Android Auto

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Kolikor je meni znano je to normalno za "kickstarter" projekte.

V zadnji objavi so pri AAW najavili tole:
We are preparing to leave IndieGoGo, hopefully in the first quarter of next year. This means we are working with lawyers to make sure we conform to all regulations in different countries. We are also working on building up an international distribution, including return points in multiple places around the globe.
Lahko počakaš da odprejo uradni store v kolikor imaš pomisleke.


Pri AAW nastavitvah sem vklopil passthrough mode in od takrat dalje dela zadeva popolnoma stabilno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann in SpEkTr

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Zanima me če je možno android auto nastaviti, da ga glasovno upravljaš v slovenskem jeziku ?
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Zanima me če je možno android auto nastaviti, da ga glasovno upravljaš v slovenskem jeziku ?
bi bilo za preverit.

odpri google app na telefonu, klikni zgoraj desno na profilno sliko, nato nastavitve, nato ikonco mikrofona (ne vem kako je slovensko prevedeno). tukaj imaš slo jezik.

verjetno pa bo težava, ker google assistant nima slo jezika... ena ikonca nad mikrofonom.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Tako kot je že hermann napisal. S slovenščino ni mogoče upravljati Android Auto. Ko bo Google Assistant na voljo v SLO, potem pa bi moralo iti.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.631
990
113
Glede na to da Google drugače Slo jezik podpira, recimo sms lahko že govorno sestavi in prebere, mi ni jasno zakaj tega ne more dati v asistenta.
 
22. jul 2007
12.799
1.313
113
123
Novi chromecast-Google TV se odziva na govorne ukaze v slovenskem jeziku - recimo raznorazna enostavna iskanja, vreme, ipd.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
iskanje in slovenski text-to-speech že dolgo delata

assistanta pa ni niti za mnogo bolj razširjene jezike kot je slovenščina... verjetno je za nekaj razredov bolj kompleksen

je pa res, da bi lahko vsaj iskanje in slovenski tts podprli
 
  • Všeč mi je
Reactions: matej1990

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.631
990
113
Ne razumem kje je bolj kompleksen. Če lahko v google maps na telefonu lepo iščem z glasovnimi ukazi in razume imena slovenskih krajev zakaj tega ne morem narediti v isti aplikaciji v android auto?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic