Ambasada Gavioli

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
A veš kako je to: Gre, dokler gre. Misliš, da so prvič takole naredili?
smirk-1.gif

Pač, vrč hodi tolk cajta po vodo, dokler se ne razbije.
V tem primeru so glažovne zaenkrat "poškodovale" samo obiskovalce (uni, ki so bli not, so moral predčasno vn, tisti pred vrati so vsaj dobili keš nazaj - čeprav verjetno tudi ne vsi - eni so bli not naprimer samo manj kot uro...) in DJ-ja (ni mogel celotnega programa odrolat - čeprav, njemu se verjetno jebe, če so mu vnaprej plačali).
Red bi bil, da organizatorje močno po denarnici užgejo, recimo 50.000€ kazni + vsem obiskovalcem vrniti denar (ob predloženi vstopnici). Po mojem bi to za v prihodnje zaleglo za nekaj časa.

Po mojem je pa policijo poklical nekdo, ki mu je dopizdilo zunaj čakat, denarja mu pa niso hotl vrnit - in se je maščeval tako, da je zjebal event.
evil.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
A veš kako je to: Gre, dokler gre. Misliš, da so prvič takole naredili?
smirk-1.gif

Pač, vrč hodi tolk cajta po vodo, dokler se ne razbije.
V tem primeru so glažovne zaenkrat "poškodovale" samo obiskovalce (uni, ki so bli not, so moral predčasno vn, tisti pred vrati so vsaj dobili keš nazaj - čeprav verjetno tudi ne vsi - eni so bli not naprimer samo manj kot uro...) in DJ-ja (ni mogel celotnega programa odrolat - čeprav, njemu se verjetno jebe, če so mu vnaprej plačali).
Red bi bil, da organizatorje močno po denarnici užgejo, recimo 50.000€ kazni + vsem obiskovalcem vrniti denar (ob predloženi vstopnici). Po mojem bi to za v prihodnje zaleglo za nekaj časa.

Po mojem je pa policijo poklical nekdo, ki mu je dopizdilo zunaj čakat, denarja mu pa niso hotl vrnit - in se je maščeval tako, da je zjebal event.
evil.gif

Najboljše bi bilo da bi moral organizator vrnit ves denar in pokriti vse stroške prevoza vsem, ki so imeli karte.

Me zanima če bi še kateri upal to tak na blef organizirati.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
Po mojem je pa policijo poklical nekdo, ki mu je dopizdilo zunaj čakat, denarja mu pa niso hotl vrnit - in se je maščeval tako, da je zjebal event.
evil.gif

Veliko je lahko špekulacij, kdo je poklical policijo, če se niso poklicali kar sami.

Mogoče je res bil nekdo, ki se je zunaj drenjal, ali je hotel denar nazaj - povsem upravičeno. Vendar v tem primeru ni bilo razloga, da so policaji not prekinili prireditev. Po izjavah kolega, ki je bil tam je not res bilo veliko folka, vendar ne več kot že mnogokrat prej. Da pa od take množice tri ženske potrebujejo pomoč je pa povsem pričakovano. Se tud veliko pijače popije itd... Na Koprski noči npr, je takšnih, ki iščejo zdravniško pomoč nekajkrat višje, hehe pa je na odprtem. zdravniške ekipe so na večjih prireditvah celo po zakonu obvezne tako kot varnostniki, nabrž je že vzrok za to.

Lahko je bil kdo od konkurence - ( tm proti Benetkam se ravno odpira nova diskoteka, ki bo ambasadi konkurenčna) , in Italijanom je še kako v interesu, da se Ambasada zapre.

Da je Ambasada trn v peti nekaterim oblastnikom tud ni skrivnost. Da veš da bo gneča ni bilo treba bit dost pameten. pa se lahko izkoristi priliko, da se nekdo preveč drenja in en drug pokliče policijo, ki ukrepa pretirano...oblast pa dobi razlog, da lokal zapre.

Ponavadi pri demonstracijah nerede zanetijo ravno policijski provokatorji, ki v vrstah demonstrantov začno z nasiljem, policaji pa potem ukrepajo z vsemi sredstvi.

Tko da.... vprašanje, kaj je zadaj.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
ja jest čist razumem, da so pohlepni... sam da so pripravljeni zakonsko odgovarjat za neljube dogodke... to mi ni jasn! čist zavedno grejo v tveganje, da lahko sedijo za nesreče! hja... in kako bi se dalo to zakonsko urediti?

Ja sej a je mogoče kdo že kdaj odgovarjal za neljube dogodke? Lastnika Lipe še zdej vlečejo po sodiščih nakoncu bo dobil pa kakšenih 20k€ kazni... kar je po mojem mnenju pljunek v morje. Tolk je dobil na dveh neprijavljenih zabavah....

Zakonsko uredit take zadeve je pa praktično nemogoče. Lastnik lahko še vedno grupo folka čez zadnji vhod spusti... folk je pa tud k čreda ovac. Vejo da je gužva, vejo da so jih že stiskal da niso mogl dihat, vejo da so blesavi varnostniki, pa kljub slabim izkušnjam še vedno ene in iste diskače obiskujejo. Nakonc ugotoviš, da je edini recept, da se žrtvuje mlado življenje... potem bo kakšen mesec vse glasno kako je bila notr zmeri gužva, pa kako je blo slabo organizirano... čez ene pol leta bo upad prometa tak, da se bo lokal zapru. Kupu ga bo nov lasnik, zamenjal ime in počel čist isto, dokler spet ne bo smrtne žrtve...... takle mamo
smirk-1.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
V planici je recimo samo v soboto oskrbljenih okrog 100 ljudi (40% pijanih 60% poskodovanih). Sigurno je se 2x toliko tistih ki pomoci ne poiscejo.

LP
Pa gre v Planici za športni dogodek, kjer je prodaja alkohola strogo prepovedana.
In letos so celo pregledovali, da ni kdo kaj s sabo prinesel.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.958
3.250
113
V planici je bilo prepovedan samo vnos alkohola, prodajalo pa se je normalno - v bistvu po višjih cenah.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.298
-8.464
113
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
V planici je recimo samo v soboto oskrbljenih okrog 100 ljudi (40% pijanih 60% poskodovanih). Sigurno je se 2x toliko tistih ki pomoci ne poiscejo.

LP
Pa gre v Planici za športni dogodek, kjer je prodaja alkohola strogo prepovedana.
In letos so celo pregledovali, da ni kdo kaj s sabo prinesel.
So pregledovali ja
evil.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Kaj mislite, ali bi se bodočemu kupcu splačalo najet ene par folka, da se parkrat stepejo v Ambasadi. Še dvakrat pridejo kapsi, zagrozijo z zaprtjem, pa bo cena padla za kakšen miljonček v €€€ seveda.

Če pa bodo Ambasado zaprli - bi cena s sedanjih štirih miljončkov padla skoraj na nič.

A je policajem nekakšno prerivanje pred ambasado zdej naenkrat premajhen razlog, da so prekinili party. So se zdej spomnili še, da je folk prenaglas imal avtoradije.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
ksz

Gavioli je nekaj za 30-letnike, ki se v najstniških letih niso izživeli, pa hodijo not "žurat", itak pa so v glavnem vsi na ekstaziju (rejverji pač).

Mularija za Gavioli nima denarja...
 
Nazadnje urejeno:

redorange

Fizikalc
6. avg 2007
1.283
0
36
44
terra rossa
bojanm.blog.com
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Gavioli je nekaj za 30-letnike, ki se v najstniških letih niso izživeli, pa hodijo not "žurat", itak pa so v glavnem vsi na ekstaziju (rejverji pač).

oprosti samo 10x
bonk.gif

Vsi rejverji zadeti ja. Itak.

Jst mam 28 in ravno nam se ne da več hodi v AG(nisem edini). Smo pa hodili ko smo jih imeli od 16 al 17 naprej.
In isto je zdaj, mularija od 16 hodi tja. In imajo dnar, tako kot smo ga imeli mi.
Ti si bil pri 17 doma?

Tudi ne vem kako so se lahko zunaj kaj preveč prerivali, glede na to da je ograja, ki vodi proti vhodu.


Ps.: a so kje kaki posnetki, slike?
 

redorange

Fizikalc
6. avg 2007
1.283
0
36
44
terra rossa
bojanm.blog.com
Sem mislil bolj slike od folka ki je bil tam. Bi pa prav rad videl tiste od policije
Sem nekaj bral po drugih forumih in videl par slik in sploh ni tako hudo kot napenjajo mediji.
Folka je bilo precej, kot ponavadi ko pride kako večje ime in ni videt da bi bilo toliko močno prenatrpano vse skupaj.
Kakega prerivanja tudi ni nikjer. So tudi posnetki na youtube in nobenga nič ne moti.

lp