City Navigator Europe NTU in NT 2015.40

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.407
4.399
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik Matko pravi:
že cel dan niha hitrost prenosa.
Potem, ko je nekaj časa stal na 98% se mu je sedaj zmešalo.

trenutno 90% in hitrost -3.547kB/s (minus)
bonk.gif

Rudarijo?
evil.gif


Hitro skri bitkojne...
hysterical-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Včeraj okrog 24h je šlo kot raketa
smile-1.gif

Čez dan vlečejo vsi zato po vse verjetnosti nižja hitrost in težave, probajte pozno zvečer in bi moralo prenest normalno.

Tisti z napakami probajte tole:

Prvo preverite na napravi v mapi .System ali Garmin, če najdete kje .express datoteko ( jaz sem imel v System mapi dve ) in izbrišite

Potem pa:

- naprava naj bo povezana na Pc
- Odstrani 2015.40 pc namestitev, če jo slučajno že imate dol.
- Preko dodaj/odstrani odinštalirajte GE in dajte kljukico pri zbriši vse podatke in konfiguracijo
- Iz teme za GE si prenesite setup verzijo in jo namestite
- Dodajte novo napravo in začnite prenos karte in bi moralo iti normalno
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kaj pa vem
smile-1.gif


Zvečer pred spanjem dal v delo NT preko Mapupdatera in zjutraj je bila gori na kartici.
Zjutraj danes dal še NTU preko Garmin Express in opoldne, ko sem se vrnil, je bila zadeva na kartici.

Garmin Express sem snel danes zjutraj tukaj
http://software.garmin.com/sl-SI/express.html

Vleklo je polno, kolko mi pač nese tu zgoraj, torej med 6-7Mbit.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.753
114
63
Zakaj pri prenosu z Mapupdaterjem napiše, da ni mogoč, ker prejšnje verzije ni na napravi
tongue-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To pri NTU napiše in "Zumo 350", pri NT za Nuvi 765 pa ne teži za prejšnji zemljevid.

Pač neka finta, če maš pa gori zemljevid pa gre.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na uradni strani do katere si dal link še vedno ponudi verzijo 3.2.29.
Če klikneš na link v temi GE ti pa prenese 4.0.8
wink-1.gif


Še vedno mi ni jasno zakaj mi včeraj GE 3.2.29 ni prepoznal SD
frown-1.gif

Prenese karte in jih inštalira normalno, ker vedno naredim backup teh datotek na napravi na Pc, pa opazim, da je na SD še vedno stara karta.
Takoj, ko sem pogledal na napravo sem videl, da nekaj ne štima, ker sem imel prostega še samo 400Mb in ko sem šel gledat po mapah sem ugotovil, da ni preneslo vseh ASR datotek.

Po večkratnem probavanju z 3.2.29 in vedno istim rezultatom, mi ni preostalo drugega kot naložit zadnjo verzijo in probat kaj bo in tokrat je vse preneslo kot mora in tudi karto dalo na SD.

Sem pa naredil po postopku iz prejšnjega posta, če je to kaj pomagalo nimam pojma, ampak na koncu je vse preneslo kot mora
wink-1.gif


p.s.
Za NT je pa tako kot je že rekel Snecer, NT prenese normalno medtem, ko za NTU pa jamra, če ne najde prejšnje verzije zemljevidov.
Na Garmin forumu so tudi predlagali, da se za stare naprave z NT karto uporabi mapupdater za nove pa GE.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.562
690
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
To pri NTU napiše in "Zumo 350", pri NT za Nuvi 765 pa ne teži za prejšnji zemljevid.

Pač neka finta, če maš pa gori zemljevid pa gre.

Posodobi samo tiste datoteke, ki so na napravi. Ko enkrat recimo izbrišeš ASR,
ti jh v novi verziji več ne naloži.

Meni je uspešno končalo. Je nalagall skoraj 9ur
shocked-1.gif
 

Rado

Pripravnik
12. nov 2008
98
0
6
Maribor
Pravkar preneseno/naloženo na 760-ko z GarminMapUpdater-jem brez problemov v cca 3 urah
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

fatalist

Pripravnik
15. maj 2008
170
7
18
Pravkar naložil novo karto in posodobil programsko opremo z GE 3.2.27 vse skupaj je trajalo uro in pol
 

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
A je že kdo kaj testiral to novo karto. So kakšne spremembe (na boljše ali na slabše) glede na NT 2015.20. Se jo sploh splača zamenjati za NT 2015.40?
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
A mogoče kdo ve, ali se pri update z GE karta naloži v kak temp directory na PC? in če je odgovor DA, kam? Imam Win 7.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
C:/ProgramData/Garmin/Maps/

Moraš pa omogočit prikaz skritih datotek, da vidiš to mapo
wink-1.gif

Uf, sem našel na:C:/ProgramData/Garmin/Core Update Service /MAP-EU-2015-40.

Saj to lahko mirno izbrišem? Je kaj narobe, če bi se slučajno kaj v bodočnosti zapletlo z mojim Nuvijem 3590LMT. Jemlje mi namreč kar precej prostora (11gb). Vnaprej hvala lepa za nasvet!

EDIT: še podvprašanje, Nuvija sem priključil na PC, odprl hidden map, pa nikjer ne vidim mape. Mape "system" sploh ni vidne - mislim, da bi tam moralo biti
 
Nazadnje urejeno: