Zavarovanje rent-a-car USA

2. okt 2007
3.596
2.037
113
Letos imam namen najeti vozilo v Ameriki, pa gledam, da obstajajo različne opcije zavarovanj.

Ima kdo tukaj izkušnje, na kaj moram biti pozoren? Mednarodno vozniško pa sem si že uredil.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
kako različne opcije, ali direktno preko firme kjer boš najel, po navadi najdražje, ali pa preko ponudnika ki ti je avto našel, neka srednja varianta, ali pa preko tretje opcije, sem kaj zgrešil?

jaz letno vzamem 4-5 rentacarjev in se mi najbolje izplača tole

je pa res, do sedaj nisem imel primera, ko bi moral kriti nastalo škodo, tako, da ne vem kako se obnesejo v primeru ko podaš zahtevek za povrnitev škode
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
kako različne opcije, ali direktno preko firme kjer boš najel, po navadi najdražje, ali pa preko ponudnika ki ti je avto našel, neka srednja varianta, ali pa preko tretje opcije, sem kaj zgrešil?

jaz letno vzamem 4-5 rentacarjev in se mi najbolje izplača tole

je pa res, do sedaj nisem imel primera, ko bi moral kriti nastalo škodo, tako, da ne vem kako se obnesejo v primeru ko podaš zahtevek za povrnitev škode

opcij je kar nekaj, mislim, da je CDW obvezno, potem pa so še PAI, LI, PEC,…
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
če ti nekdo CDW ne ponuja bejži stran, jaz sem govoril izključno o tem, da nimaš nobenih problemov, niti zaradi praske, za kaj manj se sploh ne gleda, vzameš za nekaj dodatnih desteakov full option in imaš mir, kot sem ti go dal link imaš za celoletno obdobje do nekaj tisočakov kritja, ker načeloma imajo vse firme nekje do 1000€ samoudeležbe v italiji je lahko ta znesek še enkrat višji