bedaki na cesti

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Veš koliko se mu je dvignil ego da te je prehitel. Je moral potem še enkrat. Nima vsak avta s katerim lahko brez problema prehitiš motorista. Si se mu vsaj umaknil skrajno desno?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V tem je ravno finta, da po moje ni šlo za ego. Model pač preprosto tako vozi
smile-1.gif
in slej ko prej obvozi "ovire" na njegovi poti.

Mimogrede: prav vsak avto lahko prehiti motorista, kaj pa je to 90km/h, ni pa veliko motoristov, ki vozijo dovolj zmerno oziroma mene ni problem prehiteti, raje celo spustim mimo.

Ko je prvič šel mimo se ni bilo kaj umikati, ker je švignilo, hehe, drugič pa sem ga prepoznal in se seveda malo umaknil, saj je bila polna črta.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Potem pa kapo dol pred tabo. Vsaka ti čast za tvoj način vožnje z motorjem. Uživati je treba ne pa divjati.
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Večina motoristov včeraj v Poljanski dolini. Prehitevanje čez polno črto, na uč čez 100 v naselju....
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
To je se malo, v spodnjem delu (Poljane - Zminec) letijo rakete po 200+. Darwin na delu ...
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Vem, sem vsak vikend v uni vasici s Petrol-om.
Je tako, kot da bi bil na kakšni amaterski dirki.

Zanimivo da nikol ni policije.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Dokler ne bo jebeno izvoljena vlada sprejela hude zakone in Policija začela to na hard izvajat, se moramo mi, poštenjakarji CPPja bati takih budal. Pa sej vidite vsak dan to pohebano cestno kulturo. LE ČEMU? Verjetnost, da bodo budale ustavili = 0%. Verjetnost, da boš kaznovan zaradi 5 na uro ob 2 zjutraj = 50%.
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
mah tej motoristi so same ovire na cesti... U nedeljo proti morju jih je bilo ogromno, pa vsi tako počasni...
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Se strinjam, lahko mu je le žal, ker jo ne pozna bolj podrobno. :p
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik irCAR81 pravi:
Vem, sem vsak vikend v uni vasici s Petrol-om.
Je tako, kot da bi bil na kakšni amaterski dirki.

Zanimivo da nikol ni policije.

A u Gorenji si bil? al Brode?

Policisti so, me je kolega ustavu 2x na tej cesti
grin1.gif
ampak zgubim živce po prvem km ki ga moram naredit na tej cesti, tako da se vozim samo še 2-3x na leto tm...
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Brode. Jst nikol ne vidm nobenga, razen če je nesreča se interventno mim peljejo. Lani so bojda enkrat med tednom mel akcijo da so se z radarjem prestavlal okol, drgač pa čez vikend nikjer nč. Če bi se nekam skril bi po konkretno pokasiral.
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Kaj pa je tukaj narobe? Domnevno čudni situaciji sta točno dve. Pri 1:51 in 2:57, ko gre v desnem ovinku nekaj čez polovico ceste. Pa še tam ne veš, če se z voznikovega sedeža lepše vidi, če je cesta prazna ali ne. Kamera kaže samo v osi avtomobila. No, v parih naseljih bi pa lahko šel še malo počasneje.
tongue-1.gif


To, da so motoristi čudni je pa že znano. Sploh ko te prehitijo čez polno črto. Potem se ti pa v ovinkih nočejo umaknit ob rob ceste, pričakujejo pa , da se jim bodo ostali.
stupid-1.gif
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
Kaj pa je tukaj narobe? Domnevno čudni situaciji sta točno dve. Pri 1:51 in 2:57, ko gre v desnem ovinku nekaj čez polovico ceste. Pa še tam ne veš, če se z voznikovega sedeža lepše vidi, če je cesta prazna ali ne. Kamera kaže samo v osi avtomobila. No, v parih naseljih bi pa lahko šel še malo počasneje.
tongue-1.gif


To, da so motoristi čudni je pa že znano. Sploh ko te prehitijo čez polno črto. Potem se ti pa v ovinkih nočejo umaknit ob rob ceste, pričakujejo pa , da se jim bodo ostali.
stupid-1.gif

Veliko je narobe. Divjanje čez naselja, ... Še največ pa je narobe v voznikovi glavi. Za par minut užitka je pripravljen celo koga ubit.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.345
457
83
Kaj pa morebitni pesci oz kolesarji na istem pasu kot voznik tega avtomobila? Pa po moznosti da pride se avto nasproti? Voznja po kontra pasu...
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Itak vse pobit kar se pelje, mogoče mi rata pridet do številke 100 že letos!

Sej brezveze razlagat, kamera ne pokaže kaj vidim jaz izza volana. Čez naselje sem pa šel 70 ja, glih tolk se furajo stari ati iz kluba 70 (povsod!)