Android Auto

krava

Majstr
5. sep 2007
3.591
289
83
www.kacnje.eu
Pa to deluje tudi med premikanjem, če ti drugače blokira tekstovni vnos?

Aplikacijo moraš pognati ročno? Gumb na volanu ali ok google predvidevam da ne dela?
To deluje kot svoja aplikacija. Takoj, ko jo poženeš, začne poslušati tvoj cilj, ki mu ga poveš. Potem pa ga porine navigaciji. Nič ne tipkaš ali ne počneš ničesar drugega.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.666
1.012
113
Jaz sem najpogostejše kontakte rešil v AA s tem, da jim določiš nadimke (mother, father, wife, son itd.). Potem ve 100% koga naj kliče.

Lahko daš pa tudi ikono za hitro klicanje med aplikacije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: matej1990

krava

Majstr
5. sep 2007
3.591
289
83
www.kacnje.eu
Ja, to je rešitev. Ampak, če imaš tale programček, naj bi omogočal glasovno navigiranje (to deluje) in klicanje (to ne deluje).
Sicer pa tako kot praviš.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Ta AA to speech je meni uporaben edino za vnašanje v navigacijo. Za same stike imaš itak bližnjico telefon kjer se ti prikažejo zadnji stiki torej dva klika do klica. Itak skos nekaj klikamo po zaslonu tako da to ni ne vem kakšno dodatno delo.
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
220
27
28
Če mogoče koga zanima pri hiši smo za oba avta vzeli AAWIRELESS, sedaj zadevo uporabljamo že nekaj časa in lahko malo podam komentar, zadeva res deluje brezhibno in brez problemov, edina teža je če je povezan z telefonom Xiaomi, če prideš na območje, kjer ni internetne povezave, takrat sicer zadeva ne izgubi signala, ga pa izgubi, ko se internetna povezava vrne, vendar se zadeva v roku cca 5 sekund takoj poveže nazaj tako da zadeva sploh ni moteča, ker izpadi so redki (kolikor se prebiral po netu naj bi bila težava v telefonu Xiaomi oz. MIUI ?). Z drugim telefonom Oneplus pa teh težav ni.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Z AAWireles so sami problemi. Zadeva več ali manj neuporabna. Moraš že res imet srečo, da dobiš pravo kombinacijo, telefon, avto, kabli... da zadeva deluje brezhibno pa še potem je en kup problemov. No ja nekateri so zadovoljni že z vsakim sranjem samo da vsaj približno deluje.
Medtem, ko po testiranju med AAW in Carsifi lahko rečem, da je nivo višje. Zadeva res deluje.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.591
289
83
www.kacnje.eu
Sam drugih AA wirelessov nisem poskusil, ker jih je bilo v času naročila res težko dobiti. Takrat sem najbolj iskal Motorolin sistem. Potem pa se mi je pokazala možnost dobiti Carsifi in sem res zadovoljen z njim. Sem pričakoval, da bo to bolj neko sranje, pa res nimam nobenih težav z zadevo. Jeseni sem nekaj na to temo naklobasal na blogu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
220
27
28
Z AAWireles so sami problemi. Zadeva več ali manj neuporabna. Moraš že res imet srečo, da dobiš pravo kombinacijo, telefon, avto, kabli... da zadeva deluje brezhibno pa še potem je en kup problemov. No ja nekateri so zadovoljni že z vsakim sranjem samo da vsaj približno deluje.
Medtem, ko po testiranju med AAW in Carsifi lahko rečem, da je nivo višje. Zadeva res deluje.
Kot sem rekel AAWireless deluje odlično in drugače nobenih težav-dela kot urca. Kolikor sem prebral po netu je tista težava, ki sem jo omenil z navedenim telefonom prisotna tako pri uporabi AAWireles, kot Carsifi in tudi Motoroli. Na netu so tudi video posnetki...vesel sem da ti Carsifi deluje dobro, meni pač deluje odlično AAWireless.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.261
5.835
113
Meni je AAWireless na začetku sral dokler sem imel priklopljenega na random kabel za par centov iz aliexpressa, ki sem ga pač od prej imel v avtu. Sem potem uporabil priloženega in zadeva že leto in pol tudi trzne ne... grem v avto in par sekund kasneje reč špila.

Sem pa zadevo nabavil, ko še ni bilo nikakršne konkurence na tem področju in je bila pač edina možnost. Pa mi ni nič žal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandbaky

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.874
400
83
Je že kak trik za youtube? NE za video, da mi samo audio predvaja, da bi lahko samo klikal po neki shranjeni playlisti, kot to delam med podcasti.
Sedaj moram telefon v roke prijet pa odpret video, pa spremenit hitrost na 1.5...
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Ima kdo kaj podobnega?
To sem našel.
Ta mi je v redu samo mi je kar mal predrag.
Kaj priporočate? Ne več kot 7". Pomembno je, da je gor Android avto. Da bi se lahko priklopil gor z telefonom največ zaradi navigacije.