Predlogi za nov mobitel

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik nidan pravi:
Potem je pa že bolšji iPhon ?
Hm, tudi opcija ja, ampak je še malo dražji.
frown-1.gif
.
 

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Ne metat Samsunga in BB-ja v isti koš.
Če rabiš telefon - BB.
Če pa misliš, da rabiš ceneno android skropucalo, kateremu je edini motiv loviti apple - autocomplete.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Limetka, s tvojim odgovorom se ne morem bolj strinjat.
467716-post_slo.gif
 
Nazadnje urejeno:

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Ok, sem nehal s Samsungom
smile-1.gif
.
Torej, kje dobit ugodno BlackBerry Bold 9780, v prosti prodaji?
Na Bolhi je samo eden.
Mora pa biti obvezno nov in original zapakiran.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Torej, sedaj je v ožjem izboru BlacBerry 9780, všeč pa mi je tudi Samsung Galaxy S II.
Čeprav sem sprva rekel, da rabim nekaj s qwerty tipkovnico, se mi tale Samsung tudi ne zdi slaba ideja.

Vaše mnenje?

Zdaj si dobil mnenje dveh Apple fanatikov, zdaj ti lahko napišem pa še mnenje uporabnika SGS2...

Verjetno te bo od začetka motilo "only touch screen" upravljanje. To predvsem pride do izraza v avtomobilu. Že tako ni pametno šarat po telefonu med vožnjo, s touch telefoni je to skoraj samomor. To je pa tudi edina stvar, ki sem jo (dan ali dva) pogrešal, ko sem prešel iz Nokie na SGS2. Glede samega Androida ni kaj veliko za povedat, ker je že ogromno napisanega. Če nisi totalni antitalent naštudiraš njegove fore po dnevu aktivne uporabe. Aplikacij je ko dreka, nalaganje je enostavno in vezano na gmail account, torej ne potrebuješ nobene dodatne programske opreme naložene na računalniku. Aplikacijo za Exchange ima Android že inštalirano "out-of-the-box" in do zdaj še nisem imel nobenih problemov s sinhronizacijo, deluje hitro. Če ti slučajno ta aplikacija ne odgovarja imaš na marketu en kup alternativ, tako da ni hudič, da ne bi našel tiste, ki ti odgovarja.

Baterija drži 2 dni normalne uporabe (sinhronizacija maila, wifi, novice, srfanje...) oziroma dober dan, če nažigaš igrice ali updataš facebook status na 5 minut
smile-1.gif
. Nafila se ti v slabih treh urah. Zajebal se z SGS2 sigurno ne boš. Če ti odgovarja telefon manegirat preko iTunes-a pa seveda iPhone, čeprav si potem večinoma vezan na iTunes in en računalnik. Oba sistema laufata hitro, čeprav boš slišal s strani Apple fanatikov pripovedke o strašno počasnem delovanju Android telefonov... preberi kakšen review. Forum mogoče ni najbolj primeren prostor za dobit objektivne informacije.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
124
63
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Ok, sem nehal s Samsungom
smile-1.gif
.
Torej, kje dobit ugodno BlackBerry Bold 9780, v prosti prodaji?
Na Bolhi je samo eden.
Mora pa biti obvezno nov in original zapakiran.

Zakaj ne pokličeš na 041 700 707 in se zmeniš za test. Če greš na BB, potem priporočam vsaj to, ker boš tako moral vzeti BIS... Malce jih podrezaj, morebiti pa končno imajo en BB za potestirat
smile-1.gif
. A pri M@ pa nočeš vzeti? Afaik bo težko dobiti ceneje v prosti prodaji, poleg tega je garancija samo eno leto (naj me kdo popravi, če se motim) in je najbolje kupiti novega, da imaš vsaj polno leto. Ja, na žalost se tudi takšni super profi telefoni kvarijo...

Jernej
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Se strinjam s tabo.
Sem pa sedaj malo v precepu, ker za BB menda nujno rabim imet vklopljeno funkcijo BIS?
Čeprav ima firma svoj strežnik in v enem od M centrov so mi rekli, da v tem primeru ne rabim imeti to vklopljeno? V glavnem jaz potrebujem, da mi Outlook sinhronizira vsaj na vsake pol ure in to je zadosti. In da mape razmeče enako kot na compu ter da maile ostanejo v telefonu.
Bi bilo pa tudi fajn, da bi FB in internet delala hitro, ne da neki melje kot sedaj pri Nokii E5, za te aplikacije pa je Android tudi zelo primeren.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Firmware je zadnji, Exchange pa enkrat dela (sinhronizacijo med delavniki imam na pol ure), drugič spet ne.
Enkrat maile lepo uredi po mapah kot so na compu, drugič da vse v isti folder.

V glavnem en drek od Nokie, sem bil njihov dedicated user pa je bil to po moje njihov zadnji telefon za nekaj časa.
 

Podobne teme