Angelika dobrodošla

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.101
113
A je morda bil? Infiltrirani zunanji element? Morali bi ga obsoditi veleizdaje, ne pa da smo ga nazadnje na državne stroške še pokopali. :nigladek:
Njegove sposobnosti ne mores povezovati z vodenjem omenjene vlade saj njegova vlada ni padla ampak se je iztekel mandat...
Kaj je pa izdal?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Med Bajukom in Angeliko žal ni neke primerjave. On je po politični karieri ostal v Sloveniji. Angelika tega niti pod razno ni nameravala, zato se za slovensko državljanstvo ne bi odločila, če ji Avstrija ne bi dovolila dvojnega državljanstva. Vprašanje pa je, koliko je slovensko državljanstvo po EU pravu sploh potrebno. Prost pretok delovne sile pa te fore. Če bi v Bruslju kdo prdnil, bi naši takoj nehali razmišljati, da minister rabi naše državljanstvo.
Sedaj so jo zavrnili že na parlamentarnem odboru. To ne kaže nujno na slabega kandidata, temveč predvsem na slab položaj stranke, ki jo je predlagala in ki ji resor pripada.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Neverjetno kakšen podn od odziva ob očitanju neresnosti in neodgovornosti, ženska se nasmehne, zavije z očmi ter skomigne z rameni kot bi ji bilo dejansko popolnoma vseeno in kot bi si mislila "hja, probal' smo a ne" :obesise: Nacionalni interes, japajade... Kje je smajli, ki bruha... :obesise:


CiaoAngelika.jpg
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Kaj pa bi morala narediti, ko je ta smrad od grimsa spet izkoristil zadevo za svoje bolane blodnje in primitivne izpade? Čudno, da se ni vstala in zapustila prostora.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
A obstaja kak posnetek, kaj je dejansko odgovarjala, oz. kaj ve povedati o določenih stvareh? Grims ji očita zgor eno prazno govoričenje.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.904
3.025
113
Ma vsak dan poslušam tele razprave na 3 programu pa lahko rečem da če bi moral izbrati 5 poslancev za obisk psihiatra bi bil Grims pri vrhu kar se izbire tiče.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.904
3.025
113
Ti pa na prvem ker gledas to gnojnico vsak dan?

Vsak dan ravno ne, pogledam pa ponavadi tiste odbore ker je bolj zanimivo. Seje v državnem zboru so itak dolgčas. Šele na odborih vidiš za kaj se res gre pa kolk nategujejo in zavajajo narod.
ker večina ljudi v sloveniji vidi samo tiste 3 minute pri poročilih kjer se vsi hvalijo, na odborih pa vidiš dejansko sliko sploh pri glasovanjih. Zato pa imamo na volitvah že zadnjih 20 let ene in iste stranke. če bi gledal kaj delajo tam mi marsikatera OVCA volila druge stranke.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Videl par njenih odgovorov. Po videnem sodeč je Angelika mentalno nekje na nivoju Maše Kociper iz SAB. Ali pa jo samo jebe besedni zaklad, pa zaradi tega ne zna nič pametnega povedat?
 
  • Všeč mi je
Reactions: roCkY in Matey

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
jaz sem ga, nič posebnega da bi izzval takšna jokcanja kot se jih vidi po komentarjih ter portalih. od anđelike pa bolj malo, njen odnos pa itak vse pove.
 
  • Všeč mi je
Reactions: roCkY

jello

Guru
22. sep 2008
9.694
3.576
113
Jaz sem zjutraj tistih pet minut na valu 202 in je bilo dovolj da sem kozlal. Neodgovorno je takšnemu drekaču pustit da govori več kot 10 sekund in ga ne postavit pred vrata. Še bolj pa da njegovo gnojnico potem predvajaš še naslednji dan v novicah.

Ne, na takšna vprašanja ni potrebno odgovarjat. Nikomur. Ne z leve, ne z desne, ne od spodaj, ne od zgoraj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BigPoppa in bizi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Kaj pa bi morala narediti, ko je ta smrad od grimsa spet izkoristil zadevo za svoje bolane blodnje in primitivne izpade? Čudno, da se ni vstala in zapustila prostora.

Da ti bom lažje odgovoril... Pustimo sporočevalca oz. etziketo in se fokusiramo na vsebino oz. sporočilo - kaj točno od povedanega in razvidnega iz posnetka pa je bolana blodnja in primitiven izpad?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.794
-247
113
jaz sem ga, nič posebnega da bi izzval takšna jokcanja kot se jih vidi po komentarjih ter portalih. od anđelike pa bolj malo, njen odnos pa itak vse pove.
No ja, če je bil že začetek grimsovega razpravljanja nekako smiselen, je pa z očitki, da se je slikala pred sliko Che Guevare, ki je bil..... in iz tega izpeljal povezavo z njo, o njenih nazorih, povezavah... res zablodil. Je čisto upravičeno zavijala z očmi ob poslušanju teh traparij.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
No ja, če je bil že začetek grimsovega razpravljanja nekako smiselen, je pa z očitki, da se je slikala pred sliko Che Guevare, ki je bil..... in iz tega izpeljal povezavo z njo, o njenih nazorih, povezavah... res zablodil. Je čisto upravičeno zavijala z očmi ob poslušanju teh traparij.

No no...z očmi je zavijala in se sprenevedajoče smehljala, ko ji je bila očitan molk pri odgovorih na pomembna vprašanje v zvezi z njenim delovanjem in ne ob očitkih fotografiranja pod sliko Che Guevare.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
od anđelike pa bolj malo, njen odnos pa itak vse pove.

To. To je point. Nima veze kdo jo sprašuje o podrobnostih delovanja, tak odziv je podn od podna, saj je njen odgovor namenjen celotni komisiji in državljanom Republike Slovenije in ne zgolj in samo Grimsu, da bi ga lahko dala na ignore ali kaj podobnega. Me zelo veseli, da ni sprejeta kot ministrica.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri