Zamenjava za SE P1

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Moj P1 se bo počas mogu poslovit tko da iščem ustrezno zamenjavo zanj... Mi je bil pa fenomenalen tko da iščem nekej podobnega...

Najprej sem gledov Xperio pa zgleda da jo mobitel sploh nima več v akciji (al se motim), zele se pa nekak ogrevam za HTC touch 2-sploh cena mi je všeč napram ostalim ''mašinam''...

Torej kaj bi mi priporočal od zadev s touchscrenni (nisem čist na tekočem s trenutnim stanjem)...
smile-1.gif


Pa kako se kej obnese tale HTC Touch 2.... Baterija, odzivnost, fotoaparat... Splošni vtisi

Hvala za vse predloge in mnenja...
cheer.gif
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Tudi sam sem pred kakšnim mesecem upokojil mojega P1i ter začel iskati zamenjavo. Hotel sem capacitivni touchscreen, symbian, ter ostale malenkosti. No po dolgem premisleku sem se odločil za Sasmung OmnioHD in mi tudi malo ni žal. Telefon je izvrsten.
smile-1.gif
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Omnia HD... 600 eur v prosti prodaji se mi pa zdi mal huda....

Pr mobitelu ga pa ni več (mam aneks za izkoristit)... Sm pa opazu da zlo hitr telefone dajejo iz prodaje...
tongue-1.gif
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Ja tudi jaz sem kupil pol leta staro za 260 evrov.

Odvisno je tudi kateri OS ti odgovarja. Meni je najboljši symbian res, da ni enak kot pri SE P1i, vendar mi najbolj odgovarja.

HTCji imajo v večini windows mobile in android.
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Moja ma taprvo omnio pa je noro razočarana... Čeprov tale HD pa zgleda kr dobra
cheer.gif
Kako se pa kej baterija obnese?

A se na mobitelu obeta kšna akcija zej v kratkem? A je kej insajderjev tlele na alterju???
smile-1.gif


A xperio se še da kje dobit???
 
Nazadnje urejeno:

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Prva omnia je imela resistiven touchscreen ter windows mobile in se ne more primerjati z omnio HD. Ja baterija meni zdrži 2, tudi do 3 dni, seveda klici, sms, wlan, bluetooth, gps, ... No lahko jo spraznim tudi v 24 urah odvisno le od intenzivnosti uporabe prej naštetih funkcij.

Kar se tiče pa mobitelovih telefonov pa mislim, da najbolje da vprašaš oziroma pogledaš temo Novo pri mobitelu, ali pa tam postaviš vprašanje glede xperie.

LP
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Tale HTC Touch 2 me kr mika, zej k sem mal predstavitve pogledov po netu.... Tko u izi telefončk, androida ne nucam, tko da...

Sam ne vem, eni ga ful hvaljo, eni pa čist skritizirajo, pa spet ne veš pr čem si....

Ampak kokr mam srečo bom glih neki kupu pa bo nastopla ena huda akcija...
smile-1.gif
 

Quik

Pripravnik
23. okt 2007
51
0
6
hehe sva že dva k sva preplačala p1i
wink-1.gif

Če te kj zanima od HTC toucha 2 pa kr pošl na pm - ga mam doma
wink-1.gif