Italijani aretirali slovenskega terorista

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.169
2.361
113
v lokalni ostariji
no dej zaseka koliko hušiæev so dobili? kakšna kontrapropaganda? kaj sanjaš? dej guglaj pa podaj podatke

tukaj so dobili enega kretena, ki se je prestrukturiral iz križarja v đihadista. me pa zanima zakj ga slovenci niso pohopsal... in koliko jih je še tukaj med nami takih "spečih"... easy se je umaknil?
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Sej so ga, skupaj z Italijani. Tudi pripeljali so ga v LJ na sodišče.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
........,, sej na balkan so tudi hodili z avtobusi se "borit" za vikende...
a je to res, o teh vikend borcih??? Nekaj se je govorilo, nobeden pa ni poznal nobenega o teh "vikend borcih"
Bili pa so takšni, ki so bili dol ... na vseh straneh (no, mogoče so se vsaj skupaj peljali)
evil.gif
je res ja..med tednom so kod nas radili, čez vikende so se pa šli "ujote in čedote"in se pobijali in pljačkali med seboj.
ahaa ja ja .... to pa ja. Sem mislil, da so Slovemci hodili tako dol čez vikend, kot na paintball.
Res so bili nekateri naši dol redno. Oziroma kot prostovoljci. Eden je menda zamenjal celo vse tri nstani. Zaj je pa menda zaprt dol.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.438
5.429
113
Po naši zakonodaji ga sploh ne morejo kaznovati. Zato bo šlo preko Italije.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Za crknit ...
smile-1.gif
pravkar sem prebral komentarje na 24 kurah.
Saj vsi vemo, kako je z našim pravnim sistemom - ampak da moramo že sosede prosit, da bi pometli in pospravili naše sranje,
stupid-1.gif
ni besed.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kameleon bo zopet zapisal, da sem jugonostalgik, ampak - kako za vraga so naši očetje uspeli pospraviti npr. Trobca?
In kako se lahko zgodi tako huda mutacija v razvoju človeštva, da jabolko pade tako daleč od lastnega drevesa (naš primer razvoja družbe
rolleyes-1.gif
)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Kameleon bo zopet zapisal, da sem jugonostalgik, ampak - kako za vraga so naši očetje uspeli pospraviti npr. Trobca?
In kako se lahko zgodi tako huda mutacija v razvoju človeštva, da jabolko pade tako daleč od lastnega drevesa (naš primer razvoja družbe
rolleyes-1.gif
)

Vaši očetje so še bli....zajeb je prišel z vašo generacijo......to je t.i. "Alan Ford" đenerejšn.......še hujši bodo pa vaši paMži k bodo mal odrastl
tongue-1.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.592
113
Slo je edina država v Evropi, kjer zmagovalci WW2 še niso določeni.
Zeham.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Če bo prišlo do 1 vesoljske vojne med Zemljani in Marsovci se bomo mi bojevali rdeči proti belim
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Praviš "Alan Ford generacija". Sva se že smejala skupaj na to temo, vendar se zavedaj, da ta izraz ni tvoj izum. Samo malce pozabljen je bil skozi leta, saj smo ga že mi nekoč uporabljali.

Strip "Alan Ford" z grupo TNT je bil direkten cinični odgovor moje generacije, ki je pravkar odraščala, na delovanje sistema, v katerem smo bili. To sem bil jaz, moji prijatelji, najverjetneje tudi tvoj oče in mati. Kako se zoperstaviš več kot očitnim neumnostim, ki so jih tekoče producirali naši vodje - kot ravno z nasmehom (posmehom) in cinizmom!?

Zelo podobno delate danes tudi vi, le da nimate tolikšne sreče, da bi imeli v pomoč tako močnih intelektov, kot sta bila ravno Magnus in Bunker. Ter da sta nekako uspela svoj izdelek plasirati ravno v Jugoslavijo, ki je pravkar umirala. Njun strip je uspel namreč samo pri nas in nikjer drugje na svetu. Ti, - tebi, tvojim vrstnikom in kolegom, ... , morda tole kaj pove?

Imeli smo še Diarejo mimogrede in bi bil pravi greh, če bi jo tule pozabil omeniti. Danes imamo pa Aljano. (
aplauz.gif
)

Mislim, da smo vam preveč dobro postlali in dali preveč pravic v roke ob danem trenutku. Preveč pravic in premalo odgovornosti !
frown-1.gif
Ravno iz razloga, ker smo odraščali v sistemu, kjer smo lahko vrnili svoje mnenje o situaciji v državi samo s cinizmom. Pa zopet - znova poudarjam, da čisto vse pa tudi ni bilo zanič. Slovenija bi lahko bila čisto spodobna in moderna država, če bi uspeli v 90. letih ohraniti spodobnost in odgovornost. Ker je nismo, smo padli. Zelo padli, tako da je strah, če ne kar usodno padli.

Toliko, dragi moj Kameleon in tvoja generacija. Sem 100% (več itak ne moreš biti
rolleyes-1.gif
), da se boš čez kakih 20 let ukvarjal s popolnoma enako temo in svojimi otroki. Spravi si tole in morda se boš takrat spomnil še enkrat prebrati.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Še tole na temo "Alan Ford" : berljivi so samo izvodi od 1 do 64, vse kasneje je pa le še nabijanje brez repa in glave, kot vse trapaste nadaljevanke pač
rolleyes-1.gif
.

Zakaj do številke 64 -
sprasujem se.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.592
113
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Slo je edina država v Evropi, kjer zmagovalci WW2 še niso določeni.
Zeham.
klik
Spominsko obeležje domobrancem v Grahovem in podobni relikti zgodovine pravijo, da je pri nekaterih 71 let po koncu ww2, ki se je za naciste in njihove pomočnike končala v ruševinah, da pri njih koledar stoji v letu 1942.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Praviš "Alan Ford generacija". Sva se že smejala skupaj na to temo, vendar se zavedaj, da ta izraz ni tvoj izum. Samo malce pozabljen je bil skozi leta, saj smo ga že mi nekoč uporabljali.

zmaga.gif
Skratka buci buci bu! Pa kako so mel en strip....ki se je imenoval ALAAAAAAN FOOOOORD majku mu jebem....res jst tega nikol ne bom bral...nikol razumel......en fak.....ing ALAN Ford strip.....to je bil bog i batina vaši generaciji.


Prideš na kavo da se spočiješ pa ti en vaš Ðomba utruja......ne moreš gledat pred sebe v točko in da ti po možganih letijo samo 0100110100101010100011 v miru tistih 10min na kavi v nočni......

Pa sem rekel OK nej bo pameten pa sem se zbasal v kot in se mi ni dalo sodelovati v epohalnem pametovanju.....ampak ne čopor to zelo moti....čeprav jim stem ubistvu nič nočeš škodovat...

...tako zelo moti, da mi je natanko 10min kasneje ko sem lepo delal svoje delo prišel se zderat name ker so pač stroji na liniji ropotal....seveda ropotajo če delajo.....in njega je to motl v fondament ker čez steno kjer je mel sonček pisarno ni mogu v miru FB pa mejle nabijat......in ravno ko mene ni bilo fizično pri strojih je model uletel......in bil pameten....samo 10 minut po tistem ko mi je sonček razlagal kako so se včasih v vaših časih mel lepo.....igral nogomet po linijah.....pil kavo po 30min brez utrujanja nadrejenih....
cheer.gif


Aia......pri stroju me ni blo...ker sem bil sam in ker me je nekdo klical iz sosednje linije če mu lahko posodim neko "trebovanje" ki ga je zmanjkalo njemu na liniji
cheer.gif
Stem da.....stroj dejansko dela lahko samostojno

Tolk o povodu za ta nick....ALAN FORD

Citat:
Uporabnik Demz pravi:Strip "Alan Ford" z grupo TNT je bil direkten cinični odgovor moje generacije, ki je pravkar odraščala, na delovanje sistema, v katerem smo bili. To sem bil jaz, moji prijatelji, najverjetneje tudi tvoj oče in mati. Kako se zoperstaviš več kot očitnim neumnostim, ki so jih tekoče producirali naši vodje - kot ravno z nasmehom (posmehom) in cinizmom!?

Zelo podobno delate danes tudi vi, le da nimate tolikšne sreče, da bi imeli v pomoč tako močnih intelektov, kot sta bila ravno Magnus in Bunker. Ter da sta nekako uspela svoj izdelek plasirati ravno v Jugoslavijo, ki je pravkar umirala. Njun strip je uspel namreč samo pri nas in nikjer drugje na svetu. Ti, - tebi, tvojim vrstnikom in kolegom, ... , morda tole kaj pove?

Imeli smo še Diarejo mimogrede in bi bil pravi greh, če bi jo tule pozabil omeniti. Danes imamo pa Aljano. (
aplauz.gif
)

Dejansko je bilo to vse kar ste lahko naredil......izrazl ste se na ciničen način.....ker če ste se drugače ste šli kamne prelagat na Goli otok.....

In tko so vas naučil...tko so vas odgojil......se malo šaliti....haha hihi so vas zabaval dvorni norčki tipa Rifle....Tone Fornezzi-Tof.....pa še Ježek je bil na začetku.......vici niso bli prepovedani to je blo pa tud vse.....razen če si v oštariji za šankom se zadru DOL POPIT
smile-1.gif


Haha hihihi in je bil volk sit in kozli celi
tongue-1.gif


Citat:
Uporabnik Demz pravi:[/iMislim, da smo vam preveč dobro postlali in dali preveč pravic v roke ob danem trenutku. Preveč pravic in premalo odgovornosti !
frown-1.gif
Ravno iz razloga, ker smo odraščali v sistemu, kjer smo lahko vrnili svoje mnenje o situaciji v državi samo s cinizmom . Pa zopet - znova poudarjam, da čisto vse pa tudi ni bilo zanič. Slovenija bi lahko bila čisto spodobna in moderna država, če bi uspeli v 90. letih ohraniti spodobnost in odgovornost. Ker je nismo, smo padli. Zelo padli, tako da je strah, če ne kar usodno padli.



Da ste bili vajeni cinizma........pa zakaj potem tebe tako motim ko sem samo....ciničen do vas Alan Fordovcev
sprasujem se.gif


Citat:
Uporabnik Demz pravi:[/iToliko, dragi moj Kameleon in tvoja generacija. Sem 100% (več itak ne moreš biti
rolleyes-1.gif
), da se boš čez kakih 20 let ukvarjal s popolnoma enako temo in svojimi otroki. Spravi si tole in morda se boš takrat spomnil še enkrat prebrati.



Jaz se pa bojim da ne bo ravno isto......ampak glede na vsa globalna sranja ne bo drugega kot ali konvencionalna vojna......al pa vsaj lokalni krahi sistema v slogu kot se je poslovil druže Nicolae Ceauºescu....
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

No, le spravi si. Bova takrat, čez 20 let, obujala spomine, če naju kakšen sifilis vmes ne pobere
crazy1.gif

Boš takrat povedal, koliko je tvoj glasovalski glas štel
tongue-1.gif
.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
Pa glasovalski glas ne šteje 0 že zdaj......bojim se da se bo to 1x sprevrglo v glas ulice.....ampak to na EU ravni.....ko neka EU "pomlad"

Sej veš......če bi vi Alan Fordovci kdaj brali še zgodovino ( ki se ponavlja).....ne sam enih sicer zabavnih stripov
tongue-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

... bi ti prav tako zabavljal čez komuniste, nilske konje ter dežurne opice.

Ob osamosvojitvi 91. leta smo vam dali v roke pravico, da si nadenete okoli vratu slinček (prej je bilo to prepovedano, posle so se smeli iti samo nekateri Zidarji in podobni
tongue-1.gif
) ...

... Torej slinček, fant se niti briti še ni začel, ko je že hodil po svetu s slinčkom okoli vratu in BMWjem na lizing in fafing!
shocked-1.gif



Torej, dali smo vam vse možne pravice, o dolžnostih bi se pa morda zgolj malce pogajali?
confused-1.gif
), pa bo še kar v redu (!)

Sem že nekajkrat napisal tule gor, da sem medtem postal neke sorte nacionalist in sem sam nad seboj presenečen, da me ob tem ni niti sram - saj sem bil sicer drugače vzgajan
crazy1.gif
.

Epilog: pravice smo vam 91. leta dali v roke, od silne ljubezni do naših otrok, da bi vam tako bilo lepše kot je bilo nam, pozabili smo pa medtem na nujno spremljevalko "leskovo šibo", ki privzgoji človeku v zavest poleg pravic še obvezen čut za odgovornost.

To je tudi vse za nocoj in mislim, da nič ne manjka.