City Navigator Europe NTU in NT 2015.40

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
Lahko ti povem iz lastnih izkušenj (za mojo okolico), da je veliko slabša kot je bila 2015.20, manjkajo omejitve hitrosti!!!!
+1
Danes sem se peljal skozi enega od mest, v katerm sva z Popotnikom uredila omejitve hitrosti do zadnje table. Z novo karto pa po celem mestu kaže omejitev 30km/h
uf-1.gif
. Sploh ne vem, če bi še kaj komentiral.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
OK Slovenija je cist zbrklana...kaj pa tujina? Je kdo testiral mapo po tujini? So kaki popravki?

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
Lahko ti povem iz lastnih izkušenj (za mojo okolico), da je veliko slabša kot je bila 2015.20, manjkajo omejitve hitrosti!!!!
+1
Danes sem se peljal skozi enega od mest, v katerm sva z Popotnikom uredila omejitve hitrosti do zadnje table. Z novo karto pa po celem mestu kaže omejitev 30km/h
uf-1.gif
. Sploh ne vem, če bi še kaj komentiral.

Sva to popravljala konec lanskega leta v času, ko so bile težave s Here serverjem?
Takrat smo izgubili ogromno popravkov, med njimi vse bencinske črpalke.

Če še imaš kje zabeleženo kaj sva popravljala te prosim, če mi lahko pošlješ na ZS, da preverim situacijo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik kingo pravi:
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Glej točko 2 z navodili za MTP settings
zmaga.gif

Imam nastavljeno na mass storage device in mi tudi najde pogon. Samo mape .system pa ne. Ima Nuvi 3790 LMT.

Pe prikaz skritih in sistemskih datotek si na PCju vklopi, glej navodila na popotnik blog...
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Ja, saj sem na Total Commanderju odprl vse, pa še vedno nič. Če pa vpišem .system, se mi pa pokaže v explorerju.

EDIT: sem odprl še sistemske in voila - to je to. Pardon za spam.
 
Nazadnje urejeno:

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
OK Slovenija je cist zbrklana...kaj pa tujina? Je kdo testiral mapo po tujini? So kaki popravki?

LP

Iz druge roke. Se bojim, da je tudi nekaj na omejitvah.
Mi je bilo rečeno, da je nova verzija čisto na druge izhode AC vodila
confused-1.gif
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Sem malo potestiral zadnjo karto.
Moja ugotovitev je, da je še slabša od predhodnih. Vozil sem se po znanih relacijah, da sem lažje primerjal.
Katastrofa predvsem pri omejitvah - se kar zgubljajo.Se pojavi križec kod, da karta tega podatka ne vsebuje - pri starejših kartah je bil ta podatek konstanten in se je pravilno preklapljal. Pa tudi večkrat me je kar vrglo iz ceste.
Nastavitev Nuvija nisem spreminjal.
Satelitski sprejem bil zelo soliden, kar sem večkrat preverjal.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ok, kaj so problem samo omejitve? ker to ni tak "problem"

Ker jaz sem malo po Avstriji uporablja, pa nisem opazil nobenih posebnosti.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
je problem, ker imajo glavne ceste znižane
in potem vodi po vukoj...kjer ni sprememb
bonk.gif
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Jaz nimam nastavljenih nobenih izogibanj. Nastavitve so popolnoma enake kot pri starejši CNE NTU.
Vozil sem se pa po Sloveniji in relacije, ki sem jih prevozil s starimi CNE in sedaj še z zadnjo CNE.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Aha, ok, mene bolj zanima, kje narobe vodi, če ste lahko malo bolj konkretni.

Pa tudi omejitve, javite pa bomo popravili.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Vodi ok....bil po Italiji Avstriji...Nemciju...

Munchen...Passau...Linz...Bilzano....Portogruaro...Gorica...Lj

Vse slo ok...

Padal dol s karte edino ko so bli se problemi z sateliti...sedaj ze 2 tedna nic ne serje...tok tok tok
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
P.S. Ko nalozim novo karto vedno shranim priljubljene itd in naredim reset garmina...od takrat me ni nikoli vec cudno vodilo....prej pa!