ATV KASAKI

barracuda

Pripravnik
21. nov 2008
88
0
6
Jz grem dans tja z kolegom enega gledat. me prav zanima kako to zgleda od blizu. Vsaj na eno probo bi lahk šli
smile-1.gif


Pomoje so pa to vse jajca jz ga že nebi imel. On papravi da bi se z čem dobrim tak ubil men pa tud paše ko mu pol plepo to šraufam pa semjim pogruntavščinam kitajcev
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.838
113
na temni strani lune
Hmm sam za recimo po asvaltu in na izi po makadamu bi blo al ne. S tem na izi mislim daleč od kakih skokov oz off-roadinga v pravem pomenu besede.

Mel bi ga tko za se mal okoli fijakat, mal sprostitve od klasičnega dvokolesnika. Aja pa za napravt kak izletek z njim tam ene 200km (po asvaltu seveda in v okviru cestno prometnih predpisov)
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik barracuda pravi:
Jz grem dans tja z kolegom enega gledat. me prav zanima kako to zgleda od blizu. Vsaj na eno probo bi lahk šli
smile-1.gif


Pomoje so pa to vse jajca jz ga že nebi imel. On papravi da bi se z čem dobrim tak ubil men pa tud paše ko mu pol plepo to šraufam pa semjim pogruntavščinam kitajcev

In kako si bil zadovoljen z ogledom?
rolleyes-1.gif


Ko sem bil jaz tam mu je manjkalo več kot pol modelov z avtoneta, tist kar je bilo pa vse par 100EU dražje kakor na avtonetu.
aplauz.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.337
761
113
Citat:
Uporabnik barracuda pravi:
On papravi da bi se z čem dobrim tak ubil
Naj ne skrbi, to se mu bo tukaj še hitreje zgodilo. Ko zaradi kakšne luknje v asfaltu eno kolo odpove poslušnost (zaradi slabih materialov...), potem pa levo v nasproti vozeči avto ali desno v drevo.
 

B81

22. jul 2007
34.615
9.038
113
Citat:
Uporabnik Trigger pravi:
Hmm sam za recimo po asvaltu in na izi po makadamu bi blo al ne. S tem na izi mislim daleč od kakih skokov oz off-roadinga v pravem pomenu besede.

Mel bi ga tko za se mal okoli fijakat, mal sprostitve od klasičnega dvokolesnika. Aja pa za napravt kak izletek z njim tam ene 200km (po asvaltu seveda in v okviru cestno prometnih predpisov)

Po prebranem na drugih forumih - NE, niti za to ni dober
grin1.gif
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Sosed je imel nekega podobnega kitajčka. Je na koncu več šravfal in švasal kot se vozil..
Problem je ker je "kvaliteta" kovine v 3 pm še švasat se ni dalo normalno....... Ima pa en drugi Kymcota 250 MXU... in nobenih problemov pa sin od njega ne špara (vožnja po 2, gozd, ipd).. za to ceno bi jaz raje vzel rablenega kymcota