Žensk se ne tepe, razen kadar se je jih, Oziroma če ženska udari je vse ok...

I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz to ne pišem za zabavo. To sploh ni zabavno, to je resno delo :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Evo, o tem vam govorim.

1628607472650.png
1628607539044.png


Pa povejte če tole ne paše skupaj :fredi: . Kot ate na mamo, evo, to je taprava baba !
 
  • Ljubezen
Reactions: BornSkeptic

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
To paše skupaj samo v teoriji...

.....v praxi pač ne....!

Trdim iz prve roke....je bla pa edina k ga je znala tko posesat da mi je gate not potegnl :D
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Točno se vidi da so vas mamice vzgajale, ate je šel pa raje na šiht (je imel več mira :zavijazocmi: ) :(

Žensko primeš, potegneš iz nje kombinežo in jo nabrišeš še preden uspe sapo zajeti. Potem je nekaj časa mir. Ko začne zopet počasi klopotati, jo še enkrat nabrišeš, potem pa še zvečer preventivno da bo ponoči tiho.

Če se zgodi in te preseneti, torej jezikanje itd, zopet : ga potegneš ven in ji ga zbašeš med zobe - zagotovo bo utihnila. Potem zadevo zopet nabrišeš in greš v bistvu novi krog.

TAKO se to dela. Ni treba nič pretepat in premetavat po tleh, če boš tako delal kot ti Demz pravi, boš imel ljubi mir pri bajti pa še pela in žvrgolela bo zraven. Običajno se posledično spravi k šporhertu in imaš potem kaj imenitnega na mizi - to je vse posledica pravilnega tretmana. Nič pretepanja in tistih balkanskih fint (čeprav tudi oni poznajo nekaj učinkovitih metod).
Dr. Rugelj si to ti?
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

B81

22. jul 2007
34.466
8.940
113
Fora ce kdo pozna ta obcutek, je priblizno tak, kot je bil Van damme na tleh v Blood sportu, ko je bil en cas slep na tleh v zadnji borbi...ni vec ravnotezja in roke od sebe, pa grrrrrr..... :D takrat ti sicer ni smesno, ampak ajde :D
 
  • Wow
Reactions: Kamele0N

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ahaha white knights geji takoj v akcijo. No tako se jaz pred eurospinom in hoferjem pocutim. A mi kdo te nalepke naprinta? :fredi: