Žensk se ne tepe, razen kadar se je jih, Oziroma če ženska udari je vse ok...

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Poznam primer, ko je ženska si našla drugega, preden je pa šla je še bivšega malo oklofutala in pogrizla in to dvakrat. Nazadnje jo je morala druga ženska davit, da je spustla ugiz. Ded pač ne tebe žensk, pri meni se takih igerc ne bi šla.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.178
8.959
113
Sem se menil z enim policistom, ki hodi tudi na takšne intervencije, ala domače nasilje, da bi 3/4 bab morali še oni narezat poleg.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Poznam primer, ko je ženska si našla drugega, preden je pa šla je še bivšega malo oklofutala in pogrizla in to dvakrat. Nazadnje jo je morala druga ženska davit, da je spustla ugiz. Ded pač ne tebe žensk, pri meni se takih igerc ne bi šla.
Nobena zenska ne zapusti trenutnega moskega na horuk in isce samska novega ampak ima ze vsaj pol leta prej enega s katerim poizkusa. Ce ne vec.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.137
113
Ah, daj no...
Ženske ne smeš "tako zj3b@t", da bi te počla s flašo...
Razen, če si ti zj3b@n...
Take norije (s flašo) pametni vedno ustavijo, preden ona (on) sploh pomisli na to...
Oh come on dude. Usekana baba te (lahko) useka preden ti sploh pomisliš, da ta opcija dejansko obstaja. Očitno še nisi naletel oz. videl dovolj nore. In ja, načeloma zagovarjam to, da se žensk ne tepe. Ampak to v stilu, da se ti kot moški spraviš nanjo iz nule ali pa da prekomerno odreagiraš. Vse pa ima svoje meje in obstajajo primeri v katerih si ženska zasluži, da dobi kar išče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Vprasaj

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.377
2.024
113
Ah, daj no...
Ženske ne smeš "tako zj3b@t", da bi te počla s flašo...
Razen, če si ti zj3b@n...
Take norije (s flašo) pametni vedno ustavijo, preden ona (on) sploh pomisli na to...
Hja, če ti ona hoče jajca odgriznit, jo moraš takrat fejst enim kolom po hrbtu uplahnit, da ona zavpije, ti pa ta čas svoja jajca z njenih zob ven zvlečeš. Če je ne boš mahnil, boš teta ratal.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.212
113
Ma, kaj čem reč?
in kolikokrat ste jih že tako 'nagradili'? Al sam z jezikom - ja s kom drugim - opletate.
 

bev

Fizikalc
25. apr 2017
332
209
43
Kakšna trapasta tema. Nikol še nisem sreču tko fuknjenih bab. Očitno je problem v tistih, ki se družijo v čist napačni družbi. Ampak kot zmeri, svoje svojim.
 
  • Haha
Reactions: brane_new

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.137
113
Kakšna trapasta tema. Nikol še nisem sreču tko fuknjenih bab. Očitno je problem v tistih, ki se družijo v čist napačni družbi. Ampak kot zmeri, svoje svojim.
Kaj pa če taka fuknjena baba ni del tvoje družbe ampak nanjo naletiš povsem naključno? Tako kot se je recimo tista s flašo sama povabila na zabavo ali pa jo srečaš nekje splošno na ulici pa se vtakne vate? Morda doživiš prometno nesrečo in je taka baba voznica soudeleženega vozila in je prepričana, da si kriv za nesrečo (tudi če nisi oz. tudi če dejansko si, saj nima veze) in se fizično spravi nate itd.? Dajte nekateri malce bolj na široko razmišljat no. Možnosti je neskončno in po svetu hodi izjemno nor folk tako v moški obliki kot v ženski.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.137
113
Aja pa še to - tudi sam se še nikoli nisem znašel v takšni situaciji, še nikoli nisem udaril ženske in tega na splošno tudi ne podpiram. Se pa ne slepim, da ne obstaja možnost, da se kdaj nekako znajdem v takšni situaciji, ko bo uporaba fizične sile pri ženski smiselna ali pa kar nujno potrebna. Naletiš na kakšno noro možačo, ki se ji trga in ti vrže stol v glavo in že grabi za mizo - kaj boš? Jo nežno prijel za rokico in ji objasnil, da tako pač ne gre? Nastavil še drugo lice? Me prav zanima ja. V določenih (načeloma res redkih) primerih enostavno moraš konkretno odreagirat.