Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.852
3.371
113
40
Lj
pa ti veš, da največji profit od tebe imajo, če si živ? da če te en ubije za dozo cepiva 15€ nimajo od tebe nič. se zavedaš tega?
a obvezno cepljenje... zdaj ti težko rečeš da je bila prisila? to danes, ki je zaenkrat prostovoljno pa praviš da je prisila? pa ti razumeš svoje napisane stavke.
hvala bogu, da je bilo proti kozam leta 72 obvezno, če ne bi še danes imeli to nadlogo, ker antivakserji so obstajali takrat in danes. takrat je pač Tito imel jajca in pocepil vse in rešil zadevo, hvala kurtcu.
A podpiraš da država sprejme obvezno oddaljeno delo, če delodajalec nima utemeljenih razlogov da delavce kliče v pisarno? Utemeljenih v smislu da se bo svet končal če ne bo delavec fizično tam. Ker to bi dosti bolj pripomoglo k ne-širjenju bolezni kot cepivo samo.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
A podpiraš da država sprejme obvezno oddaljeno delo, če delodajalec nima utemeljenih razlogov da delavce kliče v pisarno? Utemeljenih v smislu da se bo svet končal če ne bo delavec fizično tam. Ker to bi dosti bolj pripomoglo k ne-širjenju bolezni kot cepivo samo.
Tak ukrep presega intelektualne sposobnosti oblasti.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
A podpiraš da država sprejme obvezno oddaljeno delo, če delodajalec nima utemeljenih razlogov da delavce kliče v pisarno? Utemeljenih v smislu da se bo svet končal če ne bo delavec fizično tam. Ker to bi dosti bolj pripomoglo k ne-širjenju bolezni kot cepivo samo.
nimam prav nič proti tem, ne vem zakaj bi imel, in se me tudi ne dotakne za moje življenje, menim pa, da antivakserji pa vplivajo na moje življenje.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
je razlika med priporoča in vsiljuje. Odlok z dne 15.09. ti cepljenja ne "priporoča", ampak te v cepljenje sili, čeprav se poklukar/koritnik iz bogve kakšnih razlogov javno norčujeta iz vseh državljanov ko govorita drugače.
ker si odmaknil post kjer govoriš o peči.
kje pa je zamujal remont krematorijske peči za pol leta?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
JJ sem pravzaprav podpiral, sicer ne ravno z dušo in srcem, bolj v smislu "bolje ta kot katerikoli levičar", z odlokom z dne 15.09.2021 pa ne grem več na volitve ker so vsi politiki, ne glede na stranko, zapustili narod.
Torej boš posredno še vedno dal glas JJu oz. enemu od najbolje uvrščenih? Kaj ne bi vseeno šel na volitve in dal raje glasu komu drugemu?
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
a res, kdaj točno pa se je to dogajalo, ležanje po hodnikih zaradi gripe?
Ne vem, a se delaš retardiranca ali si res.

 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Ne vem, a se delaš retardiranca ali si res.

se pravi, tukaj je govora o 76 pacijentih, zdj jih pa je za covid 400. vidiš razliko? kdo je zdaj retart?
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.852
3.371
113
40
Lj
Ne vem, a se delaš retardiranca ali si res.

Ne rabiš gripe, to je čist normalec prizor iz urgence. Vsakič ko grem tja se mi zdi kot da sem šel 50 let nazaj v Jugoslavijo. Edino kar manjka so še Titove slike na stenah, vse ostalo je pa isto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
a res, kdaj točno pa se je to dogajalo, ležanje po hodnikih zaradi gripe?
Na še ena zate, ker stika z realnostjo itak nimaš

 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Na še ena zate, ker stika z realnostjo itak nimaš
se norca delaš iz sebe? nalepi ko jih je bilo z gripo naenkrat 400, ne pa 76.
tvoji linki govorijo o polni infekcijski kliniki in urgenci, to sta dva oddelka, zdaj pa imaš zraven teh tvojih dveh še Golnik, Celje in še ne vem katero bolnišnico.
res se ne spomnik, da bi za gripo kdaj spreminjali bolnice v gripa bolnišnice, kot zdaj delajo covid bolnice. morda ti veš, da so kdaj Celjsko bolnico naredili samo za bolnike z gripo, ko glih mene imeniješ za retarda z takim veseljem.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.854
113
pri taščici
se pravi, tukaj je govora o 76 pacijentih, zdj jih pa je za covid 400. vidiš razliko? kdo je zdaj retart?
Ja, samo 400 jih je v celi sloveniji, ne na infekcijski v Lj. Al se motim?
Nekatere regijske bolnice so celo spremenjene v covid bolnice.
In sem ze napisal. Ne bojim se za.prostore. Kriza bo z osebjem, ce res prebijemo vse "normalne" okvire. Bolj ali manj praznih stavb je dovolj ki jih lahko hitro spremenimo v provizoricne bolnice. Problem je mogoce tehnika, definitivno pa osebje.
In ko bo dovolj zagustilo, ne bo vec petkovih kolesarjev. Ker se bodo po zalah vozili, ne po subicevi.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Odlično...naj se doma zdravijo pametnjakoviči
E_knpqcWQAQI1x0.jpg