Moj@SKB

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Končno je tudi SKB izdala svojo mobilno aplikacijo za uporabo banke... Zadeva je za uporabnike SKB.net brezplačna ... Za aktivacijo je zaenkrat potrebno se osebno stopiti do svoje banke, da vam sprintajo kode ... menda pa naj bi v naslednjem mesecu omogočili tudi aktivacijo preko SKB.net-a ...

Preko apliakcije je možno delati več ali manj vse, kar je možno tudi preko SKB.net-a ... Poleg tega je podobno kot pri KlikIn-u tudi tukaj možno aplikacijo uproabiti kot OTP generator gesel... tako da nadomesti tudi tisti kalkulatorček za vstop v SKB.net ...

Deluje na iOS in Android mobilnikih ...

http://www.skb.si/osebne-finance/sodobne-bancne-poti/moj-skb-mobilno-bancnistvo

iOS verzija >> https://itunes.apple.com/si/app/moj-skb-mobilna-banka/id1166476840?mt=8

Android verzija >> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halcom.mobile.hybrid.skbasi2xxxx

Avtor aplikacije je Halcom...

MOJ%40SKB_mobilna_banka_on_the_App_Store-20171108-085623.jpg


skitched-20171108-090223.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Pohvalno. Od vseh mojih bank je SKB bila edina, ki se ni imela mobilne aplikacije in vlacenje kalkulatorcka tudi ni ravno optimalno. Pa tudi pokvaril se mi jeze, ostal "na suhem" v tujini...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
zgleda dobro.
Za aktivacijo praviš da moram iti na banko...to mi je malo mimo.

Tako je... Zadeve uredijo kar na salterjum dobis en papir za podpisat ter drugega v zvemi kodami... pa se preko SMS drugi del aktivacijske kode ... Bilo je urejeno v parih minutkah... le osebno je treba do poslovalnice ... Pravijo, da bo v decembru menda mozno to urediti preko SKB.net-a ... Saj pocasi se ocitno premika... ampak so izgleda, kar se ITja tice, precej zadaj ...
grims-1.gif


Vazno, da sedaj tudi za vstop v SKB.net ne rabim vec tistega kalkulatorčka, ki ga itak nisem imel nikoli pri sebi... ampak je bil stalno doma ... Sem ze razmisljal, da bi sploh ukinil racun pri SKBju in prejemanje place prestavil na drug racun ... ravno zaradi tega... Sedaj sem to misel zaenkrat opustil
smile-1.gif

 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Evo če maš rootan telefon ne dela. Spet ena cvetka. By the way večina kitajskih telefonov je rootanih.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.737
2.098
113
tudi sam že nekaj časa razmišljam o tem in če ne kasneje bom to naredil ko odplačam stanovanjski kredit saj so milo rečeno zaostali, da ne govorim o cenah storitev ter fleksibilnosti
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Aleluja. No, če je halcom delal, potem bi morala aplikacija biti na nivoju. Če povzamem na izkušnje z mbills. Čeprav so to bojda kupili kanadčani
smile-1.gif
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Edino še za e-račun me zanima, če se bo dalo preko aplikacije naročiti, oz. če se naročimi preko spleta, a ga lahko vidim/plačam z moj@skb.
smile-1.gif
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
končno. tudi sam sem že razmišljal da bi menjal. bom zaenkrat to misel opustil
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Eno vprašanje... Jaz pa ravno razmišljam, da bi odprl račun pri SKB. Poglavitni razlog je to, da imamo VISO (na NLB ne grem iz morda bednih razlogov, ker smo že toliko denarja zmetali vanjo). Kakšne so vaše izkušnje z SKB na splošno?

Hvala.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Nasplosno je OK... edino debetna Visa je lahko vcasih problematicna, ker ne mores dvigovat ne vseh bankomatih... vsaj ob uvedbi vem, da se ni dalo na tistih od Hypo banke ... drugace pa ostalo nimam pripomb... Pa dosedaj je bila slabost to, da je bila uporaba spletne banke preko mobilca storasta... Imajo sicer ze od orej neko resitev... ampak je bila samo za pregled transakcij na osebnem raucunu... torej “read only”...

Nisem pa nek hud uporabnik... nimam nobenih kreditov ... Samo placo dobivam na racun in jo pac sproti praznim dol
smile-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Tommy17 pravi:
Eno vprašanje... Jaz pa ravno razmišljam, da bi odprl račun pri SKB. Poglavitni razlog je to, da imamo VISO (na NLB ne grem iz morda bednih razlogov, ker smo že toliko denarja zmetali vanjo). Kakšne so vaše izkušnje z SKB na splošno?

Hvala.

Na SKB sem imel račun samo zaradi Mastercarda, ki sem ga imel pri njih samo iz zgodovinskih razlogov (MC so prevzeli od Kompasa.). Da Mastercard ni bil brezstičen še dolgo potem, ko je bil pri drugih ponudnikih, me ni toliko motilo. Motilo me je, ker nikakor niso uvedli Secure 3D zaščite, brez katere nisem mogel opraviti nekaj internetnih nakupov. Da ne omenjam bedastega kalkulatorčka, ki mu je crknila baterija, ko sem ga najbolj potreboval.
Na koncu sem po.pizdil, zaprl račun in MC vzel pri NLB, kjer imam glavni račun.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Unicredit ima tudi VISO. Sta pa cenovno in storitveno tam tam, bolj igra vlogo, če rabiš poslovalnico blizu.
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Unicredit ima tudi VISO. Sta pa cenovno in storitveno tam tam, bolj igra vlogo, če rabiš poslovalnico blizu.

Vem, hvala. Problem VISE pri UniCredit je v tem, da v osnovi ni kreditna kartica z odlozenim placilom, ampak revolving. Vsak mesec ti trgajo 20% zneska, kar pa ne zelim. Ne zelim obrocnega odplacevanja. Sicer lahko vse naenkrat placas, ampak ne po defoltu. 20% ti trgajo, ostalo moras pa sam nakazovat.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Evo tudi jaz sm po dolgih letih danes prvič iz nlb prestopil na skb, pa da vidimo
smile-1.gif
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Citat:
Uporabnik Fly pravi:
Evo tudi jaz sm po dolgih letih danes prvič iz nlb prestopil na skb, pa da vidimo
smile-1.gif

E. I skrivnost, kaj je bil razlog, da si sel stran iz NLB?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Citat:
Uporabnik Tommy17 pravi:
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Unicredit ima tudi VISO. Sta pa cenovno in storitveno tam tam, bolj igra vlogo, če rabiš poslovalnico blizu.

Vem, hvala. Problem VISE pri UniCredit je v tem, da v osnovi ni kreditna kartica z odlozenim placilom, ampak revolving. Vsak mesec ti trgajo 20% zneska, kar pa ne zelim. Ne zelim obrocnega odplacevanja. Sicer lahko vse naenkrat placas, ampak ne po defoltu. 20% ti trgajo, ostalo moras pa sam nakazovat.

10% drugače, ampak ja, v biti imaš prav. Pa čisto nič se ne da zmeniti...