Dilema: Innov8, KU900, Omnia II ???

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Evo, zdej sem pa tam. Zdej se je pa treba odločit (dolgo sem čakal na E72, pa nič, zdej mam pa dost)

Torej : LG KM 900 Arena .... 100 EUR (tri zame)
Samsung Innov8 ..... 100 EUR (tri zame)
LG 40 New chocolate ... 240 EUR (tri zame)
Samsung Omnia II .... 250 EUR (tri zame)

-- LG Arena, star model, S-class UI touch graf.vmesnik, A-GPS (ne vem, kako je z nalaganjem, Symbian gre z lahkoto - XT Garmin), WLAN, 5 Mpix, touch
-- Samsung innov8, star model, Symbian v.9.3, A-GPS, (XT Garmin gre komot gor, WLAN, 8Mpix, CPU počasnejši .... sicer ga ni več v prodaji, a včeri sem še enega čudežno nekje našel, samo še 1 kos na zalogi)
-- LG 40, new chocolate ... sicer mi je všeč, svež model, oblikovno OK, samo ne vem, če ni cena malo too high? za tole lepoto, grafični vmesnik S-Class touch UI, WLAN, A-GPS (nalaganje?), 5 Mpix, touch
-- Samsung Omnia II, svež model, oblikovno OK, WLAN, WM 6.5 professional (upgrade), oz. WM 6.1 prof., A-GPS (kako je z XT?), touch, hiter CPU, 5 Mpix

Torej, kaj vzet ??? Še najbolj se mi poraja dvom, koliko je Omnia boljša od innov8? Pri tem, da je 150 EUR dražja?
Pri LG-jih pa niti ne vem, če gre XT gor. Mislim, da ne ...

Hvala in LP.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
no , jaz sem danes kupil E72
cool-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
S tem si me pa res razveselil ....
evil.gif


Pri Mobitelu, al free? S!mobil no go ! (yet)
 

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
Sole: Si se naveličal BB-ja??

Noker: na omnio grejo vse navigacije.
 
Nazadnje urejeno:

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Jaz imel Samsunga .. 14 dni .. pol ga prodal .. Dobil popizditis!
jezen.gif


Hitro klicanje sploh ni hitro ..
stupid-1.gif
Vsaj 4x moraš pritisniti, da koga pokličeš!
Vse tipke niso osvetljene .. pol pa tipkaj ponoči, če lahko ..
Pošiljanje SMSov največ 10im naenkrat ..

bull - shit .. vsaj kar se mene tiče ..

Imel sem pa Samsung 8300 ultratouch .. al kaj je že .. zdaj imam neko predpotopno nokio za 10€, ki daleč prekaša samsunga ..
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ko že obupam, končno dobim dva uporabna odgovora. Hvala obema !
In ja, zarad KU990 se ne bom sekiral, zdaj, ko sem ga malo bolje sprobal, mi ni všeč. Tisti grafični vmesnik je lep za pogledat, to je pa tud vse. Enako mnenje sem dobil za LG 40 -ko, čeprav je novejši model. Je pa nekam velik, damn !
Se pravi, da mi je ostala ena in edina pametna izbira Omnia II !

Ofca, če ga vzamem, te ziher kontaktiram ... hvala ti že vnaprej! (p.s. tud če ne bo nč iz tega, maš
nahrung002.gif
v dobrem)
 
Nazadnje urejeno:

Sunshine

Pripravnik
23. jul 2008
84
0
6
Omnio II imam en teden in sem z njo super zadovoljen. Izbiral sem še med HTCjem HD2 in mi je bil prevelik ekran - pa skoraj tak kot je pri Garminih novih serij
shocked-1.gif
in kakovost fotografij mi tudi ni bila všeč.

Na Omnii pa vse pozitivno - WM 6.5 deluje ok, touch screen je odziven, fotoaparat dela kakovostne slike (zadovoljen), Garmin laufa super, s sateliti se poveže takoj.

Trenutno nobenih kakšnih minus, razen mogoče, da mi je dvakrat zamrznil in sem moral uporabit soft reset.
Moj glas gre za Omnio II
cool-1.gif