Aplikacija Android - omejitev na državo

bose

Pripravnik
23. sep 2009
292
14
18
daleč,daleč,daleč proč
Za zdravstvene potrebe (skeniranje senzorja za sladkorno bolezen) bi želel aplikacijo za odčitavanje (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freestylelibre.app.de) naložiti v telefon. Ko aplikacijo iščem v Google Playu je ne najdem. Nekako mi je enkrat uspelo najdi zadevo, pa mi je sistem nato javil, da aplikacija v naši državi ni na razpolago.
Kako bi lahko prišel do te aplikacije? Bi jo lahko snel, če bi se nahajal v Nemčiji (zgoraj je namreč link do nemške strani)?
 

bose

Pripravnik
23. sep 2009
292
14
18
daleč,daleč,daleč proč
Poskusil, tudi ne gre. Napiše "Ta izdelek ni na voljo v vaši državi". Treba je povedati, da se ti senzorji (Libre) ne dobijo pri nas. Kupiš jih lahko samo v tujini (za nas je primerna Avstrija in Nemčija). Za spletno naročanje moraš navesti naslov v tujini (sam naročam na nemški naslov), od koder jih potem dobim domov.
Torej, ali obstaja kakšna finta, da se moj telefon pretvarja, da je v Nemčiji, oziroma, da si aplikacijo naložim ko bom v Nemčiji, ali pa so te aplikacije kako drugače "zaklenjene"?
 

bose

Pripravnik
23. sep 2009
292
14
18
daleč,daleč,daleč proč
Zakaj pa ne uporabiš te aplikacije? Tudi ocenjena je precej bolje od te, ki si jo ti želiš
Sem jo naložil in dela. Kaže pa precej drugačne rezultate kot original Freestyle čitalec. Zato bi raje imel njihovo aplikacijo - smatram, da bo dajala enake rezultate kot njihovi čitalci.

Sem danes poskusil z expressVPN - pa mi še vedno javi, da izdelek ni na voljo v naši državi. So potrebne še kake nastavitve aplikacije?
 

Priponke

  • Screenshot_20181004-091908_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20181004-091908_Google Play Store.jpg
    601,6 KB · Ogledi: 202

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kot berem reviewe, se da Glimp kalibrirati z ročno izmerjenimi vrednostmi glukoze in potem naj bi dobil take rezultate, kot z readerjem.
This is a great app. It's calibration via manually-entered blood glucose readings makes the derived blood glucose far closer to your real valye than when using the freestyle Libre reader device. The data entry page is very full and is confusing when you first start using it. The default view it's confusing and contains information that isn't useful. You can tailor it easily though.
Originalna aplikacija je pa zelo slabo ocenjena in ljudem v glavnem ne dela, tako da se bojim, da bo tvoj trud zaman.