Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.557
8.910
113
Se pravi je cepivo larifari!
Če od populacije 100 milionov cepljenih zbolita 2 miliona je cepivo učinkovito v 98 procentih. Seveda bo v taki populaciji 100% obolelih cepljenih in 0 necepljenih.

Dobro preberi kaj sem ti napisal, pa potem še enkrat in tko do konca, dokler ne boš razumel. Če pa po ene desetem poizkusu še ne bo jasno, potem pa ni čudno, da vlečeš take zaključke, kot jih. Žal je pri tebi funkcija logičnega sklepanja šla v maloro in si na ravni povprečno inteligentnega psa.
 

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Če od populacije 100 milionov cepljenih zbolita 2 miliona je cepivo učinkovito v 98 procentih. Seveda bo v taki populaciji 100% obolelih cepljenih in 0 necepljenih.

Dobro preberi kaj sem ti napisal, pa potem še enkrat in tko do konca, dokler ne boš razumel. Če pa po ene desetem poizkusu še ne bo jasno, potem pa ni čudno, da vlečeš take zaključke, kot jih. Žal je pri tebi funkcija logičnega sklepanja šla v maloro in si na ravni povprečno inteligentnega psa.
Poglej VB je 70% cepljeni 30% necepljenih... 67 miljonu jih je :)
Zakaj je toliko cepljenih okuženih in več smrti pri cepljenih.... koliko miljonu je že 30% necepljenih :)
Tvoja teorija drži le delno.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Če od populacije 100 milionov cepljenih zbolita 2 miliona je cepivo učinkovito v 98 procentih. Seveda bo v taki populaciji 100% obolelih cepljenih in 0 necepljenih.

Dobro preberi kaj sem ti napisal, pa potem še enkrat in tko do konca, dokler ne boš razumel. Če pa po ene desetem poizkusu še ne bo jasno, potem pa ni čudno, da vlečeš take zaključke, kot jih. Žal je pri tebi funkcija logičnega sklepanja šla v maloro in si na ravni povprečno inteligentnega psa.
Kot big pharma. Koliko pa bi jih zbolelo od 100 miljonov necepljenih?
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Podatki so zunaj. Sam poišči jih. Če pa pogledaš, kdo v resnici mastno služi ta hip, boš pa videl, da big pharmi nikakor ni, da bi bilo epidemije konec.
Podatkov nekak ni ne… oziroma glede na procente je necepljenje se boljse kot celienje ker je umrljivost manj kot 1%. Se pravi necepljenost zasciti 99%.

meni je jasno kdo sluzi. In to tudi na moj racun ker bomo vsi drzavljani placali te racune
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.366
9.797
113
kod Džej-Zija
Bom še tu vprašal: kaj naj bi pomenilo "natural infection"? Seveda v nasprotju z "unnatural infection"? Kako pa zgleda unnatural infection? #samvprašam
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.348
3.440
113
Cepljenje po prebolenju ne doprinese NIČ k imunosti:


Andy
Vidiš spet si vrstni red zeznil, prvo se cepiš pol pa 2 dni kihaš ko dobiš omikron in si vredi.
Me zanima kako dolgo te bo virus mučil, ker od punce kolega že 10 dan drži za jajca, pa je bil tak tvoj simpatizer.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.366
9.797
113
kod Džej-Zija
YTbmk-jev izum, če si proti njegovim nebulozam. Menda sem vodja ekipe. :cheer: :cheer: :valjamse: :valjamse: :valjamse: Občasno oblajam tudi kakšnega nabijalčka, ki se potem čuti ogroženega, pa začne renčat, dokler mu lastnik ne zategne povodca.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Me zanima kako dolgo te bo virus mučil, ker od punce kolega že 10 dan drži za jajca, pa je bil tak tvoj simpatizer.

Razen temperature 37.1 ni nič več drugega. Javim, ko bo domači hitri test ponovno negativen. Trenutno je še pozitiven - sem ga naredil samo zate :)