Zavarovanje odbitne franšize za rent a car

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Sicer sem že našel carhireexcess.co.uk, me pa zanima ali obstaja še kakšna konkurenčna stran. Ima že kdo kakšne izkušnje z carhireexcess.co.uk?
za 10 dnevno zavarovanje me pride 40 funtov, mi pa ni všeč njihov drobni tisk, saj potujem v Oman...

Motor homes, camper vans, trailers, caravans, vans, commercial vehicles, trucks, two or three wheeled vehicles, offroad vehicles, recreational vehicles, high performance vehicle, prestige or exotic vehicle, passenger vans or other vehicles with more than 7 seats or over 3.5 tonnes

Damage caused by driving off road, on un-made up roads or roads that are not designated as a public thoroughfare or where you have been specifically alerted to the possible risk of damage for example flood water or loose animals
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Kolikor sem jaz slišal od kolega, ki je bil v Omanu, je tam maximalno porihtano, razen če misliš specifično off road.
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
ne vem točno kaj misliš z "je maximalno porihtano" -ceste misliš? kar je asfaltirano verjamem da je, ampak na trenutni plan, bo precej vožnje tudi po un-made up road-se pravi po urejenih peščenih cestah-ne hardcore off-road