City Navigator Europe NT in NTU 2017.10

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.455
113
cheer.gif
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
It's a live by dr. Frankeeenstin.
Najbolj je pomagalo, da sem šel na slap Peričnik in pustil stvar laufat.
Moje napake: ni bil update Garmin expres, redka - moja - uporaba Garmin express-a. zadnja mapa mapa z leta 2015,, nestrpen, stalno sranje s tem GARMIN-om, Skorajda bi pozabil. Med prvim UP date je v ozadju laufal YOUTUBE
smile-1.gif

Pa vedi da stvar deluje: Garmin expres ne kaže kakšne aktivnosti. Ura je konstantna, bar se ne spreminja. Le če greš s kurzorjem gor, vidiš spremembo hitrostjo.
Glede kartice. Sedaj imam placa 0 =100Mb na napravi in kartico 2 Gb. Ne želim imeti Karte na SD ali delno na njej. Gor na SD dam samo tiste stvari, ki so mi potrebne na potovanju. Se nekako "počutim" bolj ziher. Seveda se vse spremeni, ko kuzla v rit skače. Je tu že X velika SD kartica.
Ali je ta UP date karta "normalna" karta? Ne kaj prirejenega?
Torej najprej sem up datal GARMINA in mi je gor vrglo karto 2017.10.
Drugi dan UP datam PC in mi gor vrže karto 2017.20. Mogoče za to, ker sem toliko mečkal
smile-1.gif

Toliko,da @Matko je prerok!!
smile-1.gif

Fantje, brez vas bi ne bilo rešitev! Pa ne samo zdele.
H V A L A
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Nikoli nsem bil na tipkarskem tečaju. Lahko sem se zatipkal:) klju temu, da ima tablca prek 12 diagonae.
Če bi prebral VSE poste bi videl/porebral, kj je rekel @Matko. Njegov post vsbje prefinjen humor.
Ampak vedno se najde stručko, ampak samo eden. Ostali so razumeli! Injim hvala! Še enkrat.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Lahko prosim kdo na kakšnem starejšem modelu Garmina preveri, če mu pod iskanje najde Makedonijo? Jaz je ne najdem pod nobenim imenom..Makedonija, Macedonija, FYROM, F.Y.R.O.M, Former Yugoslav...Če jo iščem direkt na zemljevidu, jo normalno vidim, tudi vsa mesta, ki so pač pokrita. S tem se ubadam na modelu 255W (upadtan FW), naložena cela Evropa NT 2017.10.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Preveč obvladate angleščino
wink-1.gif


Našel jo boš pod slovenskim imenom N.(nekdanja) Jugoslovanska republika Makedonija;)

Za rezervo pa naloži še Adriaroute.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Take stvari, ki jih ni prav veliko še najlažje najdeš tako, da enostavno klikneš KONČANO.

Torej klikneš spremeni državo oziroma črkujte državo in nato ne vpišeš nobene črke in samo klikneš končano in ti ven vrže vse možnosti;)
cheer.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
@Janch ti si imel Macedonija, jaz sem ti predlagal Macedonia, brez j.l
wink-1.gif
Na nuviju 3597 jo najdem samo pod Former Yugoslav Rep. of Macedonia in ne pod N. Jugoslovanska republika Makedonija
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Jast jo mam pod obema imenoma.
Res pa je, da mam oba zemljevida gor AR+CN.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če še kdo ni opazil, že lep čas nisem več aktiven na forumu in iz moje strani ne bo več novosti ali kaj podobnega.
Za novosti skrbi uporabnik @Genius3 in pa ostali, ki opazite, da je izšlo kaj novega.

Poskrbite, da bo ustvarjena nova tema za novo karto, da se bo še naprej vzdrževal GPS forum in da si boste pomagali med seboj.

To je to iz moje strani, na javnem delu foruma.

Over and out