Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Point ni slab. Seveda bi moralo biti še posebej v teh časih vsakomur jasno, da naj bolan ne hodi okrog. Pa saj to opozarjanje folka delajo sestre že na vhodu v ZD.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Nikakor, ne sme ga spustiti od vhodne avle naprej. Vsaj tako je bilo pozimi, ko sem bil nazadnje tam.

Šele če je človek zdrav, se pa gleda nižji kriterij, tj. PCT. Ne mi rečt, da so tudi to spet zje6al...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
zdravstvo je uradno preobremenjeno, neuradno pa zveš "naj traja dokler traja, višjih plač nismo imeli še nikoli"
To je veljalo med uradno razglašeno epidemijo, ki je ni že dolgo.

Take prijave si lahko privoščijo živine, in morda tiste na periferiji, ki ne delajo na Covid fronti. Med te bo kdo vtaknil tudi družinske zdravnike, kar pa ni pravilno, ker jih veliko vsak teden naredi en 12 urni šiht med Covidniki.

Popolnoma drugačna scena je pa v bolnišnicah, kjer je vse osebje, ki dela s Covidom že izmučenih od vedno novih na smrt bolnih ljudi. Odprtih rok sprejemajo tudi prostovoljce, pridi za kak dan k njim brisat usrane riti in praznit kahle v skafandru in z gas masko na faci. Boš hitro spoznal, da ti te dodatke zaslužijo s krvavim švicem.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.934
8.981
113
EU
in zakaj pristajaš na 1% možnosti zapleta ob covidu brez cepiva?
Žena je imela korono in sem (verjetno) prebolel asimptomatsko, da tega sploh nisem vedel. Torej, procent možnosti zapleta ob kovidu brez cepiva ni 1%, temveč nula procentov.
Zakaj bi pristal na možnost zapleta zaradi cepljenja.
Ostal sem zdrav in država takšnih nima rad.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in javr

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
koliko je možnost da umreš ker si spil deci pitne vode ? Ko bo cepivo varno do te mere, se grem cepit prostovoljno. Dejansko prostovoljno, ne pa "prostovoljno" z uvedbo diktature 15.09.2021. Pa ne s skrajno invazivnim posegom kot je igla v telo s strani nekoga ki ga v normalnih razmerah nikoli ne bi zaposlili v zdravstvu a ker jih je premalo pač zamižijo na obe očesi, ampak v obliki tablete ali kapsule.
Saj sem vedel. Strah pred iglo in rokica buba. :valjamse:
 
  • Haha
Reactions: tony

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ne vem, a se delaš retardiranca ali si res.

Pa ti na hodnikih niso potrebovali kisika in respiratorjev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in tony

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Kadar ni ravno volitev, bi tvojega predsednika vlade na RTV lahko pripeljali samo v lisicah, ker se drugače ne odzove na vabila. Poleg tega prosim navedi primere, ko so za goste vabili vrače, stroke pa ne. :evil:
Ah daj da, Šarec je izdal kompletno levo volilno telo pa se mu ni nič zgodilo. Niti enega neprijetnega vprašanja v zvez s tem ni dobil nikoli. Ko boste levičarji pojasnili zakaj ste še vedno pristaši izdajalcev, lahko zarad mene zaprejo Janšo. Do takrat pa želim, da Janša vodi državo še 20 ali 30 let. Je vsaj zabavno gledat, kako se levičarji zaletavajo z glav v zid. Malo zaradi Janše veliko zaradi svoje nesposobnosti in nepremišljenosti, ko so pustili Šarcu pobeg.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_ in Hanzi

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO

Zato se ne cepite, ker bo potem spet normalno življenje in ne boste mogli za ukrepe in težave kriviti desne vlade. Saj to je namen levičarjev in anticepilcev. Delati zgago po državi, in prikazovati nesposobno levo vlado. Po moje bi vlada dosegla uspeh, ko bi levičarjem prepovedala cepljenje in pa anticepilcem. Pa prevoved nošenje mask za vse, ki se delajo bedake.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Šarec je že vedel, zakaj je pobegnil. Ker je dobil znotraj koalicije več nožev v hrbet.

Zato je meni bedasto sploh poslušat njihove zgodbe o predčasnih volitvah. Ker so svojo priložnost dobili, kljub temu, da niso bili št1 stranka na volitvah. Pa so jo potem družno s koalicijo tudi zapravili.
Sedaj naj vsi skupaj lepo čičajo in čakajo na naslednje redne volitve.

S tem, da se sedaj eni profilirajo kot anticepilsko ravnozemljaška sekcija levice, npr Marko Bandelli iz SAB. Ko človek misli, da ne more iti na slabše, očitno gre ...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ah daj da, Šarec je izdal kompletno levo volilno telo pa se mu ni nič zgodilo. Niti enega neprijetnega vprašanja v zvez s tem ni dobil nikoli. Ko boste levičarji pojasnili zakaj ste še vedno pristaši izdajalcev, lahko zarad mene zaprejo Janšo. Do takrat pa želim, da Janša vodi državo še 20 ali 30 let. Je vsaj zabavno gledat, kako se levičarji zaletavajo z glav v zid. Malo zaradi Janše veliko zaradi svoje nesposobnosti in nepremišljenosti, ko so pustili Šarcu pobeg.
Odlično si odgovoril na svoje prejšnje trditve. :nigladek:
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Žena je imela korono in sem (verjetno) prebolel asimptomatsko, da tega sploh nisem vedel. Torej, procent možnosti zapleta ob kovidu brez cepiva ni 1%, temveč nula procentov.
Zakaj bi pristal na možnost zapleta zaradi cepljenja.
Ostal sem zdrav in država takšnih nima rad.
še dobro da imaš verjetno zraven v stavku. pri nas doma smo 4. žena in dva otroka imajo že covid zdaj 1 teden, sam sem bil v sredo na pcr negativen, tak da ga nisem dobil, tudi simptomov nimam nobenih. sem pa cepljen. do sedaj ga nismo imeli. tudi gripe v nekaj več kot 40 letih nikoli. zdaj pa kovid, in kr fejst pluča, oteženo dihanje, pljuva se gnoj, omotica, noge ne zdržijo, vročina 38,5. če je to podobno prehladeku in kihanju, kot eni temu pravijo.
seveda pa ima mene država rada, če sem zdrav, pobere od mene letno z lahkoto 25000€ davkov in prispevkov.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Vecina ljudi kiha, pac vsi ne, eni tudi umrejo. Ampak tega je tako malo da je treba iskat v zelo nizkih procentih
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
E_pTiUQX0AEH44C.jpg
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: zino in tony

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Žena je imela korono in sem (verjetno) prebolel asimptomatsko, da tega sploh nisem vedel. Torej, procent možnosti zapleta ob kovidu brez cepiva ni 1%, temveč nula procentov.
Zakaj bi pristal na možnost zapleta zaradi cepljenja.
Ostal sem zdrav in država takšnih nima rad.
Ko človek preboli Covid, je nekaj časa imun, vendar ne trajno. Podobno je npr. z vsakoletnimi prehladnimi obolenji. Skratka, če ga boš slabo leto kasneje spet v stiku s Covidom, boš lahko spet zbolel. Takih večkratnih (ne)srečnežev se nekaj najde že danes.