Smrt britanske kraljice

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.365
5.401
113
Alter se sistematicno in metodicno trudi ostajati pod bikokakim sprejemljivim nivojem. Pac sank debata za kompjuterjem, da je zraven lahko se kolikor toliko anonimna. Peskovnik, kjer lahko mirno vse frustracije in jamr in nezadovoljstvo ven sekajo. Posledicno ne more biti drugace. Odlicen ventil, ne pa za resno jemat pa se kaj dosti sekirati.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Alter se sistematicno in metodicno trudi ostajati pod bikokakim sprejemljivim nivojem. Pac sank debata za kompjuterjem, da je zraven lahko se kolikor toliko anonimna. Peskovnik, kjer lahko mirno vse frustracije in jamr in nezadovoljstvo ven sekajo. Posledicno ne more biti drugace. Odlicen ventil, ne pa za resno jemat pa se kaj dosti sekirati.
To jaz vse razumem, da ni za resno jemat. Šank debata, samo mi se za šankom malo drugače pogovarjamo. Na malo višjem nivoju, ker če ne drugega vsakemu poveš v faco kar misliš.
Naj velja potem za vse enak nivo. Ne pa da neki šerifi lahko pišejo kar hočejo brez sankcij. Ker to se za šankom ne dogaja. Bi hitro dobil kakšne sankcije :gorjaca:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.365
5.401
113
Saj pravim, tu je toliko nizje, ker je se anonimno. Noben se nic nazaj ne drzi, k*zla kakor mu pase. To, kar pol v sosednji temi beremo s tistim grozdjem, za normalne ljudi pride na vrsto sele v starosti ali kaki bolezni.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Pa da ne bo kakšnih nesporazumov. Tema že kar nekaj časa nima nobene veze z naslovom, ker so jo določeni joniji že zdavnaj zasrali. Itak je pa že odprta malo bolj resna podvojena tema v drugem malo bolj resnem "oddelku" tako da predvidevam, da je ta samo še za troolanje.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Prosim, da bolj dosledno opozarjate na izjave takših šerifov s funkcijo "Opozori". Jaz si na vsakih nekaj dni vzamem čas in pregledam vaša opozorila, pa pobrišem vsebino. Nimam pa časa vse dneve dežurat tukaj... žal :/

Zdej pa nazaj na temo.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Prosim, da bolj dosledno opozarjate na izjave takših šerifov s funkcijo "Opozori". Jaz si na vsakih nekaj dni vzamem čas in pregledam vaša opozorila, pa pobrišem vsebino. Nimam pa časa vse dneve dežurat tukaj... žal :/
Očitno samo še ti moderiraš ta forum. Razumem, da en sam tega ne zmore urejat. Ni mi pa jasno kaj potem počno drugi moderatorji. Zakaj jih ne zamenjate za kakšne malo bolj sposobne, ki bodo "imeli čas urejat forum"?
Sem predlagal združitev podvojenih tem in nič. Očitno ta vaš moderator tega ni sposoben.
Torej ne opravljate svojega dela. Torej to doslednejše opozarjanje nima veze.
Ne morete pa imet moderatorje, ki ga skupaj za šankom "pijejo" z drugimi uporabniki. Logično da potem ni enako toleranten do drugih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Enostaven odgovor: ker kakšnega resnega interesa, biti moderator tukaj enostavno ni. Fino je "mazat" forum, pucat pa bistveno manj. Naj bo ta post javni poziv, če kdo meni, da je sposoben bit objektiven moderator in pripravljen to postati, naj se mi javi.

Temi sta bili združeni danes zjutraj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Zanimivo pa, ko AndrejEnej res dreka po celem forumu v vseh tema z res nekimi idiotskimi pripombami pa tega našega moderatorja to ne moti.
Važno, da smo na nivoju.
Bejž, bejž, kje točno, Vili ViLiam ?Pa da ravno mene najdeš med vsemi, da te ni sram ...

aaa.PNG

Pa ti veš, kaj pomeni "thumb up" v tretji vrstici številk? Očitno ne ...
 
Nazadnje urejeno:
  • Wow
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Samo slabih 2k thumbs upov? Kakšen guru nekaj, amater ne pa guru :evil:

Drugače si pa pripomb VilLiama ne jemlji preveč k srcu, ne morejo kar vsi razumet tvojih sofisticiranih humornih vložkov :fredi:
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Ja oprostite očitno jih res ne razumem.
Če mene vprašaš to samo dokazuje na kakšnem nivoju je forum.
Kdorkoli všečka njegove bedaste komentarje, potem vemo kje so ostali.
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Korlu se tako mudi biti kralj, da kar renči na služabnike...
Slava je zelo vabljiva, pa četudi na stara leta. Ubogi.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Kdorkoli všečka njegove bedaste komentarje, potem vemo kje so ostali.
ViLiam Očitno si se odločil, da boš prevzel vlogo forumskega tepčka.
Pa da ti odgovorim dovolj nazorno, ker očitno resnično ne doumeš, kar napišem:
Luka Dončič doseže trojko. Očitno taki, kot si ti, pomislijo, da je pač imel srečo. Potem jih v eni tekmi naniza 10. Trojk. To ni več sreča, to je znanje, utečenost, ljudje ga pač začnejo oboževat.
Enako je tu: npr. 56 (tko, ena naključna številka) všečkov še ne pomeni, da si dober. Ko pa jih imaš skoraj 2000 ... no, tu pa ne gre več za naključje. Vsek všečkov pač ne moreš dobit na glup način.

Ampak, če izgleda kot riba, plava kot riba in smrdi kot riba ... pol je ziher žaba. Aja, škoda, kaj sploh pišem, itak ne boš dojel.
In, za razliko od tebe, nekateri tu se osebno poznamo. Na ta način pa pridobiš točke, ki jih imaginarno ne moreš. Lahko pa seveda pljuvaš po nekom (ki ga seveda ne poznaš)
Še vedno mi nisi odgovoril, kaj takega pišem, da je brezveze?
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
ViLiam Očitno si se odločil, da boš prevzel vlogo forumskega tepčka.
Pa da ti odgovorim dovolj nazorno, ker očitno resnično ne doumeš, kar napišem:
Luka Dončič doseže trojko. Očitno taki, kot si ti, pomislijo, da je pač imel srečo. Potem jih v eni tekmi naniza 10. Trojk. To ni več sreča, to je znanje, utečenost, ljudje ga pač začnejo oboževat.
Enako je tu: npr. 56 (tko, ena naključna številka) všečkov še ne pomeni, da si dober. Ko pa jih imaš skoraj 2000 ... no, tu pa ne gre več za naključje. Vsek všečkov pač ne moreš dobit na glup način.

Ampak, če izgleda kot riba, plava kot riba in smrdi kot riba ... pol je ziher žaba. Aja, škoda, kaj sploh pišem, itak ne boš dojel.
In, za razliko od tebe, nekateri tu se osebno poznamo. Na ta način pa pridobiš točke, ki jih imaginarno ne moreš. Lahko pa seveda pljuvaš po nekom (ki ga seveda ne poznaš)
Še vedno mi nisi odgovoril, kaj takega pišem, da je brezveze?
:valjamse:
Tema ni ravno temu namenjana toda glede na to, da je bila že prej zasrana tudi od tvoje strani pa naj bo.
Saj si že veliko "brezveznih" (da se lepo izrazim) stvari napisal toda to je pa že višek. Sam sebe primerja z Dončićem :valjamse: Ne bom ti posamezno našteval ker je premalo časa in placa, toda vseh 3200 je brezveznih-glupih, kadarkoli se oglasiš prleti ven večja bedarija tako da... ja smrdi ti iz ust kot eni crknjeni ribi.
Očitno si sam sebi všeč in tvojim pivskim kolegom.
Ja lahko naštepaš toliko všeščkov od svojih šankovskih kolegov to se strinjam saj drugače jih ne moreš :fredi: to je najključje ja.
Konec koncev briga mene kaj ti ven mečeš, itak te preskočim če se le da, ker takoj, ko zagledam tvoje ime raje prešoltam drugam, ker sem videl, da je vedno napisana neka bedarija, toda ni pošteno do drugih uporabnikov, da njihovi komentarji se brišejo tvoja gnojnica pa ostaja gor.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.456
5.451
113
Korlu se tako mudi biti kralj, da kar renči na služabnike...
Slava je zelo vabljiva, pa četudi na stara leta. Ubogi.
Dejansko so mu čudno pripravili to majhno mizico.