Aretirali Radovana Karadžiæa

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Že, že ampak kater Srb?
grin1.gif


V spominu mi je ostalo, da je Srbija pokasirala lepo vsoto za izročitev Miloševiæa in da naj bi nekaj prispevala tudi Slovenija. Vendar ne najdem nikjer na spletu.

Moje mnenje je, da bi mu morali soditi doma, ta mednarodna sodišča so mi čist mim. Neka pogruntavščina 20. stoletja....

Ponavadi so poražence sodili domači zmagovalci.

Razumem "mirovne" misije v Afriki, kjer bivše kolonialne sile še vedno varujejo svoje interese dol bi jim pa pustili naj se potolčejo med sabo. Saj Srbi vedno iščejo nekikurac in vedno dobijo popički.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
A se zdej kakšne nove majice prodajajo s Karađiæevo podobo?
grin1.gif


Zihr bodo prodajal te, z "Buda style - Guru" look-om
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
1.394
43
48
Zaj ga bi bilo treba poslati v Bosno, ga v Srebrenici zapreti v telovadnico,brez možnosti pobega,in pustiti prebivalcem, da se nekaj časa malo "menijo" z njim
evil.gif
o vojni in grozotah v teh krajih
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
"Karadžiæa naj bi v strahu zase izdal Mladiæ" vir 24kur

Pobere 5 milijončkov pa bo mer za lep cajt...sploh če bo šu med čobane, veste kolko ovac si bo kupo, Presneto!
 

Dr_Strangelove

Fizikalc
1. nov 2007
3.073
2
36
www.pentagon.gov
Citat:
Uporabnik qqqqqqq pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
http://dragandabic.com/

hysterical-1.gif

Fak, celo svojo stran ima, noro!
bonk.gif


Zdej me zanima, le v kaj se je Mladiæ prelevil?
cheer.gif

Jaz že malo dvomim v to. Nekdo, ki se skriva pred celim svetom se ne bi pustil kar tako fotografirat in objavljat na spletni sceni. Prej kot slej te nekdo skuži. Ali te skužijo, da imaš lažno identiteto (recimo kdo iz "srpskog sela Kovaci pokraj Kraljeva", kjer je vsega 25 vaščanov), ali pa te spoznajo po kakem detajlu, oči, način govora, pisanja ali kaj podobnega.
Morda so ga tako tudi skužili.
sprasujem se.gif
Dodatno sledenje, prisluškovanje in podobne metode, pa so identiteto samo potrdile.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Večina vodilnih itak ve za vse osebe kje se nahajajo in jih imajo lahko takoj aretirane.
Aretirajo jih pa seveda le takrat, ko ima nekdo od "višjih" korist. Kdo je imel v tem konkretnem primeru korist pa se bo s časoma ugotovilo.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
mogoče so ga dali sedaj, ko je naser oproščen genocida nad srbi v srebrenici. prej bi lahko karađiæ pričal v škodo, sedaj je pa proces zaključen.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.286
3.689
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik qqqqqqq pravi:
"Karadžiæa naj bi v strahu zase izdal Mladiæ" vir 24kur

Pobere 5 milijončkov pa bo mer za lep cajt...sploh če bo šu med čobane, veste kolko ovac si bo kupo, Presneto!

PR&obveščevalna trik.
smile-1.gif
Preusmerit jezo protestnikov v drugega iskanega, za zmanjšanje demonstracij in "hude krvi".