Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.626
14.322
113
"Neumnost je verjeti, da cepiva zdravijo oz. ščitijo proti čemerkoli."

"Neskončna neumnost ljudi je cepljenje s cepivi, čigar vsebine sploh ne poznajo"

"30% svetovne populacije je popolnoma zabetoniranih v laž in iluzijo. 40% ljudi se prebuja in ti bodo kmalu zgroženi nad tem, ko bodo videli, kaj se je v resnici dogajalo na našem planetu. Od preostalih 30% je po moje 15% ljudi, ki se že dolgo zaveda, kaj se dogaja na planetu Zemlja in skuša zbuditi ljudi. Ostalih 15% ljudi pa je elite in gestapovcev skupaj... elita, ki ima vse bogastvo sveta - teh je po besedah Njegoslave Grabovac od 7000 - 8000... ostalo so gestapovci, ki branijo in zagovarjajo elito. Ti se lahko zanašajo samo na teh 30% ljudi, ki spijo in se jih ne da prebuditi iz hipnoze. Vsi ostali vedo, zakaj gre in bodo zdaj zdaj vstali in pregnali temne v kozji rog."

Dajana Babič, 16.1.2022

:valjamse: :aplauz:

Vir - ista stran kot jo je linkal jamr
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.626
14.322
113
"Neskončna neumnost ljudi je cepljenje s cepivi, čigar vsebine sploh ne poznajo"

.
.
.

mn-with-christmas-present-small.jpg

Anti-vaxxer still hasn’t opened Christmas presents because he doesn’t know what’s inside

 
  • Haha
Reactions: XXXL in sixpower

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
najbolje da ponovno podaš prijavo da "žalim čustva staršev kronično bolnih otrok" in te spet nekaj časa nihče ne bo motil v tvojem edinem "prav"
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in jendomen

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.344
3.436
113
"Neumnost je verjeti, da cepiva zdravijo oz. ščitijo proti čemerkoli."

"Neskončna neumnost ljudi je cepljenje s cepivi, čigar vsebine sploh ne poznajo"

"30% svetovne populacije je popolnoma zabetoniranih v laž in iluzijo. 40% ljudi se prebuja in ti bodo kmalu zgroženi nad tem, ko bodo videli, kaj se je v resnici dogajalo na našem planetu. Od preostalih 30% je po moje 15% ljudi, ki se že dolgo zaveda, kaj se dogaja na planetu Zemlja in skuša zbuditi ljudi. Ostalih 15% ljudi pa je elite in gestapovcev skupaj... elita, ki ima vse bogastvo sveta - teh je po besedah Njegoslave Grabovac od 7000 - 8000... ostalo so gestapovci, ki branijo in zagovarjajo elito. Ti se lahko zanašajo samo na teh 30% ljudi, ki spijo in se jih ne da prebuditi iz hipnoze. Vsi ostali vedo, zakaj gre in bodo zdaj zdaj vstali in pregnali temne v kozji rog."

Dajana Babič, 16.1.2022

:valjamse: :aplauz:

Vir - ista stran kot jo je linkal jamr
Toti procenti tudi ne gredo nekam skupaj.
Kot kaže imamo 2. Zemlji eno ravno in eno okroglo.
 
  • Haha
Reactions: Matey in Hanzi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.626
14.322
113
najbolje da ponovno podaš prijavo da "žalim čustva staršev kronično bolnih otrok" in te spet nekaj časa nihče ne bo motil v tvojem edinem "prav"
"Ponovno" bi lahko rekel, če bi to že kdaj storil. Prijave tvojih zblojenih postov niso moja stvar :)
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Clio
Stranski učinki cepiv ne obstajajo, to je samo nocebo, pravi jama študija.
Hipohondri so v porastu.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
5x že najmajn dosežena. Vbistvu smo že rešeni samo nam še samo mediji lažejo zadnje leto.
Ne vem ali se samo delate neumne ali pa samo neinformirane. Prebolevnost prejsnjih sevov dol visi Omikronu. Vsi boste okuzeni z Omikronom - cepljeni, preboleli in necepljeni.

Prebolevnost Omikrona da imunost na vse prejsnje seve, obratno to ne velja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Ne vem ali se samo delate neumne ali pa samo neinformirane. Prebolevnost prejsnjih sevov dol visi Omikronu. Vsi boste okuzeni z Omikronom - cepljeni, preboleli in necepljeni.

Prebolevnost Omikrona da imunost na vse prejsnje seve, obratno to ne velja.
Vsi, razen alterašev. :evil:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Ne vem ali se samo delate neumne ali pa samo neinformirane. Prebolevnost prejsnjih sevov dol visi Omikronu. Vsi boste okuzeni z Omikronom - cepljeni, preboleli in necepljeni.

Prebolevnost Omikrona da imunost na vse prejsnje seve, obratno to ne velja.
Jest že skor dve leti študiram, kaj si ti. Ker tok budalaštin kot si jih ti sproduciral že težko najdeš. Pol si končno + al kako? Ker prejšnji teden si bil še imun.
A zdej je to tvoja nova mantra do nadaljnega?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Ne vem ali se samo delate neumne ali pa samo neinformirane. Prebolevnost prejsnjih sevov dol visi Omikronu. Vsi boste okuzeni z Omikronom - cepljeni, preboleli in necepljeni.

Prebolevnost Omikrona da imunost na vse prejsnje seve, obratno to ne velja.
Pol si ti že konec 2019, začetek 2020 vedel, da bo omikron odgovoren za čredno imunost? Ker takrat si močno zagovarjal ravno to... Al se motim?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Jest že skor dve leti študiram, kaj si ti. Ker tok budalaštin kot si jih ti sproduciral že težko najdeš. Pol si končno + al kako? Ker prejšnji teden si bil še imun.
A zdej je to tvoja nova mantra do nadaljnega?
Sem koncno +. Zaenkrat nic posebnega vse skupaj. Sem imel bolj zajebane prehlade kot je tole.