Domače

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.184
3.178
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
A misliš da bi s
A misliš da bi se res nekdo z imenom in priimkom takole izpostavljal. Če se pa je, pa nima pet čistih v glavi.
Vsaj kolikor sem včeraj bral komentarje, ženska ni ravno neka....

Potem pa bi dala fotko, kjer bi se videlo, da vrečka ni odprta...
Jo je pač nekdo nagovoril, al pa je sama sebe, ker se ji je zaradi xxx Loka zamerla...

Dodatek: V trgovini vzameš vrečko kave v roko, ki bi naj imela 600g. Ima pa skoraj polovico manj. In tega ne opaziš po teži?...
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Najboljši dokaz je celotna vsebina. In glede na to da je firmi že poslala vsekakor dokaz ima.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Domače, ja pa če ima kmet živali te smrdijo in je cela gonija proti temu.
Ko bodo kupci iskali kvaliteto in je meso sumljivega porekla in kvalitete.
Saj isto je bilo pred leti ko je na bavarcu burek podražil za 10 ali 20 centov in je promet padel.


Tako da dokler boste to kupovali in bili navdušeni kako pocei je bo tako.

Saj isto je z vso robo, zadnjič prav gledala par v big bangu , pol ure maltretiral trgovca in ko se odločita kaj je best buy mu rečeta da si bosta izpisala točen model.
In potem seveda kupila drugje....
No saj palica ima dva konca ampak ko kdo imed teh zgubi šiht ker je en kitajc cenej mu mogoče klikne da bi pa le domače kupoval.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Poplava je. Sej se ne moreš odločit, toliko je tega.
Potem ti pa (ravno v BigBengu) v pamet pade neizprosna misel, kako se njihovi trgovci na vse kriplje trudijo prodati staro, dve leti staro zalogo in jo propagirajo nadvse, samo da bi jo kupil, o novih atraktivnih zadevah pa niti slišati nočejo. Češ - razlika med pomivalcem letnik 2017 za 600 Ejev in 2019 za 1400 Ejev je samo v tem, da ima novejši dodano lučko za osvetlitev notranjosti. :nigladek:
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
kozel je za njih brozga... probaj dobit pilsner urquel pod en euro

Leto nazaj. Eno selo izven Brna. Mislim da Ivančice ali nekaj takega. V trgovini Urquel pilsner 10,99 krone, brozga od staropramen in kozla pa 7 kron. V sosednji gostilni Staromeštanski pivovar Poličce (odličen točen pir) 20 kron. Nekje 26 kron je 1 EUR. Ne vem, kje si ti pilsnerja za 1 EUR kupoval, čeprav recimo center Brna ali Prage je kr drag, ko greš pa 5 klimoetrov ven, pa vse pol ceneje.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
bluziš ali pa prilepi sliko... in niti poda razno ni selo pol cenejše...

dodajam še en link čisto tako malo za okus

dodajam še en link poglej ceno urquela in ostalih

dodajam še tretjega ta ima kataloge glede na mesta in se mi zdi da sem izbral enega vaškega

dodajam še četrtega ta je na meji s slovaško

še vedno trdiš da je bil urquel 10,99...
možno ja samo tisti ki mu jutri poteče rok

cene so okoli eura za piksno če imaš hudo hudo srečo malenkost manj nikoli pa na nivoju kot ostali npr nam najbolj poznani kozel, staropramen ipd ki jih gor dobiš brez težav tudi za 0,4
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Nč ne bluzim, slikal pa res nisem, v gostilni so bli piri od 20 do 25 kron, v trgovini pa tak ko sem napisal, na dirkališču v času moto GP pa 2,2 EUR, če ti ga je pa na tribuno prnesel pa 2,4 EUR. Še vedno cenej ko pr nas. Drugače imam sodelavca, katerega mati je čehinja in ravno iz Brna, pira požre za 3 dedce, velik piv od gor pozna u nulo. Tudi Urguel ni neki hudo cenjen. Je taboljši kot pir za iz trgovine domov v piksni in flaši, drugače so pa mahnjeni na točene v lokalu in sicer lokalnih manjših pivovarn. Tam ko sem bival so jih iz gostilne domov nesli v litrskih vrčkih, takih kot pri nas dajo vino na mizo. Kozla, staročeški, staropramen, zalto pramen in podobnih industrijskih brozg pa ne marajo kej preveč.
 
Nazadnje urejeno:

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.094
2.446
113
Nč ne bluzim, slikal pa res nisem, v gostilni so bli piri od 20 do 25 kron, v trgovini pa tak ko sem napisal, na dirkališču v času moto GP pa 2,2 EUR, če ti ga je pa na tribuno prnesel pa 2,4 EUR. Še vedno cenej ko pr nas. Drugače imam sodelavca, katerega mati je čehinja in ravno iz Brna, pira požre za 3 dedce, velik piv od gor pozna u nulo. Tudi Urguel ni neki hudo cenjen. Je taboljši kot pir za iz trgovine domov v piksni in flaši, drugače so pa mahnjeni na točene v lokalu in sicer lokalnih manjših pivovarn. Tam ko sem bival so jih iz gostilne domov nesli v litrskih vrčkih, takih kot pri nas dajo vino na mizo. Kozla, staročeški, staropramen, zalto pramen in podobnih industrijskih brozg pa ne marajo kej preveč.
Sicer dvomim, da mi bo letos za Advent uspelo skočiti gor, če mi pa bo, pa lahko malce poslikam cenike, da ne bo tavanja v temi. Drugače pa kdor ima priložnost vsekakor priporočam advent v Brnu, spotoma tudi Dunaj, če pa vam je predaleč pa vsekakor Zagreb.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Lahko tudi da je bla kaka akcija, ne vem. Ampak cene so bile takrat take. Pravi sodelavc da se zadeve iz leta v leto dražijo, kupna moč čehov raste malo bolj kot pri nas, posebej v teh regijah v bližini avstrije. Škode praktično ne vidiš. AUDI, BMW, aurisi in mazda 3, to so najpogostejši vozi v tistih koncih. Po sobotnih kvalifikacijah na kosilo, pa še v trgovino za zvečer. Tamali je nekaj računal, makovka akcija po 17.00 uri 7 EUR centov, jest sem sam zijal.


Mislim, da je bil to ta market.

prvi dan sva jedla v tej piceriji


V živo se spomnim 1x pica z neko suho salamo, pršutom, itd, 1x pica z tuno, 1x paradajz omaka, 1x tatarska 2x coc cola 0,33 in 2x pir 0,5. Račun 359 kron. Če danes pogledam njihov cenik, je zadeva dražja za kak pir ali 2

 
Nazadnje urejeno:

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
Sicer dvomim, da mi bo letos za Advent uspelo skočiti gor, če mi pa bo, pa lahko malce poslikam cenike, da ne bo tavanja v temi. Drugače pa kdor ima priložnost vsekakor priporočam advent v Brnu, spotoma tudi Dunaj, če pa vam je predaleč pa vsekakor Zagreb.
po videnem na češkem v času pomladi poletja in jeseni sem bil nad Brnom še najmanj navdušen, si pa mislim da bi v času adventa bil lahko čudovit Česky Krumlov in pa Karlovy Vary
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.094
2.446
113
po videnem na češkem v času pomladi poletja in jeseni sem bil nad Brnom še najmanj navdušen, si pa mislim da bi v času adventa bil lahko čudovit Česky Krumlov in pa Karlovy Vary
Meni žal še ni uspelo priti dalje kot do Brna, tako, da težko sodim. Drugače pa, ko ni kakšnih praznovanj je mesto kot vsako drugo. Nič posebnega. Ravno zato sem omenil advent.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
če imaš možnost izberi namesto Brna Krumlov... četudi se ne bo nič posebnega dogajalo ti bo zelo všeč sem 110% prepričan - oddaljenost pa je praktično ista tudi čas vožnje je skoraj isti... če si vzameš cajt pa pogledaš en popldan še Budejovice in greš na enga budweiserja...
še češke vinjete ne rabiš v to smer
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.094
2.446
113
Morda skočimo pogledat, prijatelje imamo v Brnu in lahko tam prespimo, pa se bomo pač malce zapeljali. Hvala za namige.