Ravnatelj Hajdina

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.834
2.377
113
Pomurje
No daj te pa povej kaj lahko naredi.
Oziroma opiši postopek kako prešolat učenca na drugo šolo brez soglasja starša.
Ne se na mene spravljat, nisem jaz vstran gledal, ko so vam skoraj do konca odvzeli poslanstvo vzgoje.

Še enkrat, če starši in učenec nisi za javno OŠ, naj gre v zasebno ali naj starši prevzamejo šolanje doma.
Ravnatelj in ministerstvo bi morali imeti možnost za tak ukrep
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

luka51

Guru
16. avg 2007
13.976
5.276
113
Kaj te zaj nekaj spreminjaš.
Prej si pisal to -> Nima jajc napisat ali izključit neuravnovešenih staršev in njihovih otrok!

Torej kaj lahko naredi, če bi imel jajca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakajaltersuxu

luka51

Guru
16. avg 2007
13.976
5.276
113
Ja saj ko delajo za sebe. Če si predstavnik staršev bi naj tak glasoval kot se je na svetu staršev glasovalo, ker njih zastopaš. Ampak to je teorija. V praksi je pa vedno nekdo, ki ne more preko sebe in glasuje po svoji volji in mu je gladko vseeno za dogovor na svetu staršev. :)
 
Ne se na mene spravljat, nisem jaz vstran gledal, ko so vam skoraj do konca odvzeli poslanstvo vzgoje.

Še enkrat, če starši in učenec nisi za javno OŠ, naj gre v zasebno ali naj starši prevzamejo šolanje doma.
Ravnatelj in ministerstvo bi morali imeti možnost za tak ukrep
ktero stranko si recimo volil n zadnjih volitvha, predzadnjih , leta 2008,2012? Tam se začne omenjeno poslanstvo krčiti, rušititi ali (zaenkrat žal ne) graditi, s tem ko pride izbrana elita na Gregorčičevo in tam začne pisati zakone kaj se sme in kaj ne.....Potem dodaš še pravice, dolžnosti se izpusti, malo še stisneš pri vzgoji in maš kar pač maš
 

damo

Majstr
4. sep 2007
1.007
149
63
Še vedno trdim da nima jajc.
Ima pa jajca odpovedati zabavo za otroke.

Verjetno nima moči organizirati zabave, saj take hude obtožbe zelo bolijo. Škoda, ker če bi zbral moč, pa vse to organiziral, bi v bistvo premagal tisto zdraharsko mater, njeno kompanijo in tudi njihovo mlado zalego.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

gr69

Guru
15. dec 2009
11.373
2.457
113
še v SLO - ampak komaj
Verjetno nima moči organizirati zabave, saj take hude obtožbe zelo bolijo. Škoda, ker če bi zbral moč, pa vse to organiziral, bi v bistvo premagal tisto zdraharsko mater, njeno kompanijo in tudi njihovo mlado zalego.

Pa je kateri prebral zakaj je “odpovedal”?

Kratka verzija:
Vse bilo organizirano, on glavna odgovorna oseba in še dve učiteljici za spremnstvo.
Potem pa tista pametna zlobirala, “da pa on sploh ne sme zraven” in se ni več našel kdo, ki bi prevzel odgovornost (malo pomislite zakaj ne …) - ergo je šola odstopila od organizacije.
Ta “pametna” pa seveda nima ne znanja ne jajc (prevzem odgovornosti), da organizira “zaključni izlet”.

In ne - ne moreš ne starša, ne otroka “izključiti”, čeprav bi včasih bilo to najbolje za vse.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.575
9.255
113
Brez veze, vsi “pametni” pametujejo in pljuvajo po drugih. Sem videl veliko tega in se ti želodec obrača. Pika na i je bila pa mamica, ki je pritiskala, da se spremeni čas ene dejavnosti, ker bi morala ona čakati 45 min na froca.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.976
5.276
113
Se pravi, neka možnost je.
Noben ni rekel, da možnosti ni.
Ampak ta možnost je bolj na papirju. V teoriji pride redko do nje.
Zatakne se predvsem pri tem delu. Vso sreču pri iskanju šole, ki bo vzela majmuna.
takem primeru si šola pred odločitvijo o prešolanju učenca pridobi mnenje centra za socialno delo ter soglasje šole, v katero bo učenec prešolan,
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.556
5.994
113
pri taščici
Pri nas so enega prestavili na sosednjo šolo.
Ne vem pa koliko so se starsi (in sosednja šola )upirali tej možnosti.
Baje poba sedaj tam bolje "shaja" s šolo.
Najbrz se 1x taki prehodi med solami koncajo v prevzgojnem domu za tiste najbolj problematicne.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.976
5.276
113
Saj se jih prestavla. Samo je to samo vrh ledene gore, ki ga vidiš.

Itak je pa pri vsem skupaj največja bedarija ker je vsak učenec 1. 9. nepopisan list spet. In preden nabereš papirologije za tretji vzgojni ukrep je 3/4 leta mimo in se je spet dalo dreku focn.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

sad

Guru
24. avg 2007
20.575
9.255
113
Eh, kak te pa ne veš, da to ravnatelj en papir napiše in rešeno. Neprilagojen froc je v drugi šoli in neprilagojen starš v gostilni sam.
#nesposobniravnatelji
#najpametnejšistarši, ki na kavču vse rešijo v 2 minutah.
 
  • Haha
Reactions: Hanzi