki so lovili voznike, ki so kršili omejitev hitrosti napisane na tabli 100 metrov prej, pa še enkrat na radarju samem.
Seveda bo Snecer primera zamešal!

Nobene razlike, tudi v LJ so prometni znaki, meje mola znane, v mb bi se ujel prav vsak prišlek, prav vsak! + rdeča luč. Nehajte jokcat pa se spokajte pred magistrat in uredite zadevo kot je treba.

Morda boste meli srečo pa ga policija prej strpa...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik frisk pravi:
Fak... jst avtomatsko, ko vidim tablo za konec omejitve, pomislim, da od tam dalje velja naslednja (višja) omejitev. Enkrat bom nasedel k Costa Concordia
uf-1.gif

Tako sem jaz takrat nasadil 87 na 50. V bistvu sem vozil čez 90, pa videl radar in zabremzal na 90. 1000 eurov in 9 pik.

Ma cakajta no, to so osnove cpp-ja, jasno da po mestu ni nikjer dovoljeno 90km/h.

Seveda, samo ni to sredi fužinama. Pelješ se po Celovški iz centra, omejitve naraščajo iz 50, na 60, na 70, potem pa tabla konc 70. Saj ne da ne veš, da je v kraju omejitev 50, z lahkoto pa pozabiš, da si še znotraj LJ, če po cesti ne voziš pogosto. Jaz sem se takrat peljal 2 ali 3, ker smo se selili v bližino.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.142
945
113
Emona / Carnium
Jebatga, men, ki poznam cesto, tole deluje kot jokanje. Drgač pa lahko razumem frustracijo zaradi gverilskega pristopa inkasantov in hitro se lahko zgodi čisto vsakemu od nas. Čisto common sense pristop k razumevanju problema tvoje prehitre vožnje: probaj kdaj v tistem križišču zapeljati levo (torej čez) na Celovško. Bo treba to nevednost in fužinski attitude malo nadgradit
wink-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Dnevno to delam
smirk-1.gif


Ne gre se za to, da je tam omejitev 50, ampak za to, da so sedaj nemerno odstranili tablo 50. Mene tam ne bodo nikdar več dobili na radar, ampak bodo pa marsikoga, ki ga nebi, če bi tabla 50 ostala. To je point cele zgodbe, da boš ti sicer zdaj težje zapeljal čez, ker bo folk hitreje vozil, ampak jebeštrga, vsaj kazni bodo več pobrali.

Torej med varnostjo in denarjem še vedno denar prevaga.

In ja, po cpp tam te table ne rabi bit, ampak je ŽE bila. Zakaj jo je bilo treba pobrati dol?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik Ledenko pravi:
Kaj pa, če jo je kdo ponoč sunu za kakega abrahama?
smile-1.gif

Ja sred ene glavnih ulic v Ljubljani, ko se tud sred noči skoz vozijo avti mimo.

Zakaj pa ne? Zadevo snameš s štange z gedoro in ključem št.14 v max.30 sekundah, znak za omejitev 50 je med bolj redkimi in vedno se najde kakšen interval brez vozil na cesti tako da..... jaz bi dopuščal tudi to opcijo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Pa da potem praktično isti dan po ne vem kolk letih spet stacionarni radar stoji? Kako že reče šerlok - ne verjamem v naključja.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik jab1 pravi:
Citat:
Uporabnik Axi pravi:
Če se kaj spomnim, niste imeli radarjev za omejitev 30kmh, ampak za 50 ali 70kmh. Prav tako vam je bilo jasno, kje so ti radarji postavljeni in ni so bili v avtomobilih postavljeni naključno po ulicah. Se ti ne zdi, da je precejšnja razlika
confused-1.gif
Tu gre za odstranitev pomembnega varnostnega obvestila in prikrito lovljenje tistih, ki bi "padli na finto", v MB pa je šlo za "skrite" radarje, velike kot hiša, vedno na istih, znanih lokacijah, vsak dan v novicah, ki so lovili voznike, ki so kršili omejitev hitrosti napisane na tabli 100 metrov prej, pa še enkrat na radarju samem.
Seveda bo Snecer primera zamešal!

Nobene razlike, tudi v LJ so prometni znaki, meje mola znane, v mb bi se ujel prav vsak prišlek, prav vsak! + rdeča luč. Nehajte jokcat pa se spokajte pred magistrat in uredite zadevo kot je treba.

Morda boste meli srečo pa ga policija prej strpa...
V Mariboru so bili enako kot vsi stacionarni radarji, dejansko namenjei zmanjševanju hitrosti in povečevanju varnosti.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
No saj res nebi bilo prvič, da bi prišlo do manipulacije z znaki zgolj zaradi "varnosti" oz. kasiranja ampak point mojega posta je bil, da je tudi abrahamovska nagajivost oz. znak kot darilo vseeno izvedljiv scenarij.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.753
2.039
113
za šankom
videl včeraj da ni več table 50 ampak samo prečrtana 70
rolleyes-1.gif

sej za tiste ki se dnevno vozijo ni problema samo to je res podla poteza.tablo za omejitev hitreje vidiš že zaradi barve in jo tudi upoštevaš,kar je tudi namen znaka za omejitev.očitno je folk začel vozit po omejitvi in ni bilo prekrškarjev
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.142
945
113
Emona / Carnium
Morda sem kje v komentarjih spregledal, ampak, daj se pozanimaj (ali pa kdo drug), zakaj znaka ni več. Priznam, da mi ta teorija zarote ne diši preveč. Je pa vse možno v Absurdistanu.