Slavko, počivaj v miru!

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
uf, kako mori župnik, upam da tole ne bo predolgo trajalo...

Očitno se s tabo strinjajo tudi udeleženci pogreba. Žakeljčka za nabirko sta bila praktično prazna. Mrhovinarji bodo dobili za par sto maš, pa še hočejo spipati dinar iz žepa.


Sicer pa mislim, da mi ne bomo več doživeli tako veličastnega pogreba kakega Slovenca.

Ne mislim, vem.
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Sicer pa mislim, da mi ne bomo več doživeli tako veličastnega pogreba kakega Slovenca.

Ne mislim, vem.
Če že, upam, da vsaj ne bo politik.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.443
5.924
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik patriot pravi:


Sicer pa mislim, da mi ne bomo več doživeli tako veličastnega pogreba kakega Slovenca.

Ne mislim, vem.
Ne bom docakal.
Da bi se dolgo poslusal glasbo izza sten rojstne domačije .
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Da vas ni sram - če je bil človek veren in če tako želi njegova družina bo pokopan tako kot si je želel, od vas pa bi pričakoval, da se vzdržite blesavih komentarjev - .ko bo pogreb tvojih-vaših idolov pa mirno smetite in zlivajte gnojnico. Amen.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
a boli resnica? nisem jaz privlekel tega na dan, privlecete komunisti, ko gre za zasluge, ki si jih ne lastite. tipicno za tovrstni sistem. cas je, da pogledate resnici v obraz. prekleti rdeckarji. tudi avsenik ni imel prostora v sloveniji pac pa je moral po slavo drugam. zato, ker je bil ustvarjalen cesar vi ne marate in zatrete v kali!
cca. 5x je igral tudi Titu.
PS. A je dohtar na dopustu?

titotu so moral igrati, ce je hotel, sicer si bil hitro na hladem, dobesedno. imam izkusnjo iz pionirckov.. zalostno.
smirk-1.gif
prav hinavski ste rdeckarji danes.
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Ta tema je še en lep primer tega, kak gnoj je človek. Še pri smrti človeka, ki je ljudem prinesel toliko veselja in sreče, kot noben slovenec je treba iskat negativo in se prcat.

Pa mimogrede sovražim to glasbo in je ne morem slišat.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Fora je, da folk izkorišča pogreb in smrt, to je ogabno
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Fora je, da folk izkorišča pogreb in smrt, to je ogabno

Ja in? To se je vedno dogajalo. Saj sami iz sebe delajo bedake oz nikogar ne priga, razen par minut. Tako je življenje, sprijazni se. Ne bo nikomur slabše ali boljše zaradi tega.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.685
6.571
113
Meni je pa bedno, da so človeka pokopali z vojaškimi častmi. Kaj ima tam vojska za delat. Nič. Avsenik je bil maher, ampak tele naše bedne vojske pa res ni potrebno zraven vlačit. Pa maša po TV mi je šla tudi na banano, pa sem versko vzgojen. Tisti pomočnik škofa mi je po glasu deloval precej topel.
Skratka, Avsenika so poslušali vsi, od komunjar do ta pobožnih. Če so domači želeli tak show, OK. Drugače pa, meni brez veze.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Res ne razumem kva je komuniste treba zraven vlačit. To da je bil model bolj ali manj nevtralen je nepomembno. Tip je dobr živel, vsi ljudje so ga imel radi, poslušal so ga vsi.

Mi je pa tole s pogrebom taka farsa. Od tega da je po televiziji do tega da so sploh dovolili sorodniki to. Sori ampak to izpade kot jebena reklama ... Žalostno...
Do da je bil človek veren pa nima itak nobene veze tle.
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.041
496
83
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Mi je pa tole s pogrebom taka farsa. Od tega da je po televiziji do tega da so sploh dovolili sorodniki to. Sori ampak to izpade kot jebena reklama ... Žalostno...
Saj pogreb ni bil večji od Titovega. Tko, da ne bit jelly...
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Fora je, da folk izkorišča pogreb in smrt, to je ogabno


Ogaben si ti,ker prvič pogreb je zmeraj tako kot želijo SVOJCI !!
Drugič,če si pa on ne zasluži ves državni pogrebni protokol,potem si ga pa nobeden v tej državi!!Prenos je bil za tiste,ki si so ga želeli ogledati in ni jih bilo malo !
Če komu ni bilo všeč dolžina pogreba bi si stegnil roko in pritisnil daljinec!Še lažje bi bilo pa da bi bil tiho,ker bi naredil največ za ostale,ker samo spravlja v slabo voljo ostale,ko se ne moremo načuditi,kakšne nagravžne idiote premore boga država!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.551
6.594
113
Tudi meni je bil všeč pogreb z državnimi/vojaškimi častmi, če tega ne bi bilo, bi verjetno prestavil.

Brez provociranja, ampak so lepo presekali župnikovo teženje, streli iz pušk pa so tudi malce prebudili ljudi. Pa govor predsednika mi je tudi bil všečen, nič kaj dolg in osladen. Mogoče sem edino mislil, da bo veliko več ljudi prisotnih, tudi "slavnih" kaj dosti nisem videl, mogoče je vročina nardila svoje.