Zanimiv dokumentarec glede zdravljenja raka, ki je ravnokar prisel ven

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113

Mnenja? Pa prosim, da date mnenje tisti, ki ste si dokumentarec ogledali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Lahko na kratko poveš kaj je point? Koliko sem na hitro opazil, da je proti obsevanju? Tukaj lahko potrdim, da "pozdravi" raka, te pa počasi ubija na dolgi rok :( Samo, ko si v situaciji, si težko pameten in si verjetno ne želiš malo experimentirat. Ponavadi niti nimaš časa.

Kaj ja pa je njegova metoda zdravljenja?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Lahko na kratko poveš kaj je point? Koliko sem na hitro opazil, da je proti obsevanju? Tukaj lahko potrdim, da "pozdravi" raka, te pa počasi ubija na dolgi rok :( Samo, ko si v situaciji, si težko pameten in si verjetno ne želiš malo experimentirat. Ponavadi niti nimaš časa.

Kaj ja pa je njegova metoda zdravljenja?


Antineoplaston therapy​

Antineoplaston is a name coined by Burzynski for a group of peptides, peptide derivatives, and mixtures that he uses as an alternative cancer treatment.[9] The word is derived from neoplasm.[10]

Antineoplaston therapy has been offered in the U.S. since 1984 but is not approved for general use. The compounds are not licensed as drugs but are instead sold and administered as part of clinical trials at the Burzynski Clinic and the Burzynski Research Institute.[11][12]

Burzynski stated that he began investigating the use of antineoplastons after detecting what he considered significant differences in the presence of peptides between the blood of cancer patients and a control group.[13] He first identified antineoplastons from human blood. Since similar peptides had been isolated from urine, early batches of Burzynski's treatment were isolated from urine.[13] Burzynski has since produced the compounds synthetically.[14]

The first active peptide fraction identified was called antineoplaston A-10 (3-phenylacetylamino-2,6-piperidinedione). From A-10, antineoplaston AS2-1 was derived – a 4:1 mixture of phenylacetic acid and phenylacetylglutamine.[15] The Burzynski Clinic website states that the active ingredient of antineoplaston A10-I is phenylacetylglutamine.[12]

Since 2011, the clinic has marketed itself as offering "personalized gene-targeted cancer therapy", which has stirred further controversy. David Gorski argues that the concept of "personalised cancer therapy" is "more of a marketing term than a scientifically meaningful description".[16] According to Gorski, it appears unlikely that the Burzynski clinic would indeed be able to actually personalise gene-targeting therapies, i.e., "identify who would benefit from specific targeted therapies simply from blood tests," as Burzynski claims, since there are no proven methods to achieve this.[16] Consequently, many reject Burzynski's claim of offering personalised medicine, because in reality his patients are administered untested combinations of various approved and unapproved medications, without a sound rationale for a given combination and without "any concern for potential adverse reactions".[17][18]
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Če to delajo od leta 2011 (in še prej), bi do danes lahko izvedli klinične študije, da bi bila metoda splošno priznana.
Ampak za klinično študijo rabiš rezultate v katere lahko verjame vsaj tisti, ki se s tem ukvarja ...
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Najprej razčistimo osnove - rak ni ena bolezen! V bistvu niti ni bolezen, ampak je tehnično gledano parazit.

Vsak rak se zdravi tako kot je najbolj optimalno za konkretni primer - kemoterapije, obsevanja, imunoterapije ipd. niso vedno v igri.

Čudežno in univerzalno zdravilo za raka je v 99.9% nateg. Če pa slučajno ni, pa se masovno uporablja - ker zakaj se pa ne bi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in tomi

erikson

Guru
25. avg 2007
21.427
5.416
113
Nekaj o tem je govoril tudi Tristan Tate (itak, kdo pa drug).

Da bolnikove rakave celice v laboratoriju napadejo z različnimi terapijami in ga potem zdravijo s tisto, ki je najbolj učinkovita.

Njegova teorija je bila, da res bogati ne umirajo zaradi raka, ker si lahko privoščijo tovrstne terapije. Steve Jobs je pač bolj zaupal nekim drugim alternativam.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Tristan Tate je seveda človek, ki je strokovnjak na tem področju.
 
19. jul 2007
2.763
1.493
113
AndY1, samo tako iz firbca me zanima, kaj te je preusmerilo iz infektologije na onkologijo? So žal kakšne realne težave s to tematiko (npr. v sorodstvu), ti je YouTube začel predlagati takšno tematiko, je to novi hjype v tvojem internetnem mehučku?

PS: Bi kaj pripomnil na to, samo kaj ko si nisem pogledal dokumentarca in posledično nisem kvalificiran za komentarje.

PPS: vseeno, NIH rezultati iz 2010 ne izgledajo obetavno
npr: https://dtp.cancer.gov/services/nci60data/colordoseresponse/pdf/619130
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.968
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Njegova teorija je bila, da res bogati ne umirajo zaradi raka, ker si lahko privoščijo tovrstne terapije.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
Zanimiv dokumentarec glede zdravljenja raka, ki je ravnokar prisel ven
za takšne videe je dobro uporabiti kakšen Youtube-snemalnik ker se zna zgoditi da niso dolgo na voljo. Jaz uporabljam https://www.y2mate.com/en450
Npr. John Campbell je pred nekaj dnevi objavil video ki kaže na direktno povezavo med "večkrat cepljen = večkrat okužen". To sem videl zjutraj na telefonu. Do večera, ko sem prišel do računalnika da bi ga presnel, videa ni bilo več.
 
  • Haha
Reactions: bertoncl

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
427
235
43
Prebolel sem raka(upam)dal kompletno zdravljenje čez pa nisem niti pomislil da nebi zaupal našim zdravnikom,zraven pa ene par ki jim niso pa smo vse do zadnjega že pokopali.Je pa res če ti zdravniki povejo da greš h koncu boš probal vse na žalost pa bolj malo pomaga.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Pa ne pozabit na splošno dejstvo, da YT videi niso ravno biser znanja in kredibilnosti - sploh kar se tiče takšnih "pompoznih" vsebin.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
Čudežno in univerzalno zdravilo za raka je v 99.9% nateg. Če pa slučajno ni, pa se masovno uporablja - ker zakaj se pa ne bi?
ker je prepoceni. A ni Novartis pred kratkim ukinil nekaj tovarn ker so razni lekadoli in podobno prinašali ne izgubo, ampak premalo dobička? Rak se je pa menda včasih uspešno zdravil z vitaminom C in vodikovim peroksidom; oboje lahko prozvaja kdorkoli, patentirati se ne da
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Tud luknje se je vrtalo ljudem z migrenami v glavo....v srednjem veku!
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.303
113
ker je prepoceni. A ni Novartis pred kratkim ukinil nekaj tovarn ker so razni lekadoli in podobno prinašali ne izgubo, ampak premalo dobička? Rak se je pa menda včasih uspešno zdravil z vitaminom C in vodikovim peroksidom; oboje lahko prozvaja kdorkoli, patentirati se ne da
Si verjetno pozabil označiti da je ta izjava #sakrazem
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.303
113
pa s pijavkami se je marsikaj pozdravilo... pa z elektrošoki se je tudi uspešno zdravilo, pa heroin....

Neverjetno kako nas zavajajo!
 
  • Haha
Reactions: bertoncl