Vremenska aplikacija - Weather Alarm

Fly

Guru
21. jul 2007
2.785
617
113
Aplikacija je od danes na voljo tudi na app storu. Končno ;)
Je tudi nekaj bistvenih izboljšav predvsem na natančnosti, ki pa so kasneje planirane tudi za android.

Razlika med android in iOS verzijo je tudi v tem, da aplikacija ne teče na napravi v ozadju ampak na namenskem strežniku, ki za vsakega uporabnika izračunava vhodne podatke in na podlagi tega obvešča uporabnika.

https://itunes.apple.com/us/app/weather-alarm-detector/id1354079810?mt=8
 
  • Všeč mi je
Reactions: MaverickT

Fly

Guru
21. jul 2007
2.785
617
113
Evo spet jaz, po premoru sem se zopet spravil na mojo aplikacijo. Sem jo povsem prenovil, uporabil drugo - precej bolj točno radarsko sliko, vse prestavil na zmogljive strežnike.
Ta teden sem objavil tudi obsežno posodobitev, ki omogoča, da tudi uporabniki znotraj appa poročajo o ekstremih in tako ostali uporabniki v radiju 20km dobijo to obvestilo. Napake so še možne, stalno spremljam.

Vesel bi bil vsake povratne informacije. Cel sistem razvijam že od leta 2012, z manjšimi pavzami :)

Link do appa:
https://apps.apple.com/app/weatheralarm...
https://play.google.com/store/apps/deta...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Sonny_Chiba

_jfk_

Fizikalc
23. jul 2007
171
32
28
Evo spet jaz, po premoru sem se zopet spravil na mojo aplikacijo. Sem jo povsem prenovil, uporabil drugo - precej bolj točno radarsko sliko, vse prestavil na zmogljive strežnike.
Ta teden sem objavil tudi obsežno posodobitev, ki omogoča, da tudi uporabniki znotraj appa poročajo o ekstremih in tako ostali uporabniki v radiju 20km dobijo to obvestilo. Napake so še možne, stalno spremljam.

Vesel bi bil vsake povratne informacije. Cel sistem razvijam že od leta 2012, z manjšimi pavzami :)

Link do appa:
https://apps.apple.com/app/weatheralarm...
https://play.google.com/store/apps/deta...
Najprej pohvala za trud. Sem namestil, telefon je S23. Najprej vprašanje, trenutno mi kaže današnji datum in uro 17:17. Zdi se mi, da aplikacija ne deluje z 2 uama zamika in je težava v tem, da ne upošteva +2h glede na UTC?

Za začetek mogoče vseeno pogrešam, da je nekje izpisana lokacija ali pa vsaj ime kraja, kjer sem. Na karti je seveda lokacija označena.
Bom še testiral v prihodnjih dneh.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
22. jul 2007
1.410
59
48
Evo spet jaz, po premoru sem se zopet spravil na mojo aplikacijo. Sem jo povsem prenovil, uporabil drugo - precej bolj točno radarsko sliko, vse prestavil na zmogljive strežnike.
Ta teden sem objavil tudi obsežno posodobitev, ki omogoča, da tudi uporabniki znotraj appa poročajo o ekstremih in tako ostali uporabniki v radiju 20km dobijo to obvestilo. Napake so še možne, stalno spremljam.

Vesel bi bil vsake povratne informacije. Cel sistem razvijam že od leta 2012, z manjšimi pavzami :)

Link do appa:
https://apps.apple.com/app/weatheralarm...
https://play.google.com/store/apps/deta...
Hvala za trud, se mogoče da kje nastavit oziroma dodati, svetlejši način aplikacije in mogoče v prihodnosti možnost kot "widget"
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.785
617
113
Najprej pohvala za trud. Sem namestil, telefon je S23. Najprej vprašanje, trenutno mi kaže današnji datum in uro 17:17. Zdi se mi, da aplikacija ne deluje z 2 uama zamika in je težava v tem, da ne upošteva +2h glede na UTC?

Za začetek mogoče vseeno pogrešam, da je nekje izpisana lokacija ali pa vsaj ime kraja, kjer sem. Na karti je seveda lokacija označena.
Bom še testiral v prihodnjih dneh.
Hvala za opozorilo. Ja radar je seveda v živo torej nima 2 uri zamika. Arso uporablja utc zapis. To sem imel pa za testiranje ujemanje frame-ov. Bom spremenil.