Borgomanija

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Tvoja teorija je na mestu v večini primerov, tega pa ne morem negirat. Imaš kar prav. So pa izjeme. In teh, ki tu serjejo, je verjetno res bolje res ne srečati. Mogoče velja, da so v real lifeu kopija foruma. Sem naivno menil, da se tu le zajebavajo, pa izgleda, da se ne.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
Tvoja teorija je na mestu v večini primerov, tega pa ne morem negirat. Imaš kar prav. So pa izjeme. In teh, ki tu serjejo, je verjetno res bolje res ne srečati. Mogoče velja, da so v real lifeu kopija foruma. Sem naivno menil, da se tu le zajebavajo, pa izgleda, da se ne.
Vsekakor se večina ne zajebava. Pa še več si upajo v kvazi anonimnosti.
Tisti, ki se samo zajebavajo, jebat ga. Vseeno ne bom nič zamudil, če ga ne vidim :zmaga:
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Screenshot_20240222_182449.jpg
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Zdaj pa eno čito resno vprašanje: si ti Borg gladek? Koliko let imaš?
To so čisto resna vprašanja.
:valjamse:
Tipo :norec: ti gre odpirat tako temo, potem se pa sprašuje kdo je tu gladek. Fak. Ne, to moraš bit pa res totalno prizadet v glavo.
Moderatorji itak nič ne ukrepajo pa, če jih neštetokrat opozoriš. Neštetokrat pred vsakim izpadom sem jih opozarjal naj ukrepajo, pa nič!
Ne vem kaj si pričakoval s odprtjem te teme. Nič ti nisem hotel, nobenemu, v nobene teme se nisem vtikal, pa eni in isti serjete, tako da kr glava peče, več ali manj samo v temah z mobilno tehnologijo sem bil aktiven in še tam sem se držal nazaj kolikor se je le dalo.
Ne tipo izziva in prčka že nekaj časa s takimi in drugačnimi prstki, sem ga opazoval že nekaj časa. Pustil bi me pri miru, pa bi imel mir.
Če bi tipo nehal prčkat bi že zdavnaj nehal. Toda res se mu ne morem upret :zaljubljen:
Sedaj pa že joka.
Pa vseh 3695 postov ti bom vtaknil v rit pederčino jedna. Nisi se na pravega spravil. To sem ti že parkrat povedal, tako da najboljš, da greš spet v menjavo imena.
Pa to velja za vsakega kretena. Jaz imam dovolj časa. Tema mi je vedno bolj všeč. Kmalu boo imela največ obiska:valjamse:

Ja res najboljš, da si označi svojo temo, ki jo je odprl pod prezrto in jo da na ignor :valjamse:
Res škoda, ker se ne drži svojih obljub in navodil svojih kolegov. Toda to je pač težava prilagojenih pacientov. Bo pač potrebno še nadaljnje zdravljenje.
Ja zakaj me ne daste na ignor tisti, ki me ne prenesete pa bo mir!
Čeprav je meni osebno dajat nekoga na ignor oziroma prezret določene poste določenih kretenov, največja budalaština. Ravno v tem je čar forumov, da lahko prebereš kako so določeni prizadeti.

Enim to paše, drugim ne.
Jaz nimam niti najmanjše želje v reali spoznavati kogarkoli, ki mi serje v virtuali. Če si kreten tukaj, si tak tudi v reali, pa če tiste par ur na srečanju to še tako dobro skrivaš.
To ti pa čist verjamem. Določeni že veliko več ne morete nasrat, kot naserjete in veliko večji kreteni kot ste tukaj, že ne morete bit :)
Kdo pa se hodi žgat na mitinge, se pa tud ve :valjamse:
 

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
Ko beres to temo, se ti zdi, kot bi prisel nazaj na forum po 15 letih kome.
Ko da gledas breznika in ursko.
 
  • Haha
Reactions: AndrejEnej

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
(p.s. jest sem odnehal, samo očitno ima uporabnik jet lag) :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:
Aja on bi sedaj odnehal :valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:
:valjamse:
Tipo :norec: ti gre odpirat tako temo, potem se pa sprašuje kdo je tu gladek. Fak. Ne, to moraš bit pa res totalno prizadet v glavo.
Moderatorji itak nič ne ukrepajo pa, če jih neštetokrat opozoriš. Neštetokrat pred vsakim izpadom sem jih opozarjal naj ukrepajo, pa nič!
Ne vem kaj si pričakoval s odprtjem te teme. Nič ti nisem hotel, nobenemu, v nobene teme se nisem vtikal, pa eni in isti serjete, tako da kr glava peče, več ali manj samo v temah z mobilno tehnologijo sem bil aktiven in še tam sem se držal nazaj kolikor se je le dalo.
Ne tipo izziva in prčka že nekaj časa s takimi in drugačnimi prstki, sem ga opazoval že nekaj časa. Pustil bi me pri miru, pa bi imel mir.
Če bi tipo nehal prčkat bi že zdavnaj nehal. Toda res se mu ne morem upret :zaljubljen:
Sedaj pa že joka.
Pa vseh 3695 postov ti bom vtaknil v rit pederčino jedna. Nisi se na pravega spravil. To sem ti že parkrat povedal, tako da najboljš, da greš spet v menjavo imena.
Pa to velja za vsakega kretena.
Tip res nima vse pošlihtano v glavi:bonk:
Odnehaš lahko samo tako, da se javno opravičiš in izbrišeš temo in me nikoli več ne omenjaš in se vtikaš vame.
V nasprotnem primeru si še enkrat res počasi, počasi, da boš enkrat za vselej dojel, ker očitno si fest počasen, kaj vse sem napisal v tej temi.
Potem pa se bova mogoče, mogoče naprej pogovarjala normalno, no ne bova se sploh, ker se nisva prej do tvojih izpadov odkar si Andrejček... in se tudi ne bi naprej :fredi:
 
  • Haha
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78 in jest5

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Zdaj smo spet zmedeni. Se bosta pogovarjala normalno ali se mogoče bosta ali se sploh ne bosta? Ne zajebavam se, samo malo dvoumno je zapisano.
Vem da si zmeden in da se ne zajebavaš:valjamse:pač si malo bolj počasen. Še enkrat mal bolj počas preberi mogoče boš dojel:fredi:

Men deluje ko da je nek zbunjen ITjevc hacknu wifi na odprtem oddelku v Polju....in sedaj grozi mal random folku naokol....
A si mu ti dal geslo za wifi :valjamse::valjamse::valjamse::valjamse:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Dedu se je zopet odpeljalo:
1712731242369.png


In tako dalje in tako naprej... Nebom vsega limal, ampak danes je uspel vsaj pri meni potalat 46 prstkov. Borgec vsaka ti čast za vstrajnost. :p Verjetno na vsak moj post, neglede na vsebino, norijo, mogoče pa kaj pametnega, kar sem uspel napisal v zadnji dekadi.

In kako je kaj pri vas? :D