Odvajanje kajenja

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
Danes je 4. dan brez cigareta, ne bom trdila da ne bom začela nazaj kadit, ampak trudim se , da nikdar več ne bi kadila.
Uf je težko, če mi bo uspelo sem naredila največ v svojem življenju, če mi ne bom vedela, da sem slabič
frown-1.gif

Drži se!
Še par dni, pa se bo začelo pozant. Vonj, okus ... Približno tako kot da bi slepec pregledal.
Splača se, čeprav vsaj pri meni si bile zgodbe o boljšem počutju po prenehanju s kajenjem buče. Nič manj zadihan ob naporu, bolan sem bil prvo leto ali dve bolj ... Ampak se splača. 1200€ na leto minimalno za cigarete. Pa recimo to, da ti je jasno o čem nekadilci govorijo, ko v kekem lokalu rečejo, da je kava zanič. prej mi je bila vsepovsod dobra. Itd ...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
kmalu bodo 3je tedni.
nehal čisto lahko, samo pravi mindset moraš imet

ne vem če je bila tale knjiga že omenjena v tej temi ampak bom vseeno napisal

The Easy Way to Stop Smoking - Allen Carr.

Kolega rekel da že več kot 100 dni ne kadi... prej pokadil vsaj škatlico na dan... meni nič jasno kako mu gre tako lahko pa mi je predlagal tole.
sem si rekel da bom pač prebral da vidim če je kaj pametnega, niti nisem imel namena nehat... no zaenkrat mi gre super.
smile-1.gif

priporočam knjigo.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
Terapija s Champix-om. Rada bi kaj več vedela o tej terapiji, ki jo je v neki drugi temi omenil uporabnik jernej .
Za odgovore se iskreno zahvaljujem
roza.gif

Tast je kupil nov avto, denar, ki ga je dal za cigarete pa daje sedaj za lizink/kredit
grin1.gif

Vesel on in mi vsi okol.

Kot je nekdo že napisal, pošlihtat je treba v glavi pa imet nek cilj oz. motivacijo. Tast si je kr dobro zadal, ker ve, da če začna nazaj kadit adijo avto, ker oboje si pa ne more privoščit.

Je pa bil prve dni fejst nervozen
grin1.gif
pa spraznil je par orbitovih zavitkov:)
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Hvala vsem za podporo, cigareta še nisem prižgala ampak je pa kruto res. imam momente , ko bi zgrizla sama sebe in vse okoli sebe.
Če bom res prenehala bo pravi čudež, kajti sedaj okoli mene ni nikogar, ki kadi, imamo pa 11.9. piknik kjer bo vsaj 20 kadilcev...hum...to bo šele prava preizkušnja zame.
Aja to je prvič v 34. letih, da sem se odločila da ne bom prižgala cigareta, doslej še nikoli nisem bila brez čika več ko 1 dan npr. po operaciji ali po porodu, potem pa sem že letela ven na čik takoj, ko sme lahko stopila na noge.
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
Imam občutek, da je to predvsem zato, ker preveč razmišljaš o tem. Probaj se s čem ukvarjat, vseeno s čem, samo da zaposli možgane.
Na piknik pa jaz na tvojem mestu ne bi šel, če je tako hudo ...
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
ksz...

Nehal sem pred 4 leti po skoraj 10 letih kajenja. Pa to po 2 škatli na dan.
Prvi mesec je največja jeba. Ampak če si vztrajen in trmast bo šlo! Ne popustiti. Po enem letu me je še zmeraj malo vleklo, da bi kakšnega skadil, po dveh še tudi za odtenek. Zdaj pa nič več. Mogoče 3x na leto me potegne, pa se je čisto easy upret, samo misel preusmeriš pa si že pozabil, da ti je prej čik zadišal.

Jaz pravim , da vztrajaj. Čeprav je totalna jeba. Jaz sem imel prvi teden celo neko mrzlico pa tresel sem se vmes kot da bi mi ne vem kaj vzeli.. ampak je šlo
smile-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Katunga pravi:
P.S. sicer pa vidim, da ste vsi neki easy smokerji, moj sedelavec je tudi 5 škatel na dan pokadil = 100 marlboro rdečih na dan.
grims-1.gif

...sam ga je pa ornk dušilo...
evil.gif
4-5 jurjev na leto?
Kaj je poslanec al kva????
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik Katunga pravi:
P.S. sicer pa vidim, da ste vsi neki easy smokerji, moj sedelavec je tudi 5 škatel na dan pokadil = 100 marlboro rdečih na dan.
grims-1.gif

...sam ga je pa ornk dušilo...
evil.gif
4-5 jurjev na leto?
Kaj je poslanec al kva????

ne, telegrafist.
cool-1.gif
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
Danes je 4. dan brez cigareta, ne bom trdila da ne bom začela nazaj kadit, ampak trudim se , da nikdar več ne bi kadila.
Uf je težko, če mi bo uspelo sem naredila največ v svojem življenju, če mi ne bom vedela, da sem slabič
frown-1.gif


hihi a ti tut babi ?
cheer.gif


jest sm mislm da že v 4tem tednu brez...pa saj veš kolk sem jih kadil....3 škatle dnevno
crazy1.gif
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Citat:
Uporabnik WhiteCell pravi:
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
Danes je 4. dan brez cigareta, ne bom trdila da ne bom začela nazaj kadit, ampak trudim se , da nikdar več ne bi kadila.
Uf je težko, če mi bo uspelo sem naredila največ v svojem življenju, če mi ne bom vedela, da sem slabič
frown-1.gif


hihi a ti tut babi ?
cheer.gif


jest sm mislm da že v 4tem tednu brez...pa saj veš kolk sem jih kadil....3 škatle dnevno
crazy1.gif

zmaga.gif
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Kadil sem 15 let. Pol sem enostavno nehal in sedaj redno ne kadim že kakšnih 7-8 let. Edino če se kolegi parkrat na letio malo znapijemo si pšrižgem kakšno. Ampak drugi dan ne sploh več ne mika.
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.323
7
38
46
Okolica južne LJ.
No, po teh vaših zgodbah sem srečen, da nisem nikoli prižgal nobenega. Kajenje in čiki se mi gravžajo, očitno je to posledica stare mame, ki je vsako jutro kašljala in pljuvala, ko sem bil otrok...
uf-1.gif
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
MG3 priporočam da prebereš knjigo.
čeprav si že nehala so notri same koristne zadeve.

osebno nimam večjih problemov biti v kadilski družbi (nekje 60-70% prijateljev in znancev). morm kr rečt da se mi skos bolj smilijo ker rabijo tisto sranje v gobcu da pridejo skozi dan.
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Danes sem imela priliko spoznat, kako je biti kot nekadilec v kadilski družbi.
Moram priznat, da me ni motilo dokler sem bila na obisku, ko sem prišla domov pa so mi vsa oblačila smrdela po tobačnem dimu.V naši hiši se ni kadilo niti, ko sem še jaz kadila, sem hodila ven smradit.
Samo kajenje me ni motilo niti me ni zamikalo, da bi še jaz kadila.
O ko bi le ostalo za vedno tako, da me ne bo že prvi najmanjši stres vrgel s tira , da bi si prižgala cigareto.
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
KSZ

V službi imamo nam barvajo fasado, so trije, dva mlajša in en okoli 50 let...tega še nisem videl, kadarkoli pogledaš, vsi čike v lapah, to ne moreš verjet. Vedno. 3 tedne so že tu in ker sam kadim, sem opazoval...pa vrže čik dol pa traja 3 minute, pa novega, adijo pamet
grin1.gif

 
Nazadnje urejeno:

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Sem že imaš zasebno sporočilo.
Iskrena hvala ti, zvezdice sem ti že pred časom podelila,
se ti bom skušala na kak drug način oddolžiti.

Knjige sem že včer prebrala skoraj polovico, odlična je
cheer.gif
, če jo kdo želi mu jo tudi jaz lahko pošljem, le mail mi napišite.
Še vedno ne kadim
ne-ne-1.gif
 
Nazadnje urejeno: