Ali smo veliki?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ali še koga stisne pri srcu ko se zamisli o naši velikosti in pomembnosti?

 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Zakaj?
Važno, da naš mali Sonček sije vsak dan in nam daje ravno prav energije
cheer.gif

Za nas so vsa ostala sonca k majhne pikice na nočnem nebu, pa naj bodo v resnici še tako napihnjena.
wink-1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Enkrat sem gledal eno predstavitev, ko gre od mlečne ceste do elektrona. Res dobr prikazan kako nepomebn smo za dogajanje okol nas. Sem potem še iskal ampak nisem najdu.
 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik kavboj pravi:
Enkrat sem gledal eno predtavitev ko gre od mlečne ceste do elektrona. Res dobr prikazan kako nepomebn smo za dogajanje okol nas.

Ma sploh nismo pomembni. Če bi zemlja in kak tak gigant trčila, bi se hitrost vrtenja tega giganta spremenila za mikro-promil ali manj. Nič. Nula smo.
In potem ko pogledaš velikost vesolja, bodo verski fanatiki raje rekli da je večja verjetnost obstoja boga kot pa drugega življenja nekje v našem vesolju.

V bogove take in drugačne narod verjame in se kolje zaradi 'njega', kljub temu da ga še niso nikoli videli. Ampak če kdo reče da je videl NLP (ali ga celo dokumentiral), bo to takoj označeno za laž oz. bo razlaga XY drugačna.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Ljudje smo lahko vodljivi. Ne potrebujemo velik dokazov, da verjame... Sploh pa, če ti nekaj plozajo od rojstva. Ampak ljudje rabijo nekaj v kar bojo verjeli. Vera je opij za ljudstvo.
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
bmk, bom že mrtev ko bo v nas zarezal prvi gigant. (92 let po izračunih)
Aja? In od kje ti ta podatek?
hysterical-1.gif

V naslednjih 69 letih ni predvidenega nobenega planeta ki bi naj trčil v nas, torej bom doživel
92to leto, če me prej ne pobere kak aids, rak ali podobna zajeda.

Lahko ti pa tudi narišem v slikarju, ampak bo malo za počakat.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Ali še koga stisne pri srcu ko se zamisli o naši velikosti in pomembnosti?

Ne. Veliki namreč ne živijo dolgo (zvezde), če pa že, je pa njihovo življenje preveč burno (planeti).
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
meni bi pa blo zanimivo da bi živeli na planetu vlkem tak kot sonce
smile-1.gif


bi jih potem rad videl fanatike ki bi ribali s kolesom okoli sveta
smile-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
ah ja... mi smo tok nepomemni za vesolje, kot za nas en kamencek k ga brcnes, ko hodis po cesti! in tega bi se mogl mi zacet mal zavedat! ne vrti se celo vesolje okoli nas...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.