Android Auto

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Ne razumem kje je bolj kompleksen. Če lahko v google maps na telefonu lepo iščem z glasovnimi ukazi in razume imena slovenskih krajev zakaj tega ne morem narediti v isti aplikaciji v android auto?
Mislim, da je razlog, da nimajo slovenske sinteze. Imajo pa razpoznavo. Torej razume slovensko, ne zna pa govoriti slovensko. Potrebujejo oboje.
Poleg tega zna Assistent še kup stvari, ki pa so verjetno spet povezane s kakšnimi licencami, pogodbami ... recimo za pridobivanja novic, napovedi ... To sta glavna razloga po mojem.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Google nima TTS-ja in ga sam tudi ne bo naredil. Edino logično je, da plača pravice za uporabo nekomu, ki to razvija.

Žal pa imamo državo kakršno pač imamo. Še eBralec, ki smo ga sofinancirali državljani, je na voljo samo nekaterim.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Saj. Ko bodo imeli sintezo (TTS), bodo imeli tudi (vsaj nekaj) analize stavkov, ki jo potrebuje GA. Drugo pa so zagotovo pogodbe z lokalnimi ponudniki. Saj ne, da ne bi tega sklenili, ampak če jim za Google Pay ne uspe spraviti nič skupaj ...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
S tem je aawireless efektivno gotof. Samo vprašanje kdaj se bo piramida podrla.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Upam, da dejansko sprovedejo naročila za januar v januarju. Naslednji teden naj bi bil nek ETA za naslednji batch..
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Imam Forda z Sync 3,4 in Sygic preko Android auta
Pri meni ne dela vodenje in postavitev zemljevida je vedno "Sever zgoraj" - neuporabno.
Ima še kdo tako težavo?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Yay, upam da tudi moj kmalu pride. Količina tečnih komentarjev glede dobave na indiegogo je pa grozna. Kot da je zunaj 15 alternativ.