Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

tony

Guru
23. jul 2007
9.391
1.355
113
Če sem kdaj imel kakšno misel na to da bi se šel cepit, me je vse minilo ob pojavu delte, za katero je strokovna skupina trdila da večina ne bo niti vedela da je okužena s covidom ker gre za simptome prehlada
URL, pls.

Hudi stiski :valjamse:. Ti stiske nisi videl niti na televiziji.

In še: tole ni tema o PCTjih, tole je tema o cepivu. Koga brigajo Krek in Beovička, zanje imate tri druge teme.

Ti niso "generalštab slovenskega zdravstva", to so tisti, ki iz generalštaba slovenskega zdravstva še niso pobegnili. Cepljeno levo taco stavim, da ni dneva, ko se ne sprašujejo, kako bi od tam spokali, pa ne morejo.

Eni zato, ker bi naredili vse, samo da jim ne bi bilo treba nazaj med narkomane (preberi 3. Golobovo kriminalko, tam je na primeru krimiča Brajca opisano, kako je to), drugi zato, ker so bolj ambiciozni kot bi bilo pri Janezu zanje zdravo (Poklukar), tretji pa zato, ker jih je Janez pred dvema desetletjema in pol solidno zašarmiral, sedaj pa so z njim tako solidno zapletene, da iz te mineštre ne morejo več ven, ker bi sicer izpadli še bolj umazani, kot so že.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.538
113
Tony je zadel oz povedal point. Ceneje je pocepit vse, od 0 do 145 let.
Iz vidika kolektiva je to tudi najbolj optimalno.
Ampak a je najboljse za cisto vsakega posameznika na tem planetu?
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

tony

Guru
23. jul 2007
9.391
1.355
113
Nobena stvar ni najboljša čisto za vsakega posameznika na svetu. Ni je.

Nehaj komplicirati. Tole nabijanje bomo vlekli tako dolgo, da bomo vsi spet kmalu eno leto bližje grobu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.853
113
pri taščici
tony komentar na objavo na prejsnji strani
Ce ze imamo podatek 79% obolelih ni bilo cepljenih, me zanima koliksno.je razmerje testiranih cepljeni/necepljeni.
Res da je faktor hospitalizacije 3.2, kar hvala bogu zaenkrat se potrjuje besede da cepljenje pomaga pri poteku zdravljenja.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.426
5.409
113
Okorn je posnel dokumentarni film o tistih, ki so imeli težje poteke okužbe.


Več oseb je v filmu navedlo, da jim je covid-19 vzel tudi pol leta življenja ali celo več, spet drugi pa, da so shujšali po deset ali več kilogramov. Nekateri pa so v obdobju po bolezni izgubili celotno mišično maso in fizično kondicijo. Našli so se tudi takšni, ki so računali na svojo mladost, zdravje, dober imunski sistem itd., a jih je ta izdal. Pomembno sporočilo dokumentarnega filma je, da lahko covid-19 prizadene kogarkoli, ne glede na zdravje in mladost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.851
3.370
113
40
Lj
Okorn je posnel dokumentarni film o tistih, ki so imeli težje poteke okužbe.


Več oseb je v filmu navedlo, da jim je covid-19 vzel tudi pol leta življenja ali celo več, spet drugi pa, da so shujšali po deset ali več kilogramov. Nekateri pa so v obdobju po bolezni izgubili celotno mišično maso in fizično kondicijo. Našli so se tudi takšni, ki so računali na svojo mladost, zdravje, dober imunski sistem itd., a jih je ta izdal. Pomembno sporočilo dokumentarnega filma je, da lahko covid-19 prizadene kogarkoli, ne glede na zdravje in mladost.
Zakaj toliko promovirajo Covid? Če bi bilo omembe vredno bi se že sama bolezen spromovirala. Res najslabša vlada v zgodovini, najbrž na svetu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr in darjan

tony

Guru
23. jul 2007
9.391
1.355
113
Okorn je posnel dokumentarni film o tistih, ki so imeli težje poteke okužbe.


Več oseb je v filmu navedlo, da jim je covid-19 vzel tudi pol leta življenja ali celo več, spet drugi pa, da so shujšali po deset ali več kilogramov. Nekateri pa so v obdobju po bolezni izgubili celotno mišično maso in fizično kondicijo. Našli so se tudi takšni, ki so računali na svojo mladost, zdravje, dober imunski sistem itd., a jih je ta izdal. Pomembno sporočilo dokumentarnega filma je, da lahko covid-19 prizadene kogarkoli, ne glede na zdravje in mladost.
Dober je. Vsa čast.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.391
1.355
113
tony komentar na objavo na prejsnji strani
Ce ze imamo podatek 79% obolelih ni bilo cepljenih, me zanima koliksno.je razmerje testiranih cepljeni/necepljeni.
Res da je faktor hospitalizacije 3.2, kar hvala bogu zaenkrat se potrjuje besede da cepljenje pomaga pri poteku zdravljenja.
preglej stran Covid sledilnika, ce je kje ta podatek. sam se ga ne spomnim, da bi bil kje naveden...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
ni potrebe. ko jaz tebi prikažem nasprotna dejstva jih mirne volje vsakic ignoriras.
od vključno 15.09.2021 naprej je cepljenje za tiste, ki nismo uradno prebolevniki in ki nimamo dovolj denarja da bi vsak tretji dan plačali 12€ za test in, v mojem primeru, še 30 km do najbližjega popoldan odprtega testirnega mesta, prisilno. Prikaži nasprotna dejstva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

tony

Guru
23. jul 2007
9.391
1.355
113
ze tretjic, to je napacna tema. pejt u ta pravo ze enkrat.

in zakaj potem se nisi cepljen?

pa bi vsem prisparal zivce.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
od vključno 15.09.2021 naprej je cepljenje za tiste, ki nismo uradno prebolevniki in ki nimamo dovolj denarja da bi vsak tretji dan plačali 12€ za test in, v mojem primeru, še 30 km do najbližjega popoldan odprtega testirnega mesta, prisilno. Prikaži nasprotna dejstva.
in zakaj se ne cepiš prostovoljno? kdo ti preprečuje?
in ja, se strinjam da je prisilno, ker nekateri pač ne znajo razunmo razmisliti. nihče si pa ne želi, da tale pct, občine, prepoved gibanja, lock down, traja pet let. Po dveh letih nismo še prišli nikamor, po 9 mesecih cepiva, se pa že kaže, 75% proti 25% v bolnici. če bi bili vsi cepljeni bi bilo v bolnici danes 100, ne pa 400 ljudi.
in proti temu pomaga le cepljenje. zdravila bodo komaj čez 10 let preiskušena.
stranski učinki pa težko, da bi bili hujši, kot jih že imajo antivakserji :valjamse:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Toni in ostali si malce ohladite preznojene glave. Stranskih ucinkov je ogromno. Vklopite malo zdrave pameti. Siljenje k mecemu nikoli ni dober znak.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr