Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.938
8.988
113
EU
Najhujša oblika pokvarjenosti ljudi. Jaz sem ZA ampak naredijo naj pa drugi. Zaradi takih je vse skupaj še slabše.
Oblikovno bolj povedano:
Jaz sem ZA cepljenje, ampak samo tistih kateri so tudi ZA.
Cepil se ne bom, ker sem zdrav in nisem antivaxer.
Država v cepilni prisili pozablja, da smo nekateri naravno imuni. Na to imunost so nam cepilci nevoščljivi in zato nas sovražijo, ker mi "ogrožamo" zdravje cepljenih sončkov.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.431
6.565
113
kaj zdaj, zdravniki ali virologi? ker zdravniki nimajo pretiranega znanja, kar se tega tiče.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.431
6.565
113
Ah, daj no, ti si napisal:
"Odgovornost drugih na mene prelagaš, zakaj?"
Jaz samo vračam žogico...
To je bolj curved ball varianta. Lahko bi se debatiralo, da se posameznik obnaša odgovorno, ko sebe žrtvuje za druge, ampak to je biblična utopija. Ker do sedaj pa se je takih, požrtvovalnih, lahko preštevalo na prste, naenkrat pa so vsi postali takšni.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
To je bolj curved ball varianta. Lahko bi se debatiralo, da se posameznik obnaša odgovorno, ko sebe žrtvuje za druge, ampak to je biblična utopija. Ker do sedaj pa se je takih, požrtvovalnih, lahko preštevalo na prste, naenkrat pa so vsi postali takšni.
No ja, več je takih, ki pravijo cepljenim: "A zdaj pa me boš j****, da se moram?"
Jaz nobenega ne silim, sem se moral zaradi službe.
Če kdo noče, mu ni treba. Samo, da da mir... Ne pa da gnjavi...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
vseeno so nekadilci zraven. ker si se prišel pogovarjat v drušno, ne pa skozi okno gledat.

govorimo o žrtvovanju. Zunaj/notri... vseeno.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83

Zakaj se ne cepiti?​

kwa te briga :evil:

V osnovi:
- strah (pred neznanim (cepivom))
- "meni se ne more zgoditi" (da resno zbolim za COVID)
- zakaj jaz, ce se lahko ostali cepijo
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.431
6.565
113
No ja, več je takih, ki pravijo cepljenim: "A zdaj pa me boš j****, da se moram?"
Jaz nobenega ne silim, sem se moral zaradi službe.
Če kdo noče, mu ni treba. Samo, da da mir... Ne pa da gnjavi...
Jaz nikomur ne težim, norca se edino delam iz sodelavk, ker so se cepli zaradi tega, da so lahko šle na hrvaško.

Je pa tako, da je sedaj nastala nevarna polarizacija in začuda so cepljeni, splošno gledano, postali bolj agresivni od necepljenih. Ne vem zakaj.
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.431
6.565
113
Ne vem če, poglej kaj pišejo cepljeni; da bi se moralo necepljene v bolnicah štet ko da delajo samomor, da bi se necepljenim odklonilo zdravljenje, žalitve, češ da so flateartheri, ipd.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ne vem če, poglej kaj pišejo cepljeni; da bi se moralo necepljene v bolnicah štet ko da delajo samomor, da bi se necepljenim odklonilo zdravljenje, žalitve, češ da so flateartheri, ipd.
Kaj pa tisti, ki pišejo, da so cepljeni ovce, bedaki, idioti...
No, vlada pa po svoje:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.431
6.565
113
Pokaži par takih? jaz se samo poslužujem izraza ovca, ampak to je čisto realen opis. Ampak ne samo cepljenih, ampak vseh ki se držijo PCT, ipd, ker bi masa ljudi komot to norijo že prej ustavila.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.431
6.565
113
Če bi vsak v slo prenehal sledit PCT, in bi se samozaščitili samo rizični, bi kmalu PCT šel na pogorišče. Sedaj pa komot vlada naprej uveljavlja represijo, ker je vseeno večina folk še del črede in pač sledi. Čeprav jih 95% nosi masko recimo pod nosom, pomeni je slabše, kot če maske v celoti ne bi bilo.