Žensk se ne tepe, razen kadar se je jih, Oziroma če ženska udari je vse ok...

I

Izbrisan uporabnik #9334

Torej če prav razumem si ti popolnoma zadovoljen, da imaš za ženo ''sužnjo'' za štedilnikom. Brez besede, brez svoje volje.
Hm.,

Saj ni problema, ti lahko ubereš tudi svojo taktiko. Npr. tako da ji že kar na prvem sestanku daš zlato rinko, pa da ji tam izpoveš kako imaš rad rožice in da greš že ob osmih zvečer spat, ... pa da te je mama zelo lepo vzgojila in da je treba ženske globoko spoštovati, ujčkati in božati ... pa da si sam gate pereš, ...

Ker so ženske tako občutljiva bitjeca, na te fore bo zagotovo prijela.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Jaz sem že zaj… ker sem vse to že naredil.
Me pa zaniima kak človek si želi za partnerja “sužnja” brez svojih možgan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kje vidiš ti sužnja? Saj vendar ima vso svobodo na tem svetu. :zavijazocmi: Aktivno soodloča v gospodarstvu (sem omenil tistega prasca :fredi:), v rokah ima vso srečo bajte, saj je znano da je sreča v bajti če je dec zdrav, ženska ima pa veliko dela, dec je pa zdrav če je sit itd ...

- nihče ji ne prepoveduje 1 x na teden (v nedeljo dopoldne) it malce na čvek k maši, ampak samo do polenajstih ker je treba še župo skuhat itd,
- pa na govorilne ure v šolo zaradi mularije, ...

:cheer: Obveščam pa, da so tapravi strup za družine tale babja grupiranja pri frizerkah in kozmetičarkah. Tam se našuhtajo vseh svinjarij in podlosti, kolikor jih ena ženska le lahko asimilira. Takoj kasirajo - najprej otroci, potem pa še dec. Potem mora pa dec zopet delati red pri bajti, to pa običajno boli. Potem je pa neandertalec in neotesani barbar, namesto da bi že ob prvem indicu zatrl zadevo v kali.

"Z ženskami je križ in direndaj, daj kar rebro mi nazaj", je Adam potožil Bogu.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
...zadnji.....

v današnji družbi se brkajo pojmi.....oziroma se uporabljajo napačni.....alpa se skrivamo za napačnimi, da lahk odelamo slabo....

vse več žensk je "samozavestnih" in "amancipiranih" a v bistvu arogantnih, egoističnih, šovinističnih.... :bonk: svet gre čedaljebolj v napačno smer.....:bonk:

Sem proti nasilju in še predno se zgodi bi moral dec zapustit babo naj gre drugemu srat na glavo....:cheer:sam kaj ko smo deci nesamozavestni pa je lažje žensko prtegnt kot pa zapustit in ostat sam....:fredi:


P.S. nekoč sem slišal tole: babo je treba skoz teps, če ti ne veš zakaj, ona sigurno ve :valjamse:
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Jaz sem že zaj… ker sem vse to že naredil.
Me pa zaniima kak človek si želi za partnerja “sužnja” brez svojih možgan.
Hoče povedati da ko bo imela svoje ideje ki ne bodo iste tvojim, ki jih bo po možnosti dobila pri frizerju ali šihtu bo oa ogenj v stehi. Še nobena ločena ni rekla da ji je hudo po ločitvi. Zdaj pa lahko poiščeš kjer so pisali da si ima ženska drugega drugega že pred ločitvijo...ti pa kar sanjaj ....
 

B81

22. jul 2007
34.475
8.953
113
Zenska ima ze drugega, ce se locuje zaradi kurbirstva, ce pa zaradi tezav ali pijanca, pa ni nujno...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Torej če prav razumem si ti popolnoma zadovoljen, da imaš za ženo ''sužnjo'' za štedilnikom. Brez besede, brez svoje volje.
Hm.,
Ja res so revce današnje ženske. So sužnje, ker morajo za štedilnikom eno uro stat. Saj današnje smrkle itak ne znajo druzga skuhat kot kokice. pa mogoče kakšno hrenavko. Zdaj je vsaka baba sužnja, če mora že v naprej napol pripravljeno južno na indukciji nardit, gate s pralnim strojem oprat pa vsakih 14 dni malo prah pobrisat, če to namest nje ne naredi že robotiziran sesalec. To je kruto suženjstvo današnjih bab, res.
Ne vem kako so naše matere na kmetih lahko prav tako hodile v službe, pa so doma na kmetiji vseglih še cunje prale in to na roke, pomivale posodo tud na roke, 3 x na dan skuhale, pa ne na indukcije ampak z drvmi kurit, zjutraj pred službo peči zakurit pa kruh zamesit in speč, potem pa še zjutraj in zvečer krave pomolzle, vse njive z motiko okopale, vsako soboto na roke ribale lesena tla, pa še 6 otrok mirkale in vzgojile pa plenice na roke prale itd...…. Pa ni nobena rekla da je sužnja.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Hoče povedati da ko bo imela svoje ideje ki ne bodo iste tvojim, ki jih bo po možnosti dobila pri frizerju ali šihtu bo oa ogenj v stehi. Še nobena ločena ni rekla da ji je hudo po ločitvi. Zdaj pa lahko poiščeš kjer so pisali da si ima ženska drugega drugega že pred ločitvijo...ti pa kar sanjaj ....
O čem naj sanjam? Jaz pač ne rabim servilne sužnje za ženo. Drugačne ideje niso nujno slabe. Sem tudi jaz že kaj zajeb... In? Dva normalna človeka se čisto lahko pogovorita in tudi shajata z določenimi različnimi mnenji.
Ja res so revce današnje ženske. So sužnje, ker morajo za štedilnikom eno uro stat. Saj današnje smrkle itak ne znajo druzga skuhat kot kokice. pa mogoče kakšno hrenavko. Zdaj je vsaka baba sužnja, če mora že v naprej napol pripravljeno južno na indukciji nardit, gate s pralnim strojem oprat pa vsakih 14 dni malo prah pobrisat, če to namest nje ne naredi že robotiziran sesalec. To je kruto suženjstvo današnjih bab, res.
Ne vem kako so naše matere na kmetih lahko prav tako hodile v službe, pa so doma na kmetiji vseglih še cunje prale in to na roke, pomivale posodo tud na roke, 3 x na dan skuhale, pa ne na indukcije ampak z drvmi kurit, zjutraj pred službo peči zakurit pa kruh zamesit in speč, potem pa še zjutraj in zvečer krave pomolzle, vse njive z motiko okopale, vsako soboto na roke ribale lesena tla, pa še 6 otrok mirkale in vzgojile pa plenice na roke prale itd...…. Pa ni nobena rekla da je sužnja.
Ti nekaj mešaš: nesposobnost/lenobo novodobnih sončic, ki mislijo, da so darilo svetu že samo zato, ker SO in zato pričakujejo, da jim bodo vsi še rit brisali in na drugi strani to kar demz piše: da rabi ''sužnjo'', ki ga uboga na mig prsta in ne sme imeti niti najmanjše svoje misli. Se mi zdi, da je tukaj ogromna razlika med tema dvema tipoma žensk.
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
O čem naj sanjam? Jaz pač ne rabim servilne sužnje za ženo. Drugačne ideje niso nujno slabe. Sem tudi jaz že kaj zajeb... In? Dva normalna človeka se čisto lahko pogovorita in tudi shajata z določenimi različnimi mnenji.

Ti nekaj mešaš: nesposobnost/lenobo novodobnih sončic, ki mislijo, da so darilo svetu že samo zato, ker SO in zato pričakujejo, da jim bodo vsi še rit brisali in na drugi strani to kar demz piše: da rabi ''sužnjo'', ki ga uboga na mig prsta in ne sme imeti niti najmanjše svoje misli. Se mi zdi, da je tukaj ogromna razlika med tema dvema tipoma žensk.
Kako mora bilo kdo reč, da je ženska nekakšna sužnja, če ta opravlja samo običajna gospodinjska dela v bajti? Skuhat, oprat, pa pospravt po bajti. Kaj je tle tolk hudga dela? Tista baba, katera ni sposobna tako mimo grede narest vsakdanjih del v bajti, tista ni vredna pol pezde materne. To je loj od babe.

sad, a hočeš povedat, da si ti ena navadna šlapca pr bajti pa tako opravičuješ babino "trpljenje"?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Kako mora bilo kdo reč, da je ženska nekakšna sužnja, če ta opravlja samo običajna gospodinjska dela v bajti? Skuhat, oprat, pa pospravt po bajti. Kaj je tle tolk hudga dela? Tista baba, katera ni sposobna tako mimo grede narest vsakdanjih del v bajti, tista ni vredna pol pezde materne. To je loj od babe.

sad, a hočeš povedat, da si ti ena navadna šlapca pr bajti pa tako opravičuješ babino "trpljenje"?
Ja, sem šlapca.
Tebi pa branje ne gre ravno najbolje. Preberi si še enkrat poste od Demza in boš videl, kaj si zgrešil. In to, da imaš svoje mnenje in znaš razmišljat (oz. velja to za žensko), ne izključuje pospravljanja, kuhanja, itd. To si ti v svoji glavi nekaj narobe povezal.
Jaz žene še nisem usekal, pa mi kuha, pospravlja, itd. Ravno tako ona mene (očitno še) ni usekala, da zrihtam zunaj, poservisiram avto, pripravim kurjavo, itd.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Evo, depra :obesise: ! Spet vam je uspelo, vedno vam uspe :mad: . Sedaj bom šel k Pepitu ki mi je obljubil liter domačega šnopca, je pozimi tri tedne kuhal v kevdru. Bom vzel tisto flašo s seboj v posteljo dokler ga ne ponucam. Če bi bla še kaka atraktivna alterašica tule, bi jo povabil s seboj ampak kot kaže tega kapitala nimamo več ... - Bom pa sam, saj sem junaški.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
:cheer: Obveščam pa, da so tapravi strup za družine tale babja grupiranja pri frizerkah in kozmetičarkah. Tam se našuhtajo vseh svinjarij in podlosti, kolikor jih ena ženska le lahko asimilira. Takoj kasirajo - najprej otroci, potem pa še dec. Potem mora pa dec zopet delati red pri bajti, to pa običajno boli. Potem je pa neandertalec in neotesani barbar, namesto da bi že ob prvem indicu zatrl zadevo v kali.

"Z ženskami je križ in direndaj, daj kar rebro mi nazaj", je Adam potožil Bogu.

Moderna verzija tega so razni portali a la "Med Over Net" in nekatere skupine na facebooku. Če gre to brat, vidiš da so moški malo da ne pošasti, vsi "varajo" (za nekatere je kava z sodelavko že varanje itd...), so "nasilni" in kaj vem kaj vse.

Jaz ne udarim, tudi če bi se me katera lotila, jo raje pasivno odrinem. Znam pa biti psihično bolj krut, kot fizično, če si katera to zasluži.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Lahko, da se motim, ampak jaz dojemam ostale tukaj tako, da ne bi kar na prvo žogo udarili nazaj. Začeli bi najbrž z odmikanjem, če še vedno ne neha in rine vate, tepe, potem odrineš. Če tudi to nekajkrat ne deluje, pa še vedno rine vate in tepe, pa moraš nekako ustaviti situacijo? Ali vsaj privezati na stol? :p Ravno v kopalnico se ne bi zaklepal, kaj če pride nazaj s sekiro? :D
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Točno se vidi da so vas mamice vzgajale, ate je šel pa raje na šiht (je imel več mira :zavijazocmi: ) :(

Žensko primeš, potegneš iz nje kombinežo in jo nabrišeš še preden uspe sapo zajeti. Potem je nekaj časa mir. Ko začne zopet počasi klopotati, jo še enkrat nabrišeš, potem pa še zvečer preventivno da bo ponoči tiho.

Če se zgodi in te preseneti, torej jezikanje itd, zopet : ga potegneš ven in ji ga zbašeš med zobe - zagotovo bo utihnila. Potem zadevo zopet nabrišeš in greš v bistvu novi krog.

TAKO se to dela. Ni treba nič pretepat in premetavat po tleh, če boš tako delal kot ti Demz pravi, boš imel ljubi mir pri bajti pa še pela in žvrgolela bo zraven. Običajno se posledično spravi k šporhertu in imaš potem kaj imenitnega na mizi - to je vse posledica pravilnega tretmana. Nič pretepanja in tistih balkanskih fint (čeprav tudi oni poznajo nekaj učinkovitih metod).
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Točno se vidi da so vas mamice vzgajale, ate je šel pa raje na šiht (je imel več mira :zavijazocmi: ) :(

Žensko primeš, potegneš iz nje kombinežo in jo nabrišeš še preden uspe sapo zajeti. Potem je nekaj časa mir. Ko začne zopet počasi klopotati, jo še enkrat nabrišeš, potem pa še zvečer preventivno da bo ponoči tiho.

Če se zgodi in te preseneti, torej jezikanje itd, zopet : ga potegneš ven in ji ga zbašeš med zobe - zagotovo bo utihnila. Potem zadevo zopet nabrišeš in greš v bistvu novi krog.

TAKO se to dela. Ni treba nič pretepat in premetavat po tleh, če boš tako delal kot ti Demz pravi, boš imel ljubi mir pri bajti pa še pela in žvrgolela bo zraven. Običajno se posledično spravi k šporhertu in imaš potem kaj imenitnega na mizi - to je vse posledica pravilnega tretmana. Nič pretepanja in tistih balkanskih fint (čeprav tudi oni poznajo nekaj učinkovitih metod).
Ok, recimo da si bil malo "zabaven", zdaj je pa dosit. Vsaj po mojem :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Kamele0N