Zanimiv dokumentarec glede zdravljenja raka, ki je ravnokar prisel ven

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
meni je nekaj drugega bolj fascinantno, 8mlrd nas je, a pa res mislite, da če bi nekdo pogruntal zdravilo za raka, da se to ne bi razširilo kot ogenj po svetu? vse dobre in uporabne stvari so se razširile hitro že v času , ko ni bilo neta, kaj šele danes? potem pa uleti model z konopljo in CBD??!!leta 2023 resno? nihče ne zanika, da ne lajša simptomov določenih bolezni, ampak gobcati in lagati, da zdravi je pa podlo. najmanj podlo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in philips

B81

22. jul 2007
34.500
8.961
113
Lahko si brihtn oz. smo brihtni, jaz pa sam poznam 3, katere so dohtari poslali domov, ker niso imeli več kaj in še danes živijo. En zadnji po raku slinavke, katerega so tudi domov poslali. Ko boste dohtarji malo bolj razumevajoči, bo za vse boljše. Aja teme nisem bral, zmotilo me je samo to o konoplji, kot da je hoax.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Feniks

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.342
3.432
113
Lahko si brihtn oz. smo brihtni, jaz pa sam poznam 3, katere so dohtari poslali domov, ker niso imeli več kaj in še danes živijo. En zadnji po raku slinavke, katerega so tudi domov poslali. Ko boste dohtarji malo bolj razumevajoči, bo za vse boljše. Aja teme nisem bral, zmotilo me je samo to o konoplji, kot da je hoax.
Ampak so vseeno prejeli uradno zdravljenje, ker mislim da ga ni pacienta v Sloveniji, ki bi mu rekli Idi domov boš itaq čez 1 mesec umrl, pa si skuhaj čaj.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Feniks

sad

Guru
24. avg 2007
20.498
9.200
113
Lahko si brihtn oz. smo brihtni, jaz pa sam poznam 3, katere so dohtari poslali domov, ker niso imeli več kaj in še danes živijo. En zadnji po raku slinavke, katerega so tudi domov poslali. Ko boste dohtarji malo bolj razumevajoči, bo za vse boljše. Aja teme nisem bral, zmotilo me je samo to o konoplji, kot da je hoax.
Primerno bi bilo, da bi se pozanimal točno za kaj je šlo in to objavil, da bi pomagal drugim. Recimo mene bi konkretno zanimalo, kako je nekdo sam pozdravil raka.
 

B81

22. jul 2007
34.500
8.961
113
Ampak so vseeno prejeli uradno zdravljenje, ker mislim da ga ni pacienta v Sloveniji, ki bi mu rekli Idi domov boš itaq čez 1 mesec umrl, pa si skuhaj čaj.
Seveda. Po kemoterapijah in predhodnih operacijah (prostata, crevesje, zelodec...).
Ko sem drugo leto deda zagledal v pisarni, sem mislil, da je "duh"...
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
Lahko si brihtn oz. smo brihtni, jaz pa sam poznam 3, katere so dohtari poslali domov, ker niso imeli več kaj in še danes živijo. En zadnji po raku slinavke, katerega so tudi domov poslali. Ko boste dohtarji malo bolj razumevajoči, bo za vse boljše. Aja teme nisem bral, zmotilo me je samo to o konoplji, kot da je hoax.
preberi moj post, kolegu mojemu so dohtarji dali 6 mesecev max. Pa je sel vse po PSu, vse kemote, k sreči negativen - moral bi biti pa pod rušo glede na diagnozo