Alergija na cvetni prah

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.601
6.603
113
Lahko pa vseeno to pomeni da smo švoh v bistvu in nas pač zato že nekaj tako malega, kot je cvetni prah, zjebe...

bioresonanca...sem bil na "analizi" pa je velik nateg, ampak zna pomagat, saj te obravnavajo enako kot homeopat...naredili bodo teste, zdaj na podlagi česa se testira pitej boga, ampak potem boš dobil dieto na podlagi tega. pri večini obolenj dandanes pa je itak hrana največji faktor, tako da zna pomagat.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
ok, potem je zgleda to res povezano. Pišeš, kot bi od mene prepisoval:))

Je že kdo bil, razmišljal o bioresonanci? Ni ravno pocen za kr tko mal porobat:/

tik cez mejo je sanatorij za taksne zadeve... iz lastnih izkusenj vem da je delovalo 100%, nobenih problemov ze vsaj 20 let...
cool-1.gif


cenovno pa drobiz
smirk-1.gif
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.257
191
63
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
ok, potem je zgleda to res povezano. Pišeš, kot bi od mene prepisoval:))

Je že kdo bil, razmišljal o bioresonanci? Ni ravno pocen za kr tko mal porobat:/

Tudi mene zmatrajo spremembe temperature.
Na bioresonanci sem bil lani na koncu sezone cvetenja. "Bajaličar" je po treh seansah zatrdil, da sem sedaj ozdravljen. No, letos žal ne opazim nobene razlike, kar pomeni, da mu očitno ni uspelo. Pa nisem šel kar k prvemu, ampak k enemu, ki ga na splošno kar hvalijo.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
daj kak link, kontakt... pa kr povej kolk si plačal;)

Kraju se rece Kraljevica... vcasih je bila to kolonija slovenskega zdravstva. Sanatorij je obstajal vsaj 100+ let.
Sedaj so to zjebal (kakor vse drugo pac), tko da gres lahko samo komercialno. Placal bos kakor si uredis nastanitev. Naceloma je lahko tudi zastonj
smile-1.gif
Vse tri alergije so zginile, ena od teh je celo ogrozala zivljenje.
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Poudarek je na "zdravljenju", kar seveda homeopatija ni
wink-1.gif


bizi, se ti ne zdi vsaj malce čudno, da bi tam nek zelo enostaven zvarek od homeopata, pomagal in da ne bi neka farmacevtska družba potem tega pač malo "preuredila" in ponudila kot uber duper super zdravilo?
smile-1.gif

Štos je v tem, da pri teh metodah ni zdravila, ki bi pomagalo vsem. Človeka se obravnava celostno in se mu nato predpiše zdravilo, ki je zanj umerjeno. Tako lahko dva pacienta z isto boleznijo dobita popolnoma različno zdravilo.

Res je, in zato je uspešnost relativno visoka pri raznih alergijah, ampak kaj takega lahko naredi kdorkoli ki se spozna na "hrano", ne pa da se računa mastne denarčke, ne pa homeopat ki dela na črno po vrhu.
Drugače pa se javno zdravstvo ne more tako posvetiti človeku, ker ima zdravnik zgolj par minut za pacienta, za vač ostalo pač ni denarja. Če pa bi šle premije gor, pa bi se folk spet bunil...

Normalno, da bi se bunili, če bi dvignili premije. Najprej je treba očistit zdravstvo pa denar porabiti za to, za kar je namenjen....za polnjenje žepov posameznikov zagotovo ne.

Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Ja no, alergija na cvetni prah s hrano nima kake večje povezave. Pa jo alternativci kar uspešno zdravijo.

Hmm, hrana nima povezave? So že dokazali milijonkrat, da je hrana za večino sranja kriva dandanes...
 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Sedaj sem začel s koprivovim čajem in švedsko grenčico (navodila v priponki). Pa prehrano sem nazaj porihtal, ker je bil sedaj en mesec vse mogoče:(

- Izpisek iz priponke je iz knjige "Zdravje iz Božje lekarne". Dobite jo tudi na slovenskem pašniku.
- koprivov čaj sem našel v šparu od podravke, imajo ga tudi v lekarni
- če bote kupovali švedsko grenčico, POZOR, da vas v lekarni ne nategnejo kot so mene
jezen.gif


Razlike
epp_suedica_v2.jpg

2041431-seneninahod.png
 

Priponke

  • 2041431-seneninahod.png
    2041431-seneninahod.png
    17,1 KB · Ogledi: 291

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če bi pomagalao, se pustim mazat
wink-1.gif

sem zelo skeptičen okol vseh teh čudežnih žaub in napitkov. Glede na to, da me koprivce skor nič ne stanejo in da bakica to pije že cel življenje in ji nič ne škodi, sama pravi, da ji koristi, pa nimam kej zgubit:)

Kako tvoj flush??
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.601
6.603
113
Dokler se človek zaveda tega, je kul
smile-1.gif


Kaj pa vem...flush je vedno prisoten, ni pa videt, da bi pretirano vplivalo na alergijo. Čeprav je mogoče problem, da ruknem dozo zjutraj, zvečer, ko pa me najbolj mantra alergija pa ne, mogoče bi moral takrat. V bistvu še experimentiram s tem.

Pomoje je vseeno največji problem v prehrani in prebavi, vse drugo je posledica tega.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.601
6.603
113
Očitno mi ne rata pogruntat, kaj mi škodi. Sicer sem simptome skoraj izničil, ampak še vedno se mi dogaja, da imam malce "gnoja" v nosu, kar pa je fajn moteče, ko grem spat...ker ne morem lepo dihat, sledi dihanje skozi usta, potem suha usta...nič kaj fajn.

Razmišljam tako o nabavi tistega "lončka" s katerim si potem spiraš nos, v tujini se mu reče "neti pot". Pri nas je sicer nekaj na izbiro v lekarnah a so zadeve smešno drage. Ve kdo za cenejšo varianto ali naj pač ruknem iz ebaya nekaj?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst imam nasopure. (na bolhi našu:)) )
če imaš močno zaštopan nos ti po mojem "aladinova svetilka" ne bo pomagala, ker ne moreš stisent.
Jst svojo kr močno stistkam, da povečam pritisk in tako prebijem blokado:)

na dopustu sem pa improviziral s flašo od radenske in v zamašek naredil luknjico:) tut čist dober dela.

Te flaške bi mogle bit obvezne v vsaki bajti. So velik cenejše kot razna zdravila. Ker ko si nahlajen in se ti cedi z nosu, je tole top šit za spucat "glavo".
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.601
6.603
113
Ne, zelo malo je zadelan, ampak ravno toliko da me moti, ker recimo kaj piska ali pa težje diham. Je pa ponavadi tako, da se potem obrnem, pa je ok
wink-1.gif


ravno zato razmišljam o tem, ker če bi si vredu očistil bi bilo pomoje ok, ampak samo pihanje (na suho) skozi nos, ne pomaga.

Kako pa pripraviš raztopino, kupiš v lekarni ali doma narediš?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
žličko al dve soli v vrč vode.

predno dočakaš z ebaya, probaj mojo dopustniško varjanto:))
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.601
6.603
113
Nekaj sem bral da se voda iz pipe odsvetuje, oz bi se jo moralo prevret prej.

Bom videl, zadeva mi je videt hudo nerodna še s svetilko, kaj šele s flašo
wink-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
prvič gre res čez vse druge luknje, samo čez drugo nosnico ne:))

baje je žajblov čaj dober. nisem še probal.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.601
6.603
113
Končno sem dobil tole...

Kakšen nasvet pri uporabi, predvsem tehnika me malce bega
smile-1.gif
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
YT? Prvih parkrat bo pač neroden občutek, sploh če ne zadeneš prave količine soli.