Moj@SKB

jaka1988

Zelenc'
19. jul 2018
2
0
1
Ve kdo kako je v primeru, da zamenjam telefon? Je potrebno potem spet čez tisti postopek registracije ali se to nekako prenese na nov telefon?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ve kdo kako je v primeru, da zamenjam telefon? Je potrebno potem spet čez tisti postopek registracije ali se to nekako prenese na nov telefon?

Preko SKB.net-a lahko dodas MOJ@SKB na novo napravo... in celo to je OK, da imas lahko hkrati na večih napravah (do treh) nameščeno ter tudi uporabljaš na večih napravah... Recimo Klikin ni možno hkrati imeti aktivno na večih napravah ... Sam imam trenutno nameščeno na dveh telefonih in tablici ...
 

jaka1988

Zelenc'
19. jul 2018
2
0
1
Super! Ker mi je crknil tisti kalkulatorček so mi v poslovalnici priporočili naj si naložim to aplikacijo in se lahko s tem prijavim v skb net. Ker tisti kalukulatorček stane 23 €... tole pa je brezplačno če imaš skbnet. Hvala za pojasnila!
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
ponovno bodisi osebno prek poslovalnice, bodisi prek SKB NET
No pa so ga pri Halcomu spet nekaj srali, meni po updejtu ne deluje več. Ko zgeneriram nov žeton mi napiše ob aktivaciji provisioning in not allowed for rooted devices.

Seveda telefon je stock in ni rootan. Celo na help desku so rekl naj preverim z root bear sample in je seveda vse zeleno. Gre se pa za P30 Pro VOG-L29 na stock zadnji verziji.
Mogoče se je še komu to zgodilo.
1599497656951.png
1599497798841.png
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Root beer sample ni ravno avtoriteta, Magisk ga gladko okol prnese... Rootan telefon pa isto vse zeleno. Ocitno so Halkomovci neki posrackal.... Restoraj nazaj na star app, ce mas kje stari apk instaliraj preko novega.

Screenshot_20200908-160031.png
 

SavageSam

Fizikalc
26. mar 2012
234
67
28
Tudi jaz imam isti telefon, nerootan, pa mi na zadnji verziji aplikacije in zadnji verziji androida normalno deluje.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Sej ne mors vedt. Upaj da postimajo cimprej.

Ne morem verjet, ampak mi je ratalo. V developerskem načinu je bilo odkljukano za zapisovanje logov aplikacij, kdaj je nazadnje uporabljala pomnilnik. In ko sem to izklopil, voila.

Še enkrat, čisto po naključju šu v aplikacijo in sem imel eno vrstico opisa več, zadnji dostop aplikacije do pomnilnika. Pol mi je kapnilo.
Ampak Halcom, tega očitno ne ve?

Za njih je factory reset edina opcija. Upam, da če bo kdo imel enake težave, da mu bo nasvet pomagal. Ker od supporta ga sigurno ne bo dobil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ferdo