Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Se je sekiram, ampak potem nehajte cepljeni in vlada in stokovnjaki kokodakati, da necepljeni sirijo virus, ker ga sirijo cepljeni. Ampak, ce ga cepljeni, je ocitno ok.

P.s. v povprecju se testiram 3x/teden.
To posploševanje, kdo širi virus, je itak kretenizem z obeh strani. Ja, nekateri cepljeni se obnašajo kot da ne morejo naprej širiti virusa in jih boli za vse... pač idioti. Po drugi strani pa je med necepljenimi veliko takih, kateri nimajo nič od PCT. Za na šiht in v trgovino ga ne rabi, za v lokalni kafič pa tudi ne. Koliko pa potem šele taki širijo virus naprej?
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.809
3.336
113
40
Lj
7b7s2a3xl4v71.jpg
 
  • Wow
Reactions: darjan in javr

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Baje po cepljenju izgubiš sposobnost seksanja, naj te ta mali ne bi več ubogal. Ve kdo kaj več o tem? Jaz se ziher ne grem cepit potem.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.170
-8.268
113
Se je sekiram, ampak potem nehajte cepljeni in vlada in stokovnjaki kokodakati, da necepljeni sirijo virus, ker ga sirijo cepljeni. Ampak, ce ga cepljeni, je ocitno ok.

P.s. v povprecju se testiram 3x/teden.
Saj ga širite. Fejst.
Necepljenčki se večinoma požvižgate na vse ukrepe. Jebat ga, taki ste.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
Ubistvu če se testiraš sam tako kot piše minuta ena nosnica, minuta druga nosnica potem minuta v tisti rastopini je rezultatat hitrega testiranja kar točen.
v mojih testih "Siemens Clinitest" piše palčko v nosnico 2-4 cm globoko, 5x povrtati po eni in 5x po drugi nosnici
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Saj ga širite. Fejst.
Necepljenčki se večinoma požvižgate na vse ukrepe. Jebat ga, taki ste.
Necepljeni so v glavnem taki, ki se do danes niso okuzili. Ocitno so dosti odgovorni/uspesni da se jim je v letu in pol ni uspelo okuziti.
Ko pa dobis trojanca s strani vlade, ki ti uturi okuzene cepljene na delovnem mestu, pa se nimas kam umakniti.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.212
113
Posledice anticepilske mentalitete v Bolgariji in Romuniji.


Bolgarski minister za zdravje Stojčo Kacarov je danes dejal, da bodo imeli čez deset do 15 dni ob sedanjem naraščanju števila okužb ogromen problem. "Naša kapacitete, tako glede osebja kot ventilatorjev, so praktično izčrpane, morali bomo prositi za pomoč iz tujine," je dejal po poročanju francoske tiskovne agencije AFP. Dodal je, da pogovori o tem že potekajo.

Država ima s sosednjo Romunijo najnižjo stopnjo precepljenosti v Evropi. Razloga naj bi bila razširjenost teorij zarote in nezaupanje v oblasti. Polno cepljenih je le 24 odstotkov Bolgarov in 33 odstotkov Romunov.

V Romuniji so danes zabeležili več kot 15.000 novih okužb, doslej je umrlo 44.000 ljudi. Zaradi preobremenjenosti bolnišnic so 30 ljudi že odpeljali na zdravljenje v bolnišnice v sosednji Madžarski.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.356
8.721
113
Necepljeni so v glavnem taki, ki se do danes niso okuzili. Ocitno so dosti odgovorni/uspesni da se jim je v letu in pol ni uspelo okuziti.
Ko pa dobis trojanca s strani vlade, ki ti uturi okuzene cepljene na delovnem mestu, pa se nimas kam umakniti.
Teb se je res zmešal. A se ne bi šel ti mal pogledat, mogoče še ni prepozno. In dečko, slej kot prej te tole čaka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
A res? 2x? Katera je bila pa druga priloznost, ker jaz se spominjam le ene?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.356
8.721
113
Tole mantro poslusam od tebe ze od lanskega leta :rolleyes:
No in ko se bo zgodil, nimaš pojma kolk jih boš ti okužil, ker si komot kužen par ur po negativnem testu in kužen boš za 10x bolj kot cepljeni trojanski konji.
In ja covid ostane z nami in slej ko prej pride tudi do tebe. Zdej pa hitr na net pa nalimi kako blesarijo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
No in ko se bo zgodil, nimaš pojma kolk jih boš ti okužil, ker si komot kužen par ur po negativnem testu in kužen boš za 10x bolj kot cepljeni trojanski konji.
In ja covid ostane z nami in slej ko prej pride tudi do tebe. Zdej pa hitr na net pa nalimi kako blesarijo.
In koliko casa moram se cakati?

Ker na tak nacin se lahko zgodi, da mi bos utrujal se 10 let, da bo prislo prej ko slej do mene.