Android Auto

22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
No daj pa za hec še izmeri koliko časa potrebuje, da začne delovati od zagona avta.
Sedaj je notri drugi čip ali je tudi hitrejši :sprasujemse:
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.543
36
48
44
Uf, tole je pa top. Out of the box, vse s prva , smooth. Za bonus pa lahko še malo DPI spreminjaš, pa tisto obvestilo na začetku ni treba klikat ipd..Luštno, vsekakor vredno svojega denarja. Zaenkrat tako na hitro nisem opazil še nobenega minusa.

Aja, kar se tiče hitrosti nisem opazil neke razlike v primerjavi s kablom, vsaj take zelo opazne ne.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.543
36
48
44
Jaz sem si pred časom že kupil en tak tipski podstavek da paše v avto in je pač wireless charging potem. Zdej koliko bo pa ta vmesnik napolnil in koliko bo uni drugi porabil, bom pa še videl :D
 
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Uf, tole je pa top. Out of the box, vse s prva , smooth. Za bonus pa lahko še malo DPI spreminjaš, pa tisto obvestilo na začetku ni treba klikat ipd..Luštno, vsekakor vredno svojega denarja. Zaenkrat tako na hitro nisem opazil še nobenega minusa.

Aja, kar se tiče hitrosti nisem opazil neke razlike v primerjavi s kablom, vsaj take zelo opazne ne.
Stara verzija rabi cca. 25 sec.
 

Priponke

  • aa.PNG
    aa.PNG
    674,9 KB · Ogledi: 161

alal

Zelenc'
19. avg 2007
23
1
3
Tudi jaz sem danes dobil AAWireless. Zadeva je delovala v prvem preizkusu na Suzuki Vitari (Bosch multimedija). Poveže se v cca 20 sekundah. Edino moram še ugotoviti, kako bi mi radio avtomatsko preklopil zaslon na Android auto zaradi prikaza navigacije. Sedaj ga moram izbrati na zaslonu radia. Spotify igra takoj.
 

nostra

Pripravnik
22. sep 2007
139
4
18
Tudi jaz sem danes dobil AAWireless. Zadeva je delovala v prvem preizkusu na Suzuki Vitari (Bosch multimedija). Poveže se v cca 20 sekundah. Edino moram še ugotoviti, kako bi mi radio avtomatsko preklopil zaslon na Android auto zaradi prikaza navigacije. Sedaj ga moram izbrati na zaslonu radia. Spotify igra takoj.
Na telefonu vklopi Auto-lunch.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
No za razliko od drugih, pa imam jaz hude težave in ne morem usposobiti zadeve v delovanje. :( Zatakne se mi pri wifi povezavi. Na napravi ves čas utripa zelena lučka. Bluetooth povezava deluje brez težav. Lahko spreminjam in shranim nastavitve na AAWireless. Wifi povezava pa se ne zgodi.
Iz support strani je status lučk:
  • Blinking green: Unit is not paired to a phone, or is searching for an already paired phone.
  • Blinking blue: Phone is connected via Wifi, waiting for headunit/car to connect via USB.
Torej ko je dosežena wifi povezava, se status na napravi spremeni v utripajočo modro.
Update (iz 1.5.0 na 1.7.1) mi sprva ni šel skozi (predvidevam da je potrebna wifi povezava z napravo), nato pa po igračkanju in spreminjanju nastavitev (Wifi 2,4GHz only in odstranjen contact sharing v bluetooth nastavitvah) je zletelo skozi. Sem mislil da bo to kaj pomagalo pa ni. Še vedno je težava wifi povezava, ki se ne zgodi. Sem poizkusil ponoviti naključje nastavitev kjer se je zgodila povezava, pa mi ne uspe.

Če prav razumem se tudi preko BT povezave zgodi prenos wifi nastavitev (SSID in geslo). Ali bi moral biti AAW wifi viden ves čas ali je skrit, kadar je AAW prižgan? Namreč jaz ga nimam vidnega pri wifi nastavitvah od mobitela (Pixel 3 XL).
Sem poizkusil delovanje tudi s Samsung tablico S5e, Note 9 in Galaxy S9. Povsod isto. BT povezava brez težav, wifi pa avtomatsko ne poveže in tudi ni viden za ročno povezovanje.

Pri supportu je sicer ta članek: https://cpeb.freshdesk.com/support/...evice-never-connects-and-keeps-blinking-green
Sem ga točno po navodilih izpeljal na svojem mobitelu, pa ni nič bolje.

Opcija je še, da na supportu zaprosim za wifi geslo in ročno vnesem SSID in geslo v mobitel.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.543
36
48
44
Zanimivo, jaz sem preveril s Samsung S8 in S20FE, je špilalo s prve. Preko tega konfiguratorja AA wireles, sem samo klikal, next, next,...do končne zmage.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Top da imamo še na alterju ljudi ki so naročili in delili izkušnje. Tudi sam včeraj oddal naročilo, januarska dobava. Komaj čakam.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.731
113
saj to si razumel, da smo oktobra in da ljudje zdajle prejemajo junijsko dobavo? :)
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Vem ampak enkrat ko bo, bo. Morda steče dobava kaj hitreje če se kanali s čipi odprejo. Glede na to da alternative ni, razen kabla, bom počakal.