Pr' Hostar

5. apr 2015
1.335
691
113
Smeh kaki komentarji
uf-1.gif
, če pa kdo kontra reče, pa itak nima pojma...

Filma nisem gledal, sklepam pa, da je bolj neposredni humor za el o el, nekaj kar je že bilo, kot pa nekaj kar nekateri poveličujete..

Na žalost ga bom pa gledal, da vidim ali je res ohohohohoho ali bolj meh...in po prikolicah sodeč mi deluje bolj meh.

Mi je pa všeč humor ala Jimmy Carr, George Carlin, Jim Jeffries ets.. kot pa npr. American Pie 9.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
KONČNO!
Končno nekaj dvoma za tiste, ki trdijo:

-vse domače je zanič
-kaj domačega niti slučajno ne morebiti dobro (film, glasba)

Imajo omenjeni tako trda stališča, tako trdo glavo, ali a priori delujejo po principu: "svojega nočemo, tujega ne damo"?

Lahko to zadnjo apliciram tudi na: Svojo ženo ne več hebat, tujo pa vsekakor, če (se) le da?

Ja @johannes še vedno. Film je na zelo nizkem intelektualnem nivoju, ki ga razumejo več ali manj samo kmečki slovenci in še to bolj gorenjski oziroma jeseniški konec, predvsem zato, ker je notri veliko dialekta iz tega "ta spodnjega" konca. Mogoče ga razume še fužinski konec to je pa to.
Razumem pa, da je tebi in podobnim dabest.
Tako, da ne govori o ne vem kakšni filmski umetniji. S tem, da so notri vse stare fore, ki jih vse vidiš, če samo malo pogledaš na youtube.
Tako, da res škoda časa in denarja za tak film.

Takega presraneta pa še ne. Nevem kakšen intelektualen humor si pa ti pričakoval? Humor je pač humor, če rata rata, če ne pač ne. Če pa pogledaš za to kar je tebi ceneno, je pa lepo satirično prikazana SLO družba. Po možnosti presraneti tvojega kova zamujajo po novem v kino in se pol kregajo še 5 minut za sedeže.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Pač pričakovan odziv. Si se pač našel med tistimi z nižjim IQ, ki ti je bil film všeč. Verjetno si iz zgoraj omenjenega konca. Temu primerno užaljen in žali. Nisi pa podal nobenega konkretnega komantarja, kaj ni res, kar sem napisal. Ne bom ti zameril, ker se mi smiliš.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
KONČNO!
Končno nekaj dvoma za tiste, ki trdijo:

-vse domače je zanič
-kaj domačega niti slučajno ne morebiti dobro (film, glasba)

Imajo omenjeni tako trda stališča, tako trdo glavo, ali a priori delujejo po principu: "svojega nočemo, tujega ne damo"?

Lahko to zadnjo apliciram tudi na: Svojo ženo ne več hebat, tujo pa vsekakor, če (se) le da?

Ja @johannes še vedno. Film je na zelo nizkem intelektualnem nivoju, ki ga razumejo več ali manj samo kmečki slovenci in še to bolj gorenjski oziroma jeseniški konec, predvsem zato, ker je notri veliko dialekta iz tega "ta spodnjega" konca. Mogoče ga razume še fužinski konec to je pa to.
Razumem pa, da je tebi in podobnim dabest.
Tako, da ne govori o ne vem kakšni filmski umetniji. S tem, da so notri vse stare fore, ki jih vse vidiš, če samo malo pogledaš na youtube.
Tako, da res škoda časa in denarja za tak film.

Narečje je gorenjsko. Redkokdo sicer uporablja toliko besed kot en karakter v filmu. En "čistokrven fužinc" pa najbrž polovice sploh zastop ne.
Film je namenjen masi in to jim je uspelo kot mislim da še nikomur do sedaj.

Me pa zanima kater je pa tebi dober slo. film?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Pač pričakovan odziv. Si se pač našel med tistimi z nižjim IQ, ki ti je bil film všeč. Verjetno si iz zgoraj omenjenega konca. Temu primerno užaljen in žali. Nisi pa podal nobenega konkretnega komantarja, kaj ni res, kar sem napisal. Ne bom ti zameril, ker se mi smiliš.
Presrane bo pač presrane. Zadel si pa v eni stvari, film mi je bil všeč, res pa je, da za razliko od tebe nisem pričakoval kakih velikih presežkov intelekta, pač poceni situacijski humor, ki nasmeje. Sprosti se, nasmej se kakem poceni štosu, bo tvoj 'intelekt' lažje živel. Intelektualci tvojega kova so mi vedno zanimivi, ker vam manjka zdrave pameti. Brez zdrave pameti pa noben IQ ne pomeni nič.
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Men bi bil film smesen tud ce bi uro pa pol sam gledal kake face dela Dejan
smile-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Men bi bil film smesen tud ce bi uro pa pol sam gledal kake face dela Dejan
smile-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Itak. Pa na primer xyz avto lahko kritizira samo tisti, ki jih dejansko sestavlja.

gre se zato da so bili domači filmi z 100X večjim finančnim vložkom totalen polom,če vzameš omenjeni film za preprost kmečki humor so vsekakor zmagali na celi črti,ni pa to film kvalitete "domače" izdelave tipa pisma svetemu nikolaju
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Eno je da rečeš, da nečesa ne prebavljaš, drugo pa da nabijaš o intelektu in IQju kot nekateri. Prvo je normalno, drugo pa presranost.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.675
3.560
113
Meni so Hostarji simpatični (Dejan sploh ni nujno da kaj reče, ko vidim ono pisano faco me že popade smeh), tudi v filmu je očitno humorja na prvo žogo ravno dovolj da kompenzira v osnovi cheap zgodbo, v bistvu je kot bi gledal njihov video ali nadaljevanke, ki so stare že nekaj let, samo da je dolgo uro in pol. Po drugi strani pa recimo humorja v stilu Avdiča in radia1 ne prebavljam. Dobesedno ne morem jih ne gledat, ne poslušat, kaj šele da bi mi bilo kaj od tega vsaj malo smešnega.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Jaz recimo ne prebavljam Igorja Mikica, enim je pa pac smesen do konca... Vsakomur svoje in hvala bogu, da je temu tako. Je pa res, da se mogoce enemu stajercu ne bo zdelo pol toliko smesno, kot pa gorenjcu.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
največja je.ba je to da je folk očitno pričakoval nekaj povsem drugega,pa saj so videli epizode na youtubu
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Iz navdušujočih prvih komentarjev do tega, da sem pogledal na YT eno epizodo...


Če je komu, kaj tule smešnega
stupid-1.gif


[cenzura], za zadnji starwars nisem plačal, pa recimo da sem fan (celotno serijo gledal vsaj 3x, bom pa za tole).
bonk.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Vidiš mene pa Star wars naredi povsem ravnodušnega, pa sem za zadnjega plačal tri karte, sem peljal moški del nasledstva v kino. Vsakemu svoje in brez telih stupid smajlijev, pa bomo vsi OK.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Mislim, da ni nobenemu pri zdravi pameti.

Če pa kdo na narečje onanira, pa vsakemu svoje.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Meni so Hostarji simpatični (Dejan sploh ni nujno da kaj reče, ko vidim ono pisano faco me že popade smeh), tudi v filmu je očitno humorja na prvo žogo ravno dovolj da kompenzira v osnovi cheap zgodbo, v bistvu je kot bi gledal njihov video ali nadaljevanke, ki so stare že nekaj let, samo da je dolgo uro in pol. Po drugi strani pa recimo humorja v stilu Avdiča in radia1 ne prebavljam. Dobesedno ne morem jih ne gledat, ne poslušat, kaj šele da bi mi bilo kaj od tega vsaj malo smešnega.

x2