Android Auto

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Ni carine, odposlali so mislim da iz enega centra v Nemčiji. Dela pa super. Aja, preko indiegogo ja.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
evo sem še jaz zapravil denar

zdaj pa držim pesti in čakam mesece, če bo prišel
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Za EU kupce pošiljajo iz Nemčije.

No... njihova podpora je smešno počasna z odgovarjanjem na e-maile. Svoj AAW sem pred časom odposlal nazaj k njim, kjer so mi potrdili, da ne deluje ok. Sedaj čakam, da odpošljejo nov paket. Sedaj bo minilo že 1 mesec odkar sem prejel pokvarjen AAW.

EDIT: OK... nevermind. Ravnokar sem dobil nov AAW. Tajming v nulo! :D
 
Nazadnje urejeno:

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Glede na čakanje in na ceno, bom raje kar ročno priklapljal, tiste parkrat, ko sploh potrebujem.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Za EU kupce pošiljajo iz Nemčije.

No... njihova podpora je smešno počasna z odgovarjanjem na e-maile. Svoj AAW sem pred časom odposlal nazaj k njim, kjer so mi potrdili, da ne deluje ok. Sedaj čakam, da odpošljejo nov paket. Sedaj bo minilo že 1 mesec odkar sem prejel pokvarjen AAW.

EDIT: OK... nevermind. Ravnokar sem dobil nov AAW. Tajming v nulo! :D
Oj, a tebi sedaj deluje? Meni danes ne deluje več in ne morem vzpostaviti povezavo pa da sem bog. Vseskozi blinka zelena lučka in to je to .
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
hmm, oh ti šment... jaz pa ravno razmišljal, da bi ga naročil...
2 alter uporabnika, to je že velik del statistike:)))

imajo kak forum, da vidim, če res tako na veliko crkujejo?
kakšna alternativa?
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Ja, včeraj sem porabil sigurno 2 uri, pa mi ni uspelo. Še reset telefona naredil, isto. Probal z backup telefonom, isto.
Fora pa je bila v tem, da sem opazil lag, ko sem uporabljam maps-e. Se pravi pri google navigaciji.

In potem kaj sem naredil, preklopim na klasiko (kabel) kjer vidim, da gre b.p. navigacija. Vmes sem naredil še nekaj trikov, in ko sem želel nazaj na wireless protocol, se ne poveže več. Hm...

Zdej pa, čakam odgovor podpore, ali je enota hin, ali se da to kako urediti. Poročam razpet :D
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Deluje. Dejansko mi do sedaj še niti 1x ni zatajila prvotna vzpostavitev povezave. Vsake toliko se mi edino zgodi, da mi sredi delovanja kar naenkrat krešne AA (izgine slike in zvok), infotainment gre na home zaslon in javi: "phone is not responding". Ko pogledam na AAW še vedno sveti modra lučka, tako da povezava med mobitelom in AAW je. Lahko da je AAW, lahko da je AA. Zadevo odpravim tako, da izštekam AAW USB in ga vklopim nazaj. Potem se ponovno vse samodejno vzpostavi nazaj.

Utripanje zelene lučke pomeni da ni povezave med mobitelom in AAW.
Če zaženeš AAW app, lahko spreminjaš nastavitve? Če ja, potem veš da je bluetooth povezava ok in da je težava v wifi povezavi. AAWireless-*** je viden pod wifi?
Lahko probaš z resetom naprave in nato ponovno nastaviš AAW: Reset the AAWireless device by holding the reset button (in the pinhole) for 5-6 seconds and let go, the unit should shut down, restart and go blinking green after about 10 seconds.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Ja, tam lahko spremenim, občasno malce ven meče, ne vem zakaj. Sem pa videl ,da bt povezava je bila, wifi povezava je pa tudi bila, pa se mi ne aa na avtu sploh ne zažene. Nič mi ni jasno :)

Reset sem probal že 10x. Fora je, kar je zanimivo, da ko odprem njihov app (tudi po tem ko sem naredil reset telefona) in se prijavim z google računom notri, je v seznamu že moja naprava, tako da nove naprave kot da ne bi moral dodati.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Fora je, kar je zanimivo, da ko odprem njihov app (tudi po tem ko sem naredil reset telefona) in se prijavim z google računom notri, je v seznamu že moja naprava, tako da nove naprave kot da ne bi moral dodati.
Ja, to sem opazil tudi jaz. Zgleda da imajo cloud sync ob vpisu v račun.

AAW lahko kar doma priklopiš na USB napajanje (PC, USB polnilec...) in če ti uspe priti do modre lučke, potem ti bo AA deloval v avtu. Je vseeno bolj udobno reševati težavo doma, kot pa v avtu. :)

Kaj pa FW verzija? 1.7.1?

Več idej nimam. Je pa to utripanje zelene lučke bila težava na moji prvi AAW enoti. Ampak ok, jaz pri njej nisem videl niti wifi povezave.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Hja, bt povezava uspe, vidim wifi povezavo, ampak se noče sedaj povezat. Gesla itak ne vem, oz ga menda preko bt s komunicira.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Sem ga vklopil na PC, tam mi je potem začelo konstantno modro blinkat, potem sem šel spet nazaj v avto, kjer spet ni delovalo. Sem si rekel, grem še enkrat skozi nastavitve in glej ga zlomka - ko sem vklopil passthrough se je povezal in tudi na ekran sem dobil AA. Pred to spremembo, se je sicer povezal, je gorela modra lučka, na ekranu avta pa ni bilo nič.

Zdej kaj je drugače sedaj nimam pojma. Prvič nisem tikal nastavitev, tale passthrough je bil izklopljen, sedaj sem ga moral pa vklopit. Čudno. Sporočim, če bo sedaj ok.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Ravno želim kliknit "pay" pa vidm to sporočilo.

A sem kaj narobe kliknil ali je to normalno? Malo mi je čudno, ker jaz bi kupil, ne pa podprl...

Crowdfunding is not shopping
Your donation is a way to support a project but does not guarantee that you will receive a perk.

You may request a full refund from Indiegogo until December 02, 2021, unless the Campaign Owner has initiated shipping with a tracking number. Any refunds after this date are the responsibility of the campaign owner, Emil Borconi-Szedressy, at their discretion.