City Navigator Europe NT in NTU 2017.10

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Zgolj kot info potrjujem, de je izšel novi zemljevid City Navigator Europe NTU 2017.20


34pmjhs.png
 

Brzkone

Pripravnik
24. sep 2013
49
2
8
Litija
V življenju pride čas sprememb ...
Popotniku, geniusu3 in mnogim, ki so žrtvovali svoj prosti čas, znanje ter ogromno dobre volje, se zahvaljujem za vso podporo in namige. Želim vam še obilo intuziazma in obilo delovnih uspehov tudi na VAŠIH področjih.
Se vidimo, ko se uzremo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem se pa že umaknil
smile-1.gif


Sicer pa, saj na vse opozori Garmin Express...ni treba lenobe tu podpirat.
 

Rado

Pripravnik
12. nov 2008
98
0
6
Maribor
Pa kaj je sedaj fantje ???? En za drugim nas zapuščate? Upam, da niso razlog kakšni "neumni" nesporazumi na forumu in je to samo posledica zasičenosti.
Kakorkoli, hvala vam za vse ideje s katerimi ste nam pomagali spoznati in uporabljati naše Garmine. Upam samo, da se ne boste čisto odvojili od nas in da , če bo kakšna velika štala, nam boste zopet priskočili na pomoč.
Hvala vam še enkrat za preteklo delo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje nič posebnega, samo menjava kadra, pač evolucija.
Samo mirno.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
In kdo bi po tvojem lahko enakovredno nadomestil Popotnika, Jancha, Geniusa3....?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa kaj se nekaj brezveze obremenjuješ. Ljudje so prostovoljno sodelovali, itak še sodelujejo, samo niso pa tu zaposleni.

Da se pa vsakemu k ritki vse prinese pa mislim, da so zelo dolgo to počeli. Sedaj al bo kdo prišel, al pa ne bo prišel.

Lahko ti začneš porbaljati prosti čas za to.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.456
113
Štajerci.... Enga uniona preveč spijejo pa je takoj štala
evil.gif


Drugače pa se pridružujem zgornjim komentarjem
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kdo pa še danes pije union..
rolleyes-1.gif


drugače pa vse kar je novega in "uporabnega" na garmin ali iGO sceni, še vedno najdete v "plug & play" različicah, na največjem slovenskem pašniku..vsaj tako bo tudi do nadaljnjega, dokler bo nalagalec še v psihični kondiciji..vsaj tako sem slišal: če ne drugega, je zanimivo brat komentarje pod torrenti, to je vedno zabava
smile-1.gif