Zamenjava za P3300/Orbit?

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Pozdravljeni!

Imam o2 orbit in sem z njim zadovoljen, a ker je prišla prilika za zamenjavo za kaj drugega, bi vas prosil, kaj priporočate...
More imeti gps, wlan, wm...

Nameral sem vzeti HTC Touch Cruise/orbit2, a sem malo bral po forumu da imajo lastniki kar probleme.

Kaj je sploh še na razpolago, je kaj boljšega na voljo?
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Kakšne probleme? Za Orbit2 ne vem, vem pa za TCja, ga imam od decembra, in je bp.
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
1. Wi-Fi
2. BT
3. Front earphone
4. Radio
5. Bad painting
6. Shutting down suddenly
.....
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Če so to napake? Se meni ni pojavila nobena.(kuc kuc)
wink-1.gif

Glede barve mi pa še sedaj ni jasno pri TCju se nima kaj luščit, mogoče pri Orbitu.
 

Someone90

Pripravnik
22. avg 2007
122
0
16
34
Tudi jaz ti lahko iz prve roke povem, da nisem opazil niti ene od naštetih napak. Wifi dela izredno dobro, sem kar presenečen. Pri drugih dlančnikih mi je vedno nagajal, s TCjem pa res ni nobenih problemov. BT bolj malo uporablam... Edino kar je res, da je radio malo slabši. Je pa vseeno boljše kot nič in se še vedno da kaj poslušat. Kako bi se lahko barva luščila, pojma nimam, ker je telefon narejen iz gumijastih materialov. Edino z gumbov bi se lahko, ampak močno dvomim.
Edina stvar s katero imam zaenkrat probleme je tisti pokrovček, ki pokriva microSD. Enkrat sem premočno potegnil in ga skoraj utrgal. Zaenkrat se še lepo drži, se pa bojim, da bo enkrat odpadel.
Sicer pa, če denar ni ovira, telefon toplo priporočam
cool-1.gif
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Kaj dobiš zraven tudi avtonosilec in polnilec? Kaj vse vsebuje komplet? Pri o2 dobiš poleg še polno krame...

Lp
 

Someone90

Pripravnik
22. avg 2007
122
0
16
34
Ne, žal ne...
V paketu sem dobil:
- HTC Touch Cruise
- polnilec 220 V
- USB kabel
- torbico (bolj vrečka
grin1.gif
)
- stereo slušalke
- 2 stylusa
- tomtom

To je to
smirk-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.967
113
Sam imam tega Orbita, pa se mi že malo lušči barva. Bi takoj kupil ohišje, če bi vedel, kje, tako da ga bom dal na bolho verjetno, koliko pa si ti dobil zanj, ko si prodajal?
BTW: niti enkrat mi ni crknil, gps prek tomtom in garmina pa dela perfektno do vrat.
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Je na poti kakšen zanimiv telefonček, ki bi se ga splačalo počakati? Nevem, nekako ne zaupam TC, berem po forumih da jih kar lepo pošiljajo nazaj...