Borgomanija

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
:valjamse:
Tipo :norec: ti gre odpirat tako temo, potem se pa sprašuje kdo je tu gladek. Fak. Ne, to moraš bit pa res totalno prizadet v glavo.
Moderatorji itak nič ne ukrepajo pa, če jih neštetokrat opozoriš. Neštetokrat pred vsakim izpadom sem jih opozarjal naj ukrepajo, pa nič!
Ne vem kaj si pričakoval s odprtjem te teme. Nič ti nisem hotel, nobenemu, v nobene teme se nisem vtikal, pa eni in isti serjete, tako da kr glava peče, več ali manj samo v temah z mobilno tehnologijo sem bil aktiven in še tam sem se držal nazaj kolikor se je le dalo.
Ne tipo izziva in prčka že nekaj časa s takimi in drugačnimi prstki, sem ga opazoval že nekaj časa. Pustil bi me pri miru, pa bi imel mir.
Če bi tipo nehal prčkat bi že zdavnaj nehal. Toda res se mu ne morem upret :zaljubljen:
Sedaj pa že joka.
Pa vseh 3695 postov ti bom vtaknil v rit pederčino jedna. Nisi se na pravega spravil. To sem ti že parkrat povedal, tako da najboljš, da greš spet v menjavo imena.
Pa to velja za vsakega kretena. Jaz imam dovolj časa. Tema mi je vedno bolj všeč. Kmalu boo imela največ obiska:valjamse:



Ja res najboljš, da si označi svojo temo, ki jo je odprl pod prezrto in jo da na ignor :valjamse:
Res škoda, ker se ne drži svojih obljub in navodil svojih kolegov. Toda to je pač težava prilagojenih pacientov. Bo pač potrebno še nadaljnje zdravljenje.
Ja zakaj me ne daste na ignor tisti, ki me ne prenesete pa bo mir!
Čeprav je meni osebno dajat nekoga na ignor oziroma prezret določene poste določenih kretenov, največja budalaština. Ravno v tem je čar forumov, da lahko prebereš kako so določeni prizadeti.


To ti pa čist verjamem. Določeni že veliko več ne morete nasrat, kot naserjete in veliko večji kreteni kot ste tukaj, že ne morete bit :)
Kdo pa se hodi žgat na mitinge, se pa tud ve :valjamse:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78 in jest5

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Tega pacienta nisem spremljal odkar se je obrukal in se rearkarniral iz Nokerja v Andreja. No odkar je odprl mojo temo sem ga vzel malo pod drobnogled in od vseh par tisoč njegovih troll komentarjev lahko rečem, da toliko sranja kot ta pacient naserje na tem forumu to ni mogoče. Tako da JA, vse komentarje katere sem mu dislajkal so bili prebrani in z namenom negativno ocenjeni. Lahko pa se sami prepričate in greste brat njegovo sranje.
Prav tako velja za vse ostale. Pač prilagojen program, ki se tega sploh ne zaveda in so krivi za njihovo sranje vsi drugi. Zanimivo, ko greš malo bolj gledat šele ugotoviš, da serjejo eni in isti v enih in istih temah. Da ne govorim o tem, da nekateri serjejo pod večimi imeni :fredi:
Da ne govorim koliko sranja naserje recimo Piton, pa to te res srat prime ni enga normalnega komentarja.
Tako da mogoče je še ene par pacientov ala Kameleon, Kalbo, Apolo, Jest5... ki so na višjem nivoju toda s takimi se mi pa res ne da ukvarjat.
No ja nikoli ne reci nikoli. Jaz imam časa dovolj :fredi:

Resistance Is Futile:valjamse:

 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
jest5 frajerček :valjamse: misliš da se obremenjujem s tvojimi prstki :bonk:
Samo dokazuješ, da si naj jači med naj jačimi pacienti :valjamse: Tolk dislajkov kot jih imaš ti je nemogoče ujet. To pa pove vse o tvojem stanju:norec:
Če bi bila skribpta bi skozi zletelo vse naenkrat. Tako pa vidiš da vsake toliko časa prileti 20 do 50 dislajkov. Tip ima čas, cilja določene uporabnike in vsak njegov post dislajka neglede na vsebino.
Ne potrebujem nobene skripte. Za to potrebujem par minutk nič več, ker ste itak vsi sralci na istem mestu :valjamse:
Glede na to koliko so določeni sralci na tem forumu je to zelo malo.
Zaskrbljujoče pa je ja, ko vidiš, da so pacienti kova jest5, MrDaco in podobni pa res po cele dneve na tem in ostalih forumih:fredi:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Kaj če je #borg = bluetooth?

1712997714381.png
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.940
-1.486
63
Glede na to, da imaš prav svojo temo odprto, se ve kdo je največji pacient foruma. Poleg že kakega že izbrisanega uporabnika.
Nenavaden fetiš imaš s temi rdečimi prstki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Glede na to, da imaš prav svojo temo odprto, se ve kdo je največji pacient foruma. Poleg že kakega že izbrisanega uporabnika.
Nenavaden fetiš imaš s temi rdečimi prstki.
A to, da je to temo odprl največji pacient foruma ewer pa ti resno jemlješ :valjamse::valjamse::valjamse:
Glej iz posta v post dokazujete kdo ste največji pacienti foruma. Zakaj ti prstki vam pa še vedno ni jasno:bonk: