Ambasada Gavioli

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Na srečo brez posledic, ker verjetno je bla gužva za znorel, glede na to kdo je rolov. Tak DJ, karte v predprodajo in to je to. Pa vsak let je isto, pa jim še ni kapnil.
smile-1.gif


Klik
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Kolegica je bla dol...je rekla, da je blo res za znoret...da so bli ko sardele. Potem je prisla policija, so ugasnili muziko, Morillo se je zacel nekaj opravicevat, potem so jih pa samo se ven nagnali.
 

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
Zjutraj sem skoraj kavo polila po celi mizi, ko je radijska napovedovalka omenjala diskoteko Džavoli
hysterical-1.gif
Do naslednjih poročil ji je že nekdo povedal, da gre za Gavioli.
Aja, 1. program...
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Jest sm se tud premislil oz. že na začetku nisem mel namena it, ker sem vedel da bo štala. Sam da pride en DJ ki ima ime, pa vsak kmet rine.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Fora je bila v tem, da je ob treh zjutraj, zunaj čakalo še 500 folka, s plačanimi kartami ki jih niso not spustil, zaradi gužve.

Potem je pa folk popizdil, in je bilo, kar je bilo.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
In kaj ni jasno organizatorjem...Ambasada ima kapaciteto X ljudi, in ne moreš potem prodat X2 kart...sej to je čista logika, logično je tudi, da če nekdo da za karto nekaj deset evrov in ne pride noter, da bo nejevolen in bo poskušal se zrinit nekako noter...In če je takih 500, potem ne moreš pričakovat drugega kot anarhije. Čisto prav je, da je policija urgirala, upam še, da bodo organizatorjem naložili vsaj plačilo denarne kazni..recimo dobiček večera za nastop Morilla in vračilo denarja 500-im, ki so ostali zunaj...
rolleyes-1.gif
 

Susto

Pripravnik
24. sep 2007
108
0
16
..tisti k smo ostal zunaj, smo lahko prodali nazaj karto na blagajni...vsaj neki glede na to da smo 2h stal na mestu..
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Fora je, da dosti folkapride not, ker pozna mafijoze varnostnike, šefe, ki na črno kasirajo po nižjih cenah,noter prideš pa skozi zasilne in stranske vhode...
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik mimmy pravi:
Zjutraj sem skoraj kavo polila po celi mizi, ko je radijska napovedovalka omenjala diskoteko Džavoli
hysterical-1.gif
Do naslednjih poročil ji je že nekdo povedal, da gre za Gavioli.
Aja, 1. program...

Jaz sem slišala še boljšo izpeljanko - diskoteka Glavoboli
hysterical-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
256
113
sam ker bedn lokal pa je to, da ima radio 1. program prižgan???

ja ubistvu bi bilo res pravilno da bi jih oglobili z dobičkom! in če so uni k so zunaj ostali, dobili denar nazaj, pol je uredu - še uni, k so uživali le nekaj ur bi jim mogl vrnit celo kupnino karte...

jest tud ne vem, zakaj so tok prasci, da prodajo enkrat več kart kot jih prostor sprejme! pa sej pol tud zur ni taprav če so vsi natlačeni, šanki so zabasani, folk je živčen... ni ni noben žur! aja, zato tud ne hodim več v diskače...

raje bi dal 5€ več za karto, pa da lahko vsaj 2 koraka nardim ne da se v 5 ljudi butnem, koga polijem, al pa kdo mene...
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Kako ne moreš zastopt tega, da preveč kart prodajo.... če je karta recimo 25€ (kar v Gavioliju zihr je, al pa še rajš več) in če notri spusti 700 folka preveč je to 17,5k€ čistega profita. Če šteješ pa še pijačo, ki jo dodaten folk spije pa hitro prideš do 20k€. Pri takem denarju pa se razsodnost neha. Verjemi, da to ni bilo prvič v katerem izmed diskačev, k so preveč folka notr spustl... tud tisti, ki se gužvajo, čez 14 dni pozabjo, da je bla gužva in se spet vračajo. Edina stvar, ki rešuje prireditelje eventov z elektronsko musko je, da je folk velik bolj skuliran (v smislu nasilja). Če bi v tako gužvo postavu 100 čipčaparjev se pa hitro lahko kakšna konkretna pizdarija nardi.

In če nebi policija pršla, tistga 500 folka, ki je zunaj čakal nebi nobenga keša dobil.... tkole je. Jebat ga.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
256
113
ja jest čist razumem, da so pohlepni... sam da so pripravljeni zakonsko odgovarjat za neljube dogodke... to mi ni jasn! čist zavedno grejo v tveganje, da lahko sedijo za nesreče! hja... in kako bi se dalo to zakonsko urediti?